PDA

Zobacz pełną wersję : Ytong Tynk PILNE POMOCY>>>>>>



Ryszardj
12-09-2002, 18:26
Kupilem caly zestaw do tynkowania podklad tynk silikonowy . Ale tynkarz pyta gdzie jest siatka zeby dac na sciane . Wedlug osoby kturej zamawialem ten zestaw nie ma zadnej siatki wrecz mowi ze jej nie potrzeba Kto ma racje Kogo zamienic tynkarza czy zaopatrzeniowca Dzieki Ryszard J

w_dlugi
12-09-2002, 18:52
Jaki masz tynk podkladowy? Ja mialem Baumit MvrUni. Siatka byla dawana tylko na narozniki scian i na elementy gdzie byla zmiana gestosci materialu np wieniec, nadproza itp.

Ryszardj
12-09-2002, 19:00
Wszystko firmy Baumit caly komplet ...

w_dlugi
12-09-2002, 19:06
U mnie byl doradca z Baumita i nic nie mowil o siatce pod tynk. Osiatkowanie elementow o ktorych mowilem wykonalem zgodnie z zaleceniami doradcow technicznych Ytonga. Nie wiem czy wszedzie jest to konieczne, poniewaz ja buduje na szkodach górniczych i musialem nawet robic spoiny pionowe w Ytongu.

Ryszardj
12-09-2002, 19:19
Z tego wynika ze bede musial zmienic tynkarza jezeli mowi ze bez siatki sie nie da zrobic na poczatku mowil ze na steropian ale to mu wybilem z glowy a teraz ze mosi byc siatka Ok dzieki za info ....... Ryszard....

Tad
13-09-2002, 06:20
Czy w zestawie do tynkowania jest jakiś środek do wyrównywania chłonności podłoża przed tynkowaniem?Tad