PDA

Zobacz pełną wersję : GDZIE IMPREZUJECIE ?, KLUBY NOCNE ?, DYSKOTEKI ?, PRYWATY ?



mdzalewscy
27-01-2005, 22:41
No właśnie, gdzie imprezujecie ?, ja wiem, jak się buduje to szkoda/brak kasy, to nie ma czasu na imprezy, ale można przecież oszaleć od tego stresu i trzeba się zabawić/zrelaksować. I nie trzeba przecież wywalać kupe kasy, aby gdzieś potańczyć i wypić drinka, pośmiać się.............

Gdzie imprezujecie ?
ja dyskobandza i kluby w Białymstoku, niedługo pewnie w Stolicy

Aggi
21-02-2005, 14:44
Ojej, jak tu pusto :o
To ja się wpiszę - chodzę gdzie mnie zabiorą, na inicjatywy w tym zakresie nie mam czasu, ani ochoty. Ostatnio mnie zabrali do klubu les/gej i było bardzo ok. :wink: :wink:

Aga J.G
21-02-2005, 15:06
Jest kilka kanjpek na naszym terenie do których chodzę z koleżankami na piwo :lol: Dyskoteki odpadają bo jakieś takie nędzne w naszym mieście się porobiły, a może ja się zestarzałam :wink: :) :roll:
W najbliższej przyszlości mam zamiar bawić się w stolicy :wink: :lol: :lol: :lol:

mdzalewscy
21-02-2005, 19:09
założyłem post, ale nikt nie odpisywał pomyślałem "ponuraki", bo przecież nie samą budową człowiek żyje

no właśnie ja też mam zamiar bawić się w stolicy (po przeprowadce) i prawie nikogo nie znam, wiec z miłą chęcią poznam innych budowniczych na jakimś piwku w pubie. W moiej obecnej mieścinie jest totalna dziura, nic nie ma, a na dyskotekach same "gówniarstwo" ze skretami w ustach imachają tylko głowami (bo przy ich muzyce to tańczyć się nie da). Ale młodość ma swoje prawa i nie ma zmieniać ich muzyki, trzeba samemu zmienić miejsce imprezowania

Aga J.G
21-02-2005, 19:56
A ja na spotkaniu Forumowiczów :wink: :)

invx
17-03-2005, 21:32
w rzeszwie to polecam:
H2o, alibi, akademia, czarny kot, kompakt, uiwnica u bahusa :wink:

mdzalewscy
18-03-2005, 18:02
w rzeszwie to polecam:
H2o, alibi, akademia, czarny kot, kompakt, uiwnica u bahusa :wink:
o takie własnie posty chodziło, ludzie się budują, przeprowadzają w nowe miejsca i tak naprawde nie wiadomo gdzie pójść, albo gdzieś pójdą i muszą wychodzić bo średnia wieku 15lat, pełno dymu, itd.... Kiedyś tam kilka lokali zwiedziłem, dopiero za krórymś razem miałem rozeznanie

aha26
18-03-2005, 20:41
Ja najczesciej chodze w Warszawie do Quo Vadis , Park , Underground.
Znajomi byli ostatnio w Muzie i tez bardzo sobie chwalili.

patunia
27-03-2005, 21:39
Oczywiście, że nie samą budową żyje człowiek! Od czasu do czasu wybieramy się z przyjaciółmi na dyskotekę, częściej do jakiegoś pubu, posiedzieć, pogadać, pośmiać się. Ale tak naprawdę to nie moge się doczekać, kiedy zrobimy imprezę w naszym nowym domku. Bo i tak najlepsze są prywatki!

Jacek33
21-06-2005, 15:04
Polecam klub NIMFA , dawne KONTIKI w Warszawie - bylem niedawna i bylo suuuuuperrr

Redwald
21-06-2005, 16:33
My z kumplami raz na jakiś czas wybieramy się do kina :D. A po kinie zwykle robimy imprezę zakrapianą piwem - jest bardzo sympatycznie.

jane
23-06-2005, 13:08
Poszukuję pilnie miejsca na imprezkę w gronie firmowym. Chodzi mi o jakiś pub z miejscem do tańczenia - Warszawa
Czy to prawda, że w lolku teraz sie tańczy?

Polećcie coś

Jacek33
23-06-2005, 13:14
Jane, polecam tak jak pisalem powyżej CLUB NIMFA - bardzo fajne imprezki, nie ma klimatu samej dyskoteki ... jak pogoda dopisuje to maja ogrodek obok z widokiem na Wisle

jane
23-06-2005, 14:05
Jane, polecam tak jak pisalem powyżej CLUB NIMFA - bardzo fajne imprezki, nie ma klimatu samej dyskoteki ... jak pogoda dopisuje to maja ogrodek obok z widokiem na Wisle

Kurcze, tylko nie chciałabym, żeby to była typowa dyskoteka :(

A jakieś namiary?

Jacek33
23-06-2005, 14:12
www.nimfaclub.pl

co do tego to nie moge zareczyc ... bylem tam raz i jednorazowo bylo super ... sam nie chodze do dyskotek wiec gdyby to byla tylko typowa dyskoteka to bym nie polecal, ale mozna tez cos zjesc, pogadac. Bylismy w grupie 12 osob wiec zabawa była fajna ... mam nadzieje ze ten jeden raz nie byl jakims wyjatkiem

Moge Ci polecić tez klub ARCO - razem z kręgielnią, ale tam nie bylem juz ok. roku wiec nie wiem jak tam jest .. namiary www.arco-bowling.pl

Pozdrawiam,