PDA

Zobacz pełną wersję : usterka



januszek
17-09-2002, 07:04
co sądzicie o programie pod wyżej wymienionym tytułem w TVN
wg mnie bomba (niestety takie jest życie, sam się o tym przekonałem nie raz) A Wy.?

Luśka
17-09-2002, 07:44
Program extra! Uśmiałam sie okrutnie, ale pewno nie raz dajemy się wrobić "fachowcom". Niestety, nie zawsze możemy - tak, jak w programie - sprawdzić kto i na ile nas wpuścił w maliny.

Jola_
17-09-2002, 10:01
To jest przerażające, że dziasiaj prawdziwi fachowcy są na wyginięciu a głupy robią z nas durni. I to za nasze ciężko zarobione pieniądze! :eek:

pitbull
17-09-2002, 10:09
Fakt

Alanta
17-09-2002, 13:07
Jak opowiedziałam o tym programie wykonawcy, który osadzał nam drzwi, to minę miał niewyraźną... :grin:

bigmario4
17-09-2002, 19:51
Szkoda tylko ze twarzy nie pokazują tych największych fuszerów,może to by ich czegoś nauczyło lub co najmniej zniechęciło do fuch.Mario

Wojto
08-10-2002, 14:22
Znam faceta,który miał to "szczęście" występować w tym programie.
Przez cały czas nagrania (ponad 3 godziny) podstawione osoby wręcz zmuszały go do wykonania danej czynności niewłaściwie.
Naturalnie argumentów typu "niech Pan tak zrobi bo inaczej żona mnie zabije...,bo mamusia inaczej nie pozwoli...itd.TVN oczywiście nie pokazała , tak jak i nie pokazała wielokrotnych tłumaczeń że tak robić nie należy.Z ponad 3-godzinnego materiału TVN zrobiła parominutowy wątek.Zalecam trochę dystansu.To tylko telewizja.Pozdrawiam.