PDA

Zobacz pełną wersję : Parapety wew.



Peterek
04-02-2005, 07:58
Witajcie, ile tynkarzom zapłacić za montaż parapetów wewnętrznych? Są z mieszanki żywicy i mączki dolomitowej czy coś takiego.

invx
04-02-2005, 09:37
hyba raczej powinienes sie pytac jak sam zamonowac :wink:

to Ci powiem. Najpierw podrownujesz zaprawa, tak zeby tylko kilka mm zostalo luzu (oczywiscie parapet ma wejsc pod listwe podparapetowa w oknie (a jesi takiej nie ma to na styk) potem dajesz ATLAS karo i na nim kleisz. drugim sposobem jest ustawienie odpowiednie parapetu, poprzez jego podbicie klinami, zablokowanie od gory, i zapianowanie) :wink:

Peterek
04-02-2005, 10:00
Hihi invx dziękuję Ci gorąco za poradę, ale z moimi parapetami to się troszkę spóźniłem (są zamówione, ale jeszcze ich nie mam). Chodzi o to, że robią mi tynk, a właściwie to niedłudo skończą, c-w + filcówka i wolę by były oprawione na etapie tynków.

Racja teraz zobaczyłem, że nie ten dział wybrałem :oops: , ale ze mnie pierdoła.

Pozdrawiam
ps. liczę, że ktoś mi odpowie

invx
04-02-2005, 11:29
musisz sie z nimi umowic jakos, wszytsko zalezy jak licza Ci za obrobke okna, czasami licza za m biezacy glifu, czasami licza cala sciane bez odejmowanie powierzchni na okno.

Peterek
04-02-2005, 13:39
Ta ostatnia wersja czyli nie liczymy okna tak jakby go nie było.

invx
04-02-2005, 19:29
czekaj, czekaj, to chcesz zeby tynkarze Ci te parapety zamontowali, czy jeszce ich nie masz i chcesz zeby tylko przygotowali pod parapety ? Samo obrobienie tynkiem to w taim przypadku rozliczanie nie powinno Cie nic kosztowac dodatkowo, a jesli maja je wstawic, to tez roboty przy tym jest niewiele, tak ze doslownie pare zlotych :wink:, pogadaj, powiedz co Ci zaproponuja, i zobaczymy, czy cena sensowana

Peterek
07-02-2005, 08:15
Już się dogadałem, i wilk syty i owca cała :lol: . Dzięki za zainteresowanie