PDA

Zobacz pełną wersję : Kto zna drzwi AFB z Krakowa?



Agnieszek
23-01-2005, 08:39
Wypowiedzcie się proszę na temat tej firmy: http://www.drzwi.krakow.pl/
Czy ktoś z Was zna ich produkty? Mi osobiście ich drzwi spodobały się bardzo i planuję zakup wewnętrznych i zewnętrznych. Ale może ktoś z Was wie coś o jakości ich wyrobów?
A.

zbyszekP
24-01-2005, 13:47
My mamy ich drzwi zewnętrzne. Były założone w sierpniu. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni.

Agnieszek
24-01-2005, 14:48
Jak to dobrze, że chociaż jedna osoba wie o istnieniu tej firmy i na dokładkę jeszcze jest zadowolona! :)
Pamiętasz może który model wybraliście? A może masz jakieś zdjęcie?
My się trochę zastanawiamy nad wewnętrznymi drzwiami, bo niestety nie robią w okleinach drewnopodobnych, a trudno się zdecydować na jakiś jeden kolor, jak kompletnie nie wiem jeszcze jak pomalować pokoje.
Drzwi zewnętrzne to już inna historia, bo są naprawdę po atrakcyjnej cenie, a wykończenie chyba dobre, wyposażenie też. Więc tu raczej się nie waham z wyborem, jedynie te wewnętrzne....

zbyszekP
25-01-2005, 14:53
Niestety nie pamiętam nazwy drzwi. O ile pamiętam zmodyfikowaliśmy jakieś drzwi z ich katologu. Zdjęcie drzwi zrobione latem 2004 r umieściłem na stronie:
http://republika.pl/grupakrakow/ZbyszekP/
Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne to firma specjalizuje się w gładkich drzwiach, których powierzchnia przypomina plastik. Mnie się to nie podoba więc drzwi wewnętrznych nie zamówiliśmy.

hollly
13-03-2006, 13:50
ja też u nich zamówiłem. szuakliśmy drzwi w ciekawych kolorach ewentualnie białych i właśnie zamówiliśmy,bardzo ładne wykonanie, zrobią wszystko co sobie zażyczysz.

adaneta
29-01-2007, 23:29
Agnieszek,
a gdzie w Wawie spotkałaś sprzedawcę tych drzwi?
Mi też się podobają, a patrzyłam na Bartyckiej, może porównam ceny z tym punktem u Ciebie?

Pozdrawiam
Aneta

ulkap
30-06-2010, 12:59
Witam. Chciałam odświeżyć wątek. Chcemy kupić drzwi wejściowe firmy AFB (dwuskrzydłowe z szybką). Co sądzicie o tej firmie? Czy drzwi są dobre jakościowo?

Najlepszą ofertę do tej pory dostaliśmy od firmy Grafitti z Węgrzec. Polecacie może innych przedstawicieli AFB w Krakowie?

Z góry dzięki za pomoc!

ulkap
05-07-2010, 11:53
Halo, halo! Czy nikt nie miał do czynienia z AFB? AFBowcy, odezwijcie się, będę wdzięczna za każde info! Pozdrawiam.

Agnieszek
11-07-2010, 18:06
Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na drzwi tej firmy. Zewnętrzne wzięliśmy Gerdy, wewnętrzne Porty. Otrzymaliśmy cenę bardzo korzystną, bo zamawialiśmy wszystko u jednego człowieka, razem z montażem. Nie narzekam :)

Ajdaniu
12-07-2010, 08:00
Halo, halo! Czy nikt nie miał do czynienia z AFB? AFBowcy, odezwijcie się, będę wdzięczna za każde info! Pozdrawiam.

WItam,
Mam drzwi zewnętrzne od AFB. Jakość bardzo dobra. Do wykonania i montażu nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Ja, choć mieszkam w świętokrzyskim, zamawiałem drzwi bezpośrednio u producenta. Wyszło nieco taniej, no i montaż dostałem w gratisie. Polecam

ulkap
12-07-2010, 22:43
WItam,
Mam drzwi zewnętrzne od AFB. Jakość bardzo dobra. Do wykonania i montażu nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Ja, choć mieszkam w świętokrzyskim, zamawiałem drzwi bezpośrednio u producenta. Wyszło nieco taniej, no i montaż dostałem w gratisie. Polecam

Witam. Dzięki za informacje. Drzwi zamówiłam w piątek, fajnie że utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to dobry wybór :-)

betikrak
14-07-2010, 09:39
Witam
chcemy zakupic drzwi i okna u jednego producenta, czy macie moze namiary na takich producentów?

jowitajb
18-12-2010, 17:06
Witam,
Również zastanawiamy się nad kupnem drzwi AFB. Podoba się nam model 570s3. Gdzie Czy dostaliście najlepszą cenę: u producenta, czy może w jakimś punkcie sprzedaży?
ulkap - napisałam do Ciebie na PW

Jagoda82
02-10-2013, 12:36
Witam. Dzięki za informacje. Drzwi zamówiłam w piątek, fajnie że utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to dobry wybór :-)

Witam

Ulkap - czy nadal jesteś zadowolona ze swoich drzwi? Żadnych problemów? Będę bardzo wdzięczna za Twoją opinię

monach
29-07-2016, 06:05
Ja również szukam opinii na temat drzwi AFB. Jak się sprawują te drzwi w waszych domkach. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

el_hogar
29-07-2016, 13:26
Mam AFB - 1 szt model gładki i 1 szt z przeszkleniem. Montowane w 2010 r - do tej pory żadnych problemów.
Jedna uwaga - mogłyby mieć regulacje na ryglu. Może teraz mają ?
Polecam, choć do tanich nie należą.
Aha - jedne są od zachodu, drugie od północy - zabezpieczone daszkami przed opadami,
pozdrawiam,
Zbyszek