PDA

Zobacz pełną wersję : Przytulny dom NatkiB



NatkaB
26-01-2005, 11:52
Jak wstawić link do albumu ze zdjęciami na Onecie - ale tak, aby nie trzeba było się do albumu logować?
Dzięki z góry za pomoc :)

P.S. Zmieniłam tytuł posta, bo zdjęcia są już dostępne

monka
26-01-2005, 12:26
Natka wejdź na album Onetu zaloguj się, wybierz opcję pokaż miniatury (wtedy będzie widać zdjęcia) skopiuj adres i po prostu wklej, powinno działać :lol:
No to pospiesz się, bo ciekawa jestem :lol: :lol: :lol:
Napisz coś o projekcie żeby było wiadomo co się ogląda.
ps. już dawno chciałam się Ciebie zapytac jaki domek budujesz, czy to ten sam co na emblemacie?

Maluszek
26-01-2005, 12:29
natka - znajdz w onecie swój album ale nie loguj się i wtedy skopiuj adres a my sobie obejrzymy zdjątka. Jak się zalogujesz to nam wyświeli się ekran do logowania.

monka
26-01-2005, 12:41
upss... nie wiedziałam :oops:
ale przynajmniej już sie dowiedziałam i jak będzie trzeba to dobrze wkleję :lol:

NatkaB
27-01-2005, 13:20
Natka wejdź na album Onetu zaloguj się, wybierz opcję pokaż miniatury (wtedy będzie widać zdjęcia) skopiuj adres i po prostu wklej, powinno działać :lol:
No to pospiesz się, bo ciekawa jestem :lol: :lol: :lol:
Napisz coś o projekcie żeby było wiadomo co się ogląda.
ps. już dawno chciałam się Ciebie zapytac jaki domek budujesz, czy to ten sam co na emblemacie?
domek już jest wybudowany :) to ten w emblemacie. Teraz go wykańczam (on mnie na szczęście nie, bo kupiłam wybudowany w stanie surowym plus :) )

monka
27-01-2005, 13:33
No właśnie Natka bo coś mi nie pasowało. Pamiętam Twoje posty na temat poszukiwań projektu a tu nagle pojawił sie emblemacik z gotowym domkiem, pomyślałam ale szybka babka :D
No ale napisz co to za projekt, ile metrów itd.
No i gdzie ten link, bo więcej chciałabym zobaczyć :D czatuje tu od rana :(

NatkaB
27-01-2005, 13:41
No właśnie Natka bo coś mi nie pasowało. Pamiętam Twoje posty na temat poszukiwań projektu a tu nagle pojawił sie emblemacik z gotowym domkiem, pomyślałam ale szybka babka :D
No ale napisz co to za projekt, ile metrów itd.
No i gdzie ten link, bo więcej chciałabym zobaczyć :D czatuje tu od rana :(
projekt jest indywidualny, z tego co wiem robiony był na zamówienie (dom kupowałam nie od dewelopera, tylko od faceta, który budował dla siebie).

monka
27-01-2005, 13:57
Natka... a czemu ty się tak wstydzisz? Piękny masz domek i dopiero teraz się nim chwalisz :wink:
Bardzo mi się u Ciebie podoba jest tak przytulnie i domowo. Mała księżniczka pewnie też się świetnie czuje w swoim apartamencie :D
W salonie masz parkiet czy panele i jak się to sprawuje? No i ostatnie pytanie ile metrów powierzchni ma ten domek, bo z zewnątrz wydaje się niezbyt duży a w środku wcale tego nie widać.

NatkaB
27-01-2005, 14:06
Natka... a czemu ty się tak wstydzisz? Piękny masz domek i dopiero teraz się nim chwalisz :wink:
Bardzo mi się u Ciebie podoba jest tak przytulnie i domowo. Mała księżniczka pewnie też się świetnie czuje w swoim apartamencie :D
W salonie masz parkiet czy panele i jak się to sprawuje? No i ostatnie pytanie ile metrów powierzchni ma ten domek, bo z zewnątrz wydaje się niezbyt duży a w środku wcale tego nie widać.

Dom ma 130 m kw plus 16 m kw garaż. Obfotografuję go ze wszystkich stron i dam większe zdjęcie - wtedy będzie można go trafnie ocenić :) Faktycznie - z zewnątrz wygląda na nieduży. Z resztą gdzież moje 130 metrów do rezydencji np. Miecza :) Ale dla 3-osobowej rodziny (matka z córką i babcią, mężczyzn brak :) - miejsca jest dosyć. Nie robiłam zdjęć pokoju mojej mamy (to jej "twierdza"), sypialni i gabinetu, z którego chcę zrobić garderobę (dwa ostatnie pomieszczenia są jeszcze w proszku :) )
Dzięki za miłe słowa!

NatkaB
27-01-2005, 14:13
W salonie masz parkiet czy panele i jak się to sprawuje?
deski sosnowe. Myślałam, że podłoga będzie bardziej miękka, ale narazie sprawuje się dobrze (jest porządnie polakierowana). Ale na wszelki wypadek nie chodzę po niej w szpilkach :wink:

monka
27-01-2005, 14:18
No to czekam na dalsze zdjęcia :D

ps. Twoja duma z albumu to naprawdę cudeńko. Z innych rzeczy też możesz być dumna :wink:
Pozdrawiam

NatkaB
27-01-2005, 14:24
Twoja duma z albumu to naprawdę cudeńko :wink:

w rzeczywistości wygląda lepiej - coś mi aparat kolory spłyca - schody też wyszły jakieś przyblakłe, a w faktycznie - wyglądają zupełnie inaczej

stander
30-01-2005, 21:11
Bardzo ładny domek. Świetne rozwiązanie z tymi oknami na górze, ciekawy efekt. A powiedz mi, gdzie kupowaliście schody, bo ja myślałam dokładnie o takich.

NatkaB
31-01-2005, 07:02
A powiedz mi, gdzie kupowaliście schody, bo ja myślałam dokładnie o takich.
Schody (i parapety w całym domu) robione były na zamówienie - u jednego z podkrakowskich stolarzy

Aga J.G
31-01-2005, 13:21
Bradzo ładny domek i piekne wnetrza :)

NatkaB
31-01-2005, 13:38
Bradzo ładny domek i piekne wnetrza :)
dzięki :)

zone
31-01-2005, 14:02
Bardzo fajne mebelki w pokoju dziecinnym, gdzie kupiłaś?

NatkaB
31-01-2005, 14:24
Bardzo fajne mebelki w pokoju dziecinnym, gdzie kupiłaś?
Ikea. Łóżeczko - Little Tikes

zone
31-01-2005, 14:33
a komódki, szafa?

Jagna
31-01-2005, 18:37
Ślicznie masz w domku Natka, gratuluję! :D

andrzejka
31-01-2005, 19:39
Piękny ten twój domek jest :P

NatkaB
01-02-2005, 06:41
a komódki, szafa?
Szafa i komódki też z Ikei (seria Mammut)

czupurek
01-02-2005, 07:12
dołączę do reszty
ślicznie i bardzo przytulnie :P

mela
01-02-2005, 11:10
Właśnie, Natka, to jest przytulny domek.

Podobają mi się w szczególności:

- mebelki z kutego metalu, lustro - miodzio!
- mozaika w łazience (czy może to płytki a la mozaika? bo nie widzę dobrze?) i ta póleczko-ławeczka koło wanny.
- podłogi
- okna na górze.

Gratulacje!

smutna lidka
01-02-2005, 11:45
śliczniutki!
gratuluję!
szczególnie podoba mi sie pokój twojej córeczki
naprawdę Ikea robi takie ładne rzeczy?? :o

i podłogi u góry też sa super

ogólenie: SUPER :D

NatkaB
02-02-2005, 07:37
mozaika w łazience (czy może to płytki a la mozaika? bo nie widzę dobrze?) i ta póleczko-ławeczka koło wanny.
okna na górze.
zgadłaś - to płytki a la mozaika :)

okna na górze.
ech z tymi oknami mam problem - pod skosami nie da się zawiesić żadnych firan. Znalazłam już rozwiązanie - plisowane rolety - cudo! Ale drogie (prawie 800 zł na jedno okno, a ja mam takie 4). Firma, która montowała mi żaluzje drewniane ma je w swojej ofercie, ale poradzili, żeby czekać do końca lutego (negocjują jakieś obniżki)..

NatkaB
02-02-2005, 07:38
naprawdę Ikea robi takie ładne rzeczy?? :o

robi, robi :)

Maluszek
02-02-2005, 08:56
Natka - bardzo sympatyczna chałupka :D
Napisz coś więcej o tych roletach :D

NatkaB
02-02-2005, 09:06
Napisz coś więcej o tych roletach :D

Rolety montuje się w wewnętrznej częsci okna (zasłaniają tylko szybę). Wyglądają jak wachlarz - dlatego idealnie nadają się do nietypowych okien (trójkątnych, półokrągłych i okrągłych - w firmie widziałam świetne aranżacje, których niestety nie ma na ich stronie internetowej www.anwis.pl). Oczywiście są w różnych kolorach.

Maluszek
02-02-2005, 09:53
Natka - dzięki za namiary :D

Sonika
03-02-2005, 05:08
Śliczny domek i wnętrza. Bardzo mi sie podoba. Przestronnie i jasno.
No i wreszcie mogłam zobaczyć tę "sławną" płytę mosiężną przed kominkiem :wink: . Prezentuje się bardzo ładnie i kominek też.
Lustro bomba.
Myślę, że wiklinowy kosz we wnęce w łazience będzie pasował jak znalazł.
Łazienka bardzo ładna i płytki tak fikuśnie ulożone. A fliziarza polecisz?
Napisz proszę coś więcej na temat tych rolet, bo mam bardzo podobny kształt okien na poddaszu i gdzie się mieści ta firma, bo nie mogę znależć ich adresu na stronie.
Rolety plisowane to to samo co żaluzje pionowe?
A kanapę w salonie gdzie kupiłaś?


Przeczytałam mój post i wygląda trochę jak "przesłuchanie", ale mam nadzieję, że się nie obrazisz.

NatkaB
03-02-2005, 09:34
Myślę, że wiklinowy kosz we wnęce w łazience będzie pasował jak znalazł.
już jest :) wprawdzie nie udało mi się zdobyć nic na wymiar, ale kupiłam dość duży i nawet nieźle wygląda


A fliziarza polecisz?
niestety :( wyemigrował do Niemiec :( szkoda, bo chciałam, żeby zrobił mi kilka poprawek w dolnej łazience


Napisz proszę coś więcej na temat tych rolet, bo mam bardzo podobny kształt okien na poddaszu i gdzie się mieści ta firma, bo nie mogę znależć ich adresu na stronie.
Rolety plisowane to to samo co żaluzje pionowe?
Przedstawicie firmy w Krakowie jest na Bronowickiej "Rosz-dekor" (tuż obok tego nowego apartamentowca. Zerknij na stronę www.anwis.pl - tam można te rolety obejrzeć (nie, to nie są żaluzje pionowe). W rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej niż na tych marnych zdjęciach


A kanapę w salonie gdzie kupiłaś?
u "Witka"



ale mam nadzieję, że się nie obrazisz.
cała przyjemność po mojej stronie! :)[/code]

Sonika
03-02-2005, 10:11
No to jeszcze raz ja.
Rosz - Dekor znam, jest niedaleko mnie i robili mi rolety do piwnicy.
Tak mnie tymi roletami zaintrygowałaś, że muszę do nich pójść w najbliższym czasie i zobaczyć na własne oczy te cuda.
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Dominik!
10-02-2005, 09:17
Piękny dom!
Natomiast lustro po prostu bombowe!
Szczególnie podoba mi się Twój salon. Lubię jasne i dobrze oświetlone wnętrza.

Mam jedno pytanie: możesz zdradzić, skąd pochodzi blacha przed kominek (chyba mosiężna?) i jesli to nie tajemnica, ile kosztuje?
Pozdrawiam

NatkaB
11-02-2005, 07:06
Mam jedno pytanie: możesz zdradzić, skąd pochodzi blacha przed kominek (chyba mosiężna?) i jesli to nie tajemnica, ile kosztuje?
Pozdrawiam
A pewnie że mogę :) płyta kupiona w Krakowie, ul. Skwerowa ("Kolorowe metale"), kosztowała 180 zł

kacha110
11-02-2005, 17:54
Świetny domek!!!

A podłogi na górze to jakie ??
Panele czy drewno ?
Jakie?

NatkaB
14-02-2005, 06:55
A podłogi na górze to jakie ??

na górze są panele

dana15
14-02-2005, 09:29
Ładniusi domek.
Bardzo mi się podoba kuchnia, czy masz wystarczająco miejsca w szafkach na dole, że nie dałaś szafek wiszących? Prawdę mówiąc wygląda to bardzo fajnie. Lustro jest bajeranckie i "elementy kominkowe" w salonie. Wszystko cieplutkie. Powiedz jak się mieszka w nowym domku, jak długo mieszkacie? Czy coś byś zmieniła wcześniej, żeby teraz było lepiej? Może wszystko jest super, bo na takie wygląda :)
Pozdrawiam i życzę wielu wspaniałych chwil w cieplutkim domku :)

NatkaB
14-02-2005, 10:20
Ładniusi domek.
Bardzo mi się podoba kuchnia, czy masz wystarczająco miejsca w szafkach na dole, że nie dałaś szafek wiszących? Prawdę mówiąc wygląda to bardzo fajnie. Lustro jest bajeranckie i "elementy kominkowe" w salonie. Wszystko cieplutkie. Powiedz jak się mieszka w nowym domku, jak długo mieszkacie? Czy coś byś zmieniła wcześniej, żeby teraz było lepiej? Może wszystko jest super, bo na takie wygląda :)
Pozdrawiam i życzę wielu wspaniałych chwil w cieplutkim domku :)
dzięki za tyle miłych słów :)
Projektując kuchnię chciałam uniknąć "wnętrzarskiej sztampy" jaką widziałam w czasopismach, poza tym chciałam nadać kuchni lekkości - stąd pomysł o zastąpieniu szafek górnych stalowymi, ażurowymi półkami. A miejsca w dolnych szafkach jest sporo i wszystko weszło.
W domu mieszkamy od 3 grudnia ub. roku. Mieszka się SUPER :) Co bym zmieniła.... Brakuje mi miejsca w dolnej łazience na prysznic (dla gości) i może ciut rozjaśniłabym sypialnię świetlikiem w dachu... To chyba wszystko (narazie :) )

kacha110
14-02-2005, 10:58
A podłogi na górze to jakie ??

na górze są panele

Jakie ?
drewniane ?
Laminowane ?
Jaki kolor? tzn drewno

Sonika
14-02-2005, 11:02
Jeszcze raz muszę napisać, że bardzo mi się wszystko podoba.
A gdzie kupowałaś meble do kuchni? I gdzie ten stolarz, który robi takie ładne rzeczy?
Czy to on robił Ci meble kuchenne?

NatkaB
14-02-2005, 11:09
Jakie ?
drewniane ?
Laminowane ?
Jaki kolor? tzn drewno
Panele są laminowane, ciemny dąb

NatkaB
14-02-2005, 11:11
A gdzie kupowałaś meble do kuchni? I gdzie ten stolarz, który robi takie ładne rzeczy?
Czy to on robił Ci meble kuchenne?

DZięki raz jeszcze! Meble kupowałam w Forte ("Archidom" na Mackiewicza), a stolarz jest z Podstolic - polecam, bo solidny z niego fachowiec.

Sonika
14-02-2005, 12:30
A jakie ma ceny i co oprócz schodów można u Niego zamówić?

NatkaB
14-02-2005, 13:01
A jakie ma ceny i co oprócz schodów można u Niego zamówić?
Oprócz schodów - balustrady, parapety, blaty, drewniane wykończenia kominków. A ceny... za balustradę przy schodach zapłaciłam 600 zł, drewniana "opaska" do kominka - 350 zł. Dla mnie - cena w sam raz :)

kacha110
14-02-2005, 15:49
Dzięki :)

Sonika
14-02-2005, 17:40
Dzięki Natka :lol: :lol: :lol:

KARO1
15-10-2005, 12:30
Ja nie wiem gdzie Wy widzicie ten domek.
Czy ze mną jest coś nie tak???????? :-?

NatkaB
15-10-2005, 12:42
Ja nie wiem gdzie Wy widzicie ten domek.
Czy ze mną jest coś nie tak???????? :-?
Zapewniem, że z Tobą - wszystko OK ;) Zdjęcia już daaawno usunęłam.

KARO1
15-10-2005, 14:07
ojjj jaka szkoda :(

Żelka
15-10-2005, 15:51
A kiedy beda zdjecia? :roll:

Sonika
16-10-2005, 06:46
Ja nie wiem gdzie Wy widzicie ten domek.
Czy ze mną jest coś nie tak???????? :-?
Zapewniem, że z Tobą - wszystko OK ;) Zdjęcia już daaawno usunęłam.


Ja też nie rozumiem dlaczego :( :( - masz przecież taki śliczny domek Natko :D :D :D .

KARO1
16-10-2005, 10:51
Natko wstaw z powrotem zdjęcia. Bardzo Cie proszę :)

NatkaB
16-10-2005, 11:21
Natko wstaw z powrotem zdjęcia. Bardzo Cie proszę :)
mogę zacząć od ogrodu?

NatkaB
16-10-2005, 11:23
Ja też nie rozumiem dlaczego :( :( - masz przecież taki śliczny domek Natko :D :D :D .
dziękuję Sonika!!
:oops: ale daaaleko mi do większości rezydencji pokazywanych tutaj na forum! :oops:

Joanna i Janusz
16-10-2005, 11:28
Ogródek ładny, ale też chcę zobaczyć domek :cry:

NatkaB
16-10-2005, 11:48
Ogródek ładny, ale też chcę zobaczyć domek :cry:
na jednym ze zdjęć jest i domek :)

KARO1
16-10-2005, 11:52
Natka ogród obejrzałam. Taki tez planuje ale to jeszcze nie tam etap. Narazie wykończeniówka. Pokaż środek domku :) bo ja właśnie wykańczam. Moze coś podpatrze :wink:

NatkaB
16-10-2005, 11:54
Natka ogród obejrzałam. Taki tez planuje ale to jeszcze nie tam etap. Narazie wykończeniówka. Pokaż środek domku :) bo ja właśnie wykańczam. Moze coś podpatrze :wink:
oto i wnętrza : http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=19421&q=kroz2&k=3

KARO1
16-10-2005, 12:06
obejrzałam. :D Rzeczywiście piękny domek. Bardzo podoba mi się pokój dla dziecka i salon.

Dzięki :D

NatkaB
16-10-2005, 12:14
obejrzałam. :D Rzeczywiście piękny domek. Bardzo podoba mi się pokój dla dziecka i salon.

Dzięki :D
to ja dziękuję :)

ciku
16-10-2005, 21:15
Natko vel Katarzynko slicznie mieszkasz! Prześlicznie. Czy mogłabys mi zdradzić, z czego jest podłoga w salonie , bo chcialam dokładnie cos takiego właśnie. Pozdrawiam i przesylam całuski dla Natusi:))

NatkaB
16-10-2005, 21:26
Natko vel Katarzynko slicznie mieszkasz! Prześlicznie. Czy mogłabys mi zdradzić, z czego jest podłoga w salonie , bo chcialam dokładnie cos takiego właśnie. Pozdrawiam i przesylam całuski dla Natusi:))
A dziękuję :))) Natka odwzajemnia całuski (jeszcze nie śpi, mieliśmy gości :) A podłoga w salonie jest z sosnowych desek. Polecam raczej coś twardszego ;) Buziaki dla Kacperka!

ciku
16-10-2005, 21:29
No sosny to rzeczywiscie bym raczej nie chciala bo wiem z doswiadczenia z domu rodzicow ze bardzo miekka jest, ale za to ten kolorek - bajka. Musze zatem wynaleźć jakiś kompromis. W każdym razie wygląda to świetnie :D :D :D

ciku
16-10-2005, 23:20
A możesz jeszcze powiedziec co to za projekt? Chętnie zobaczylabym rozkład.
( Mam nadzieje, ze kiedyś tez będę mogła pokazać Ci swój domek).

17-10-2005, 08:26
Natka śliczny masz ten domek. Bardzo mi się podoba.

NatkaB
17-10-2005, 16:56
A możesz jeszcze powiedziec co to za projekt? Chętnie zobaczylabym rozkład.
( Mam nadzieje, ze kiedyś tez będę mogła pokazać Ci swój domek).
Projekt jest z pracowni arch. "Twoje Domy" z Krakowa. A rzuty mają niewiele wspólnego z faktycznym rozkładem - projekt był dość niefunkcjonalny.

Sonika
22-10-2005, 14:43
Już pisałam, ale się powtórżę - śliczny domek i ogród, piękne ogrodzenie
i do tego wszystkiego urocza Gospodyni :D :D :D .


A masz już balustradę na balkonie?

NatkaB
22-10-2005, 18:02
Już pisałam, ale się powtórżę - śliczny domek i ogród, piękne ogrodzenie
i do tego wszystkiego urocza Gospodyni :D :D :D .


A masz już balustradę na balkonie?

Sonika pięknie dziękuję za komplementy :)))))))))) Balustrady jeszcze nie ma - a taka ładna pogoda i możnaby ją już zamontować.. No cóż - fachowcy...

Żelka
22-10-2005, 20:54
No czemu taki piękny dom z takim pięknym ogrodem był tak nie pięknie od nas schowany? No ale już jest. Ale tam ładnie aż chce się wejść do monitora i trochę pomieszkać... :P

Jagna
22-10-2005, 21:05
Śliczne! I dom i ta trawa jak dywan...Rzeczywiście bardzo przytulnie i swojsko. Gratulacje! :P

agnisia
23-10-2005, 01:02
A możesz jeszcze powiedziec co to za projekt? Chętnie zobaczylabym rozkład.
( Mam nadzieje, ze kiedyś tez będę mogła pokazać Ci swój domek).
Projekt jest z pracowni arch. "Twoje Domy" z Krakowa.

Mogłabyś podać może jakiś link do strony www tej pracowni lub namiary na nią ? :)

pozdrawiam,
agnisia

NatkaB
23-10-2005, 08:08
Mogłabyś podać może jakiś link do strony www tej pracowni lub namiary na nią ? :)
pozdrawiam,
agnisia
zaraz wyślę na priva

anpi
23-10-2005, 09:33
A gdzie są zdjęcia, bo jakoś nie mogę znaleźć linka?

Dominik!
23-10-2005, 10:15
No właśnie!
Myślelem, że coś ze mną nie tak, ale chyba i inni nie mogą znależć linka do zdjęć. Jak je zobaczyć?
Choć już kiedyś widziałem Twój domek, to bardzo jestem ciekaw co się zmieniło!

aha26
23-10-2005, 14:33
Natko!!!!Czemu ja nic niew widzę????? :cry: :cry: :cry:

NatkaB
23-10-2005, 14:52
Natko!!!!Czemu ja nic niew widzę????? :cry: :cry: :cry:
już poprawiłam :)

Marcel2000
07-11-2005, 18:29
już chyba pisałem super domek, gratulacje :D

Aga - Żona Facia
08-11-2005, 11:20
BARDZO ŁADNY DOM :lol: :D :lol:
Piękny salon - właśnie mam pytanie okna balkonowe jakiej są szerokości?, a okno w salonie też jaką ma szerokość. My w projekcie mamy 150/150 i boję się czy nie będą za małe.

Dominik!
08-11-2005, 17:12
Nie wiem czy mnie oczy mylą, ale nadal nie ma żadnego linka, żeby obejrzeć dom Natki!
Natko gdzie ten link?

NatkaB
08-11-2005, 17:33
Nie wiem czy mnie oczy mylą, ale nadal nie ma żadnego linka, żeby obejrzeć dom Natki!
Natko gdzie ten link?
na poprzedniej stronie :)

NatkaB
08-11-2005, 17:40
okna balkonowe jakiej są szerokości?, a okno w salonie też jaką ma szerokość. My w projekcie mamy 150/150 i boję się czy nie będą za małe.
Miło mi :)
okna "drzwi" do ogrodu mają szerokość 150 cm (230 wys), natomiast pozostałe okna - 150x150. Mój salon generalnie nie jest duży - ma 30 m kw i te okna są moim zdaniem dość proporcjonalne..

Dominik!
08-11-2005, 21:18
Wreszcie znalazłem!
Zawsze szukałem w pierwszych postach :oops:
Ale warto było!
Natko, a możesz powiedzieć jak sprawują się ciemne schody?
Zawsze mi się takie podobały, tylko zastanawiam się czy nie widać na nich kurzu? Pytam, bo schody jeszcze przede mną, a decyzję warto przemysleć 8)

NatkaB
08-11-2005, 21:31
Natko, a możesz powiedzieć jak sprawują się ciemne schody?
Zawsze mi się takie podobały, tylko zastanawiam się czy nie widać na nich kurzu?
Też się tego obawiałam, ale jest dobrze :)

SławekD-żonka
09-11-2005, 07:53
Śliczne to Wasze cudeńko :P :P :P :P :P :P

mmarysia
09-11-2005, 08:05
NatkoB - super domek - taki przytulny - bardzo mi sie podoba. Ale co wasz wysprzątane !!! - to już mistrzostwo świata - wszystko lśni i na swoim miejscu- olaboga - nawet u dzieciątka wzorcowy porządek - super - z nami zamieszka moja mama - w niej nadzieja na porządek w domu :lol: Pozdrawiam

NatkaB
09-11-2005, 09:01
z nami zamieszka moja mama - w niej nadzieja na porządek w domu :lol: Pozdrawiam
z nami też mieszka moja mama - i ten porządek to tylko jej zasługa ;)

NatkaB
09-11-2005, 09:02
Śliczne to Wasze cudeńko :P :P :P :P :P :P
Dzięku Kasiu! teraz jestem na etapie poszukiwania rozwiązania - jak zasłonić te "skośne " okna i pozostają mi tylko plisowane rolety...

SławekD-żonka
09-11-2005, 09:11
Och jak już bym chciała byc też na takim etapie :roll:

Aga - Żona Facia
09-11-2005, 09:49
Dziękuję za odpowiedź. Nasze okna balkonowe (w projekcie :D ) mają 180 cm więc też będzie dobrze.

Dominik!
09-11-2005, 13:59
z nami zamieszka moja mama - w niej nadzieja na porządek w domu :lol: Pozdrawiam
z nami też mieszka moja mama - i ten porządek to tylko jej zasługa ;)
O, widzę, że niektóre teściowe nijak nie pasują do powszechnego stereotypu :wink:

NatkaB
09-11-2005, 17:34
O, widzę, że niektóre teściowe nijak nie pasują do powszechnego stereotypu :wink:
może to dlatego że moja mama nie mieszka ze swoim zięciem ;)

Sonika
22-12-2005, 19:12
Natko,
jeszcze raz wesołych Świąt i wszystkiego naj, naj, naj... w Nowym Roku

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1453_348.ts1135272905218.jpg

pozdrawiam serdecznie :D
Sonika

Żelka
22-12-2005, 20:45
http://kartki.onet.pl/_i/m/swiateczna_choinka_m.gif
Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku...

NatkaB
22-12-2005, 21:15
Soniko , Zelijko bardzo dziękuję za pamięć i życzenia - Wam też - radosnych Swiąt !!!

annaz
22-12-2005, 22:28
Natko, suuuper, gratuluje dobrego gustu.

acca5
23-12-2005, 07:27
a ja dalej nie moge znaleźć linka do zdjęć. Nie ma ??

NatkaB
23-12-2005, 08:36
a ja dalej nie moge znaleźć linka do zdjęć. Nie ma ??
jest na poprzedniej stronie :)

annaz
23-12-2005, 08:47
:)

NatkaB
23-12-2005, 13:20
Natko, suuuper, gratuluje dobrego gustu.
pięknie dziękuję :)

aga_kraków
24-12-2005, 05:27
Dopiero teraz tu trafiłam...
Masz, Natko, bardzo ciepły, przytulny domek
wiesz co podoba mi się najbardziej? twoje wnętrza to nie 984 praca znudzonego archi-designera - tu czuć rękę gospodyni. Widać, że włożyłaś w swój dom wiele serca. Jestem pewna,że mieszka ci sie fantastycznie. Gratulacje.

Zdrowych i spokojnych Świąt we Własnym Domu.
Aga

(jeszcze będę miała do ciebie parę pytań, ale to już na prv)

Teska
25-12-2005, 14:42
podoba mi sie Twoj domek......

Sloneczko
26-12-2005, 09:58
Natka, bardzo ładnie mieszkasz!
W której części Krakowa, jeśli to nie tajemnica? :)

Szukałam w necie tego biura projektowego, ale adres:
www.twoje-domy.com.pl nie działa. Czy to przy Dominikańskiej 3?
Ciągle jestem w fazie poszukiwania dobrego projektu :)

NatkaB
26-12-2005, 18:59
Aga_krakow, Teska, Sloneczko dziękuję za mile slowa :) Wnętrza sa caly czas w fazie dopracowywania, ale mieszka mi sie juz coraz fajniej. W najbliższych dniach będą montować mi balustradę na balkonach (wyobraź sobie Sonika, ze facet odezwał się kilka dni temu i zapowiedzial montaż na tydzień między Swiętami i Nowym Rokiem!). W styczniu dokończę jeszcze garderobę (zastanawiam się którego producenta szaf wnękowych wybrać), na wiosnę - malowanie ogrodzenia - i to już chyba będzie wszystko :D :D :D

Sonika
26-12-2005, 20:06
To super wiadomość :D .
Bardzo się cieszę razem z Tobą i trzymam mocno kciuki!!!!!
Szukaj, szukaj wykonawcy szafy, to może i ja skorzystam :wink:.

Sloneczko
26-12-2005, 23:13
Natka, jednak tajemnica :( ;)

NatkaB
27-12-2005, 12:49
Natka, jednak tajemnica :( ;)

odpowiedziałam na priva :)

Sloneczko
27-12-2005, 16:13
Wiem, Natka, teraz już wiem ;)

chopinetka
29-12-2005, 15:08
Witaj

Piękny domek, naprawdę, taki przytulny i jasny. Ale jestem trochę zdziwiona metrażem, wygląda absolutnie na większy. Oglądam z zainteresowaniem bo mój domek będzie jescze troszkę mniejszy (126m2). Naprawdę chętnie zobaczyłabym rzuty zarówno parteru jak i piętra.

ciepło pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

NatkaB
29-12-2005, 15:33
Witaj

Piękny domek, naprawdę, taki przytulny i jasny. Ale jestem trochę zdziwiona metrażem, wygląda absolutnie na większy. Oglądam z zainteresowaniem bo mój domek będzie jescze troszkę mniejszy (126m2). Naprawdę chętnie zobaczyłabym rzuty zarówno parteru jak i piętra.

ciepło pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Dziękuję Chopinetko, Tobie też - samych radości w Nowym Roku !! Nie mam niestety rzutów w wersji elektronicznej, nie mam też skanera
:oops: ale - tak jak pisałam - to niewiele by dało - praktycznie tylko obrys jest nie zmieniony - projekt był bardzo niefunkcjonalny.

Sonika
29-12-2005, 15:53
Natko,
jest???

NatkaB
29-12-2005, 17:57
Natko,
jest???
a jak myślisz? :( :evil:
choć szczerze mówiąc nawet nie dzwoniłam - mam u siebie dzieci mojej siostry i tym samym niesprzyjające warunki do prac wszelkich ;)

Sonika
29-12-2005, 18:08
Natko,
jest???
a jak myślisz? :( :evil:
choć szczerze mówiąc nawet nie dzwoniłam - mam u siebie dzieci mojej siostry i tym samym niesprzyjające warunki do prac wszelkich ;)

I po co ludzie tak zawracaja głowę? Do tego wszystkiego trzeba mieć duuużo cierpliwości i jeszcze trochę.

Nic się nie martw, najważniejsze żeby w ogóle była kiedyś, ale człowieka ch....a bierze, w każdym razie mnie :wink:

NatkaB
29-12-2005, 19:04
Nic się nie martw, najważniejsze żeby w ogóle była kiedyś, ale człowieka ch....a bierze, w każdym razie mnie :wink:
ech, mnie też
:evil: zadzwonię jutro - jestem ciekawa co facet powie :evil:

SławekD-żonka
30-12-2005, 05:45
Facet jak się nie pojawi to w Nowy Rok z zaległościami wejdzie - oj biedni jego klienci :wink:

Sonika
31-12-2005, 11:33
Natko,
życzę Ci samych szczęśliwych dni w NOWYM 2006 ROKU!!!!

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/3681_348.ts1136022063406.jpg

pozdrawiam serdecznie
Sonika
P. S. i mało śniegu oczywiście :wink:

NatkaB
31-12-2005, 11:47
Natko,
życzę Ci samych szczęśliwych dni w NOWYM 2006 ROKU!!!!

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/3681_348.ts1136022063406.jpg

pozdrawiam serdecznie
Sonika
P. S. i mało śniegu oczywiście :wink:


Soniczko Tobie i mężowi też - wielu, wielu radości w Nowym Roku :D

P.S. Pług przejechał o 23-ciej - lepiej późno niź wcale :)

Sonika
31-12-2005, 11:50
Natko,
życzę Ci samych szczęśliwych dni w NOWYM 2006 ROKU!!!!

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/3681_348.ts1136022063406.jpg

pozdrawiam serdecznie
Sonika
P. S. i mało śniegu oczywiście :wink:


Soniczko Tobie i mężowi też - wielu, wielu radości w Nowym Roku :D

P.S. Pług przejechał o 23-ciej - lepiej późno niź wcale :)

Dzięki za zyczenia :D .

A ja myslałam, że jakieś ptaszysko u Ciebie wylądowało :wink: :D .

NatkaB
31-12-2005, 11:57
A ja myslałam, że jakieś ptaszysko u Ciebie wylądowało :wink: :D . ech, to z rej radosci po przejezdzie pługu (pluga? ;)) upiłam sie i plątały mi się palce ;)

Sonika
15-01-2006, 07:17
Natko,
są jakieś nowości w sprawie.....?
Mam nadzieję, że są i czekam na zdjęcia :D .

NatkaB
15-01-2006, 09:03
Natko,
są jakieś nowości w sprawie.....?
Mam nadzieję, że są i czekam na zdjęcia :D .

nowosci narazie nie ma - ale decyzja zostala podjeta przez dwie strony :) czekamy aż będą bardziej sprzyjające warunki pogodowe

chopinetka
18-01-2006, 18:37
Witaj Natka

Niestety zima trzyma mocno, nastroje też chyba zimowe (a raczej zimne),ja też czekam na te nowości :wink:

cieplutko pozdrawiam

Sonika
13-04-2006, 17:49
RADOSNYCH ŚWIĄT NATKO!!!!

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/2143_348.ts1144944119843.jpg

buziaki
Sonika

tola
13-04-2006, 21:51
NATKO
RADOSNYCH ŚWIĄT, PEŁNYCH RODZINNEGO CIEPŁA I USMIECHU :)

http://www.wdwrynia.pl/data/oferta/wielkanoc/wielkanoc1.jpg

Żelka
13-04-2006, 21:53
http://www.bizz.pl/kartki/nowe/images/wielkanoc/wielkanoc104.jpg

amj2
14-04-2006, 07:51
http://kartki.onet.pl/_i/d/zajaczek_d.jpg

NatkaB
14-04-2006, 08:36
Soniko, Tolu, Zeljko i Aniu bardzo Wam dziękuję za piękne życzenia :) I ja życzę Wam radosnych Swiąt, pogody ducha i nadziei

aby ten czas obudził w każdym wiarę w to, że wszystko się uda :)

Sonika
22-12-2006, 05:40
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Cię Aniołek mocno ode mnie uściśnie
i złoży serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!


http://images4.fotosik.pl/257/03888787eacac86d.jpeg

WESOLYCH, CUDOWNYCH SWIAT NATKO i samych radosnych dni w Nowym Roku!!!!!!


Buziaki :D
Sonika

P. S. Mam nadzieję, że w Nowym Roku uda nam się wreszcie zobaczyć :D .

Żelka
22-12-2006, 10:29
http://ak.imgag.com/imgag/product/full/ap/3022843/graphic1.gif
Wesolych Swiat!!!!

tola
22-12-2006, 14:17
Natko
Wesołych, szczęśliwych Świąt
niech upłyną w rodzinnej, ciepłej atmosferze,
a Nowy Rok przyniesie mnóstwo dobrych chwil i przyjemnych niespodzianek.

http://free.of.pl/h/haftowane_obrazy/haft/swieta/sw15.jpg

NatkaB
22-12-2006, 18:53
Soniko, Tolu, Zeljko dziękuję Wam za pamięć. Strasznie zaniedbałam forum :oops:
Wam również - fajnej świątecznej atmosfery i spełnienia marzeń :)

Mmelisa
18-02-2009, 13:15
Witam, widzę,że strona chyba już nie aktualna :( chciałam zobaczyć Natki zdjęcia, ale strona już nie istnieje :( :-? szkoda,że się spóźniłam :cry: