PDA

Zobacz pełną wersję : AS II - dom mojej żony..... i mój



pjr
02-02-2005, 08:34
Nie mogę wytrzymać i chwalę się.
Dom budowany wg. projektu typowego AS II z pracowni APA. Troszkę zmodyfikowany. Powiększyliśmy sypialnię kosztem salonu, nie zabudowaliśmy całego poddasza (cztery pokoje, garderoba i łazienka), zamiast klatki schodowej mamy mały pokój na parterze, a zamiast balkonu będą "wybiegi dla mrówek". W rezultacie mamy mały trzypokojowy domek dla dwóch osób. Gości możemy przyjąć u sąsiada, który prowadzi agroturystykę.

A mieszkamy we wsi cesarskiej Mysłakowice pod Jelenią Górą.

http://foto.onet.pl/X3IDOVV+UWdSZVdkV2dWeVFiAzwGPAU6CWgMNQZ+W2gB

tab
02-02-2005, 08:37
Tylko pozazdrościć okolicy.

Cudo.

Berenika
02-02-2005, 08:43
Tylko pozazdrościć okolicy.

Cudo.

Nooo, ale widok za oknem to masz przepiękny...


http://foto.onet.pl/upload/2/7/_415626_n.jpg

Eluś
02-02-2005, 08:44
Super. Bardzo mi się podoba. Ja remontuję. I bardzo mi się podoba biała podbitka białe rynny i białe okna Ciemny dach i ciemna elewacja .Super. Zastanawiam się, bo mam białe okna czy może nie zaszaleć i zrobić coś takiego. Jestem urzeczona. Choć miał być ciemny dach, ciemny kamień elewacyjny, ciemna podbitka i rynny i bardzo jasna elewacja, prawie biała. Pomysł z jasnymi rynnami i podbitką podsuwał nam Pan w sklepie, żeby odznaczyć dach .Mój dom wybudowany przed 13 laty nie ma tak nowoczesnej linii i zastanawiam się czy będzie dobrze.

NatkaB
02-02-2005, 09:00
bardzo ciekawe rozwiązanie kolorystyczne! Przypomina mi trochę domki w Holandii. Okolica piękna!!! A teraz więcej zdjęć z wewnątrz proszę :)

Tommco
02-02-2005, 12:30
Domek rzeczywiście jak z Holandii, ale widać, że na nizinie to on raczej nie stoi.

Piękne widoki :) A domek nietypowy, ale trafiony :)

Pozdrawiam,

T.

aha26
02-02-2005, 13:47
Bardzo bardzo mnie sie podoba domek no i widoczki tez ma przyjemne dla oka. :D

MaciekW
02-02-2005, 14:36
Jak wszyscy poprzednicy widoków to Wam zazdroszczę.
Wykupiliście już wszystkie sąsiednie działki, aby nikt nigdy Wam ich nie zasłonił? :D
Mój przyjaciel na Mazurach tak właśnie zrobił i teraz chwali się, że wszystko po horyzonty jest jego.

pjr
02-02-2005, 15:27
Jak wszyscy poprzednicy widoków to Wam zazdroszczę.
Wykupiliście już wszystkie sąsiednie działki, aby nikt nigdy Wam ich nie zasłonił? :D
Mój przyjaciel na Mazurach tak właśnie zrobił i teraz chwali się, że wszystko po horyzonty jest jego.

Na wschodzie mam prawie nieczynną linię kolejową, a później polder zalewowy rzeki Jedlicy, a dalej Rudawski Park Krajobrazowy. Nikt się tam nie wybuduje. Od południowego wschodu i południa podobna sytułacja. Na południowym zachodzie są dwie działki ale właściele nie chcą ich sprzedać. Właściwie to wolalał bym by się tam już wybudowali. W niczym mi oni nie będą przeszkadzć, a było by z kim zrobić drogę.

Jagna
02-02-2005, 15:55
Domek bardzo wyjątkowy - świetny!
Widoki aż dech zapierają! Ale najbardziej zauroczyła mnie "sąsiadka" :D

02-02-2005, 18:04
alllle tęcza u nas w Łodzi chyba nie możliwa :(

Tommco
02-02-2005, 18:11
A ja tam czasem tęczę w Łodzi widzę...:)

Pablo1979 Zapraszam do grupy łódzkiej :)

pjr
15-02-2005, 09:56
bardzo ciekawe rozwiązanie kolorystyczne! Przypomina mi trochę domki w Holandii. Okolica piękna!!! A teraz więcej zdjęć z wewnątrz proszę :)

Zgodnie z życzeniem kilka zdjęć wewnątrz domu.

http://foto.onet.pl/X3IDOVV+UWdSZVdkV2dWeVFiAzwGPAU6CWgMNQZ+W2gB

Aga J.G
15-02-2005, 11:38
Witam bardzo ładny domek :lol:
Jaka ta nasza okolica piękna :)
Wnętrza bardzo cieplutkie :)
Nawet chyba wiem gdzie ten domek stoi :wink: :)

kacha110
15-02-2005, 13:50
Bardzo ładny domke, ale więcej środka poproszę.
A widok :o i szczena opada :)

anick
06-03-2005, 18:10
za takie górzyste widoki i dla takich "sąsiadów" jestem skłonna sie wyprowadzić ze swoch Kań:)
kocham góry i szczerze ci zazdroszczę domu właśnie nieopodal nich:)

pjr
28-10-2005, 15:23
Kilka zdjęć dodatkowo. No i czasami przychodzi syn sąsiada. :wink:

picasso
28-10-2005, 20:58
Kilka zdjęć dodatkowo. No i czasami przychodzi syn sąsiada. :wink:


w takich okolicznosciach przyrody to ja moge mieszkac nawet w szalasie...a dom ...to chyba luksusem mozna nazwac

Żelka
28-10-2005, 21:36
Już kiedyś oglądałam Wasz dom tutaj w forum i znów chętnie Was odwiedziłam. Bardzo ładnie a widoki, no słow mi zabrakło.
A te zdjecia natury super zrobione, normalnie bajka.
[/img]

Sebulba
29-10-2005, 21:28
Piekne tereny Msłakowice byłem tam tydzień z rodzinką /U Luizy/ a domek całkiem fajny

_Beti_
03-11-2005, 12:45
co za okolica, czemu z mojego domku nie wideć takich okolic :(
Gratuluje domu :)

Dominik!
06-11-2005, 11:30
Przepięknie!
Lokalizacji lepszej nie można sobie chyba wymarzyć! :D
Dom również ładny - pasuje do okolicy :D
Można prosić o jeszcze więcej zdjęć? Tam miło się je ogląda :P

pjr
17-11-2005, 14:34
"w takich okolicznosciach przyrody to ja moge mieszkac nawet w szalasie...a dom ...to chyba luksusem mozna nazwac"

Dziękuję za miłe słowa. Okolica rzeczywiście piękna i dlatego dosyć łatwo mając pod ręką cyfrowy aparat, takie zdjęcia zrobić.
Jeżeli chodzi o luksus to dom ma tylko 86 m kw powierzchni użytkowej. W tym jeden pokój ze starymi meblami. Także jest to może mały "luksusik".
Oczywiście jak wygram te głupie 13 mln. zł. to wtedy zrobię ogrodzenie, drogę, dokończę górę (4 pokoje i łazienka), .... Ale właściwie po co? Dla dwóch osób?

dorotazab
21-11-2005, 20:35
widok przepiekny!!!!! az chce sie w domu siedziec!!!!!!!!!!!!!!!

pjr
04-06-2006, 18:21
widok przepiekny!!!!! az chce sie w domu siedziec!!!!!!!!!!!!!!!
I to jest cały ból !!!
A do pracy trzeba jechać bo na na ogrodzenie od frontu i na bruk na podjeździe zabrakło.

anowi*
05-06-2006, 14:12
domek przytulaśny , okolica bajkowa
pozazdrościć :D