PDA

Zobacz pełną wersję : cd. ad drzwi



duduś
22-01-2005, 11:54
Na ścianach planuje płytkę klinkierową . I znowu pytanie: czy najpierw tą płytkę i na to regulowaną ościeżnicę ( trzeba dać szerszą) czy jednak najpierw drzwi i do tego dosunąć - przykleić płytkę?

Piotrek T
22-01-2005, 17:52
lepiej daj klinkier a potem drzwi zasada taka sama jek przy płytkach

invx
22-01-2005, 18:22
zeby Cie lepiej uswiadomic, jak masz zrobic :D popre przedmowce, powtarzajac jego slowa "najpierw klinkier potem oscieznice" :wink:

duduś
23-01-2005, 18:05
Czyli reasumując różne moje zapytania i Wasze wypowiedzi : jeżeli mam do zrobienia : ścianę z klinkieru , osadzenie drzwi , polożenie parkietów lub kafli na podłodze to jaka jest kolejność ? Wynika z tego że : 1) ściana 2) podłogi 3) osadzenie drzwi Czy dobrze myślę ?

invx
23-01-2005, 19:41
no dad podlogami bym sie tylko zastanawial ... ale i tak bedzie dobrze i tak, chciaz, ja bym najpierw wykonczyl podlogi, ale to tez zalezy co myslisz z progiem zrobic

duduś
25-01-2005, 20:58
Progów raczej nie będzie ale dzięki za podpowiedż

jareko
25-01-2005, 21:12
zasada zawsze jest jedna - i pisza o niej w kazdej instrukcji montazu drzwi z oscieznica obejmujaca
Montuje sie ja ZAWSZE po wykonaniu WSZYTSKICH prac. W lazience pamietaj o tym by nie opierala sie bezposrednio na podlodze - daj podkladke 2-5mm pozniej wyjmij ja i te szpare wypelnij silikonem (bron Boze akrylem) - zapobiegnie to puchnieciu oscieznicy jak zbyt mocno po lazience chlapac woda nedziesz w trakcie oblucji :lol: