PDA

Zobacz pełną wersję : Program spotkania



Redakcja
04-02-2005, 12:09
Serdecznie zapraszamy w sobotę 5 marca o godzinie 15 do siedziby Wydawnictwa na ulicy Kamionkowskiej 45 (ulica na tyłach Urzędu Dzielnicowego Praga Południe, przy ul. Grochowskiej). Parking samochodowy będzie ochraniany. Szatnia z numerkami. Program planujemy do godziny 19.

Program spotkania jest bogaty. Przede wszystkim dostaniecie identyfikatory. Dla wielu z nas to będzie niespodzianka, kto kryje się za danym nickiem.
W programie przemowy, przedstawienie redakcji, liczne konkursy z nagrodami, wybory miss Forum, loteria fantowa. Impreza będzie na żywo do obejrzenia w internecie – to dla tych, którzy niestety być nie mogą. Będzie też kącik Anonimowych Forumowiczów.

W trakcie spotkanie porady: architektoniczne, instalacyjne, budowlane, ogrodowe, prawne.

Na spotkanie zapraszamy naszą pupilkę, Nikolę wraz z rodzicami.

Przygotowujemy poczęstunek, czas będzie umilał zespół muzyczny.

Zapraszamy. Kto już był rok temu, wie, że warto. To naprawdę kilka miłych godzin w dobrze znanym i nieznanym gronie przyjaciół z forum.

Zgłaszajcie swój udział, wkrótce ostateczna lista zgłoszeniowa (dla tych osób przygotujemy identyfikatory).

ZAPRASZAMY!!!!

skurczpoliczka
04-02-2005, 22:46
"Program spotkania jest bogaty. Przede wszystkim dostaniecie identyfikatory."

To lepiej niz w LOTTO...

Moze napiszcie to jeszcze raz a nie tak na kolanie...

Pozdrawiam

Skurczpoliczka

niezły
05-02-2005, 09:26
Nie chcę by były to targi ale może można by było zaprosić kilku przedstawicieli z różnych branż (renomowanych oczywiście) obniżyło by to koszty a i kilka pytań by się znalazło

Redakcja
06-02-2005, 10:52
W trakcie spotkania będą dyżurować specjaliści - będzie można poradzić się. Patrz informacja pierwsza.

10-02-2005, 16:19
Zgłaszajcie swój udział, wkrótce ostateczna lista zgłoszeniowa (dla tych osób przygotujemy identyfikatory).



Ale jak? Jest jakaś strona zgłoszeniowa?

Redakcja
10-02-2005, 16:44
Wszystkie informacje w tym dziale. Formularza jeszcze nie ma.

skurczpoliczka
10-02-2005, 16:54
.

maxymov
10-02-2005, 16:54
"Program spotkania jest bogaty. Przede wszystkim dostaniecie identyfikatory."

To lepiej niz w LOTTO...

Moze napiszcie to jeszcze raz a nie tak na kolanie...

Pozdrawiam

Skurczpoliczka


HA ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ahe ehe he hee hee hee ahuahu tfu tfu :lol: :lol: :lol:

Meeting, jak zwykle odbędzie się w niewykończonych piwnicach 8) 8) 8) 8)

Cóż, Polska przeinwestowana rzeczywistość. :wink: :wink: :wink: :wink:

maxymov
10-02-2005, 16:55
Wszystkie informacje w tym dziale. Formularza jeszcze nie ma.

AMATORKA


Stary !!! Ale jaja!!

Odnoszę wrażenie, że się znamy !!! :D :D :D :D

maksiu
10-02-2005, 17:10
No prosze.. napisał to ktoś głośno, to o czym pomyślalem jak przeczytałem pytanie

maxymov
10-02-2005, 17:44
No prosze.. napisał to ktoś głośno, to o czym pomyślalem jak przeczytałem pytanie


W pewnych sprawach nie należy milczeć !!! :wink: :wink:

katerhasser
11-02-2005, 10:59
W trakcie spotkania będą dyżurować specjaliści - będzie można poradzić się. Patrz informacja pierwsza.
a będzie jakiś spec od ogrzewania ściennego? niestety moje kilkukrotne wołanie na forum do użytkowników tego rozwiązania z prośbą o informacje przeszły prawie bez echa. Jeszcze rzadkość u nas takie grzanie...

niezły
13-02-2005, 12:46
Redakcja napisał:
W trakcie spotkania będą dyżurować specjaliści - będzie można poradzić się. Patrz informacja pierwsza.

a będzie jakiś spec od ogrzewania ściennego? niestety moje kilkukrotne wołanie na forum do użytkowników tego rozwiązania z prośbą o informacje przeszły prawie bez echa. Jeszcze rzadkość u nas takie grzanie...


To prawda, może przywiozę jakieś materiały choć na spotkanie wybieram się jako jeden z forumowiczów a nie jako hydraulik

Redakcja
14-02-2005, 17:58
Zapraszamy do zgłaszania udziału na II spotkaniu Forum. Formularz zgłoszeniowy już jest.

Redakcja
18-02-2005, 12:20
Maksiu przygotowuje konkurs wiedzy o forum. Przygotujcie się forumowicze :)

Redakcja
18-02-2005, 12:21
Zapraszamy też forumowych poetów, by przygotowali się do konkursu krasomówczego. Oczywiście poezja o forum.

NOTO
19-02-2005, 18:36
W trakcie spotkania będą dyżurować specjaliści - będzie można poradzić się. Patrz informacja pierwsza.
a będzie jakiś spec od ogrzewania ściennego? niestety moje kilkukrotne wołanie na forum do użytkowników tego rozwiązania z prośbą o informacje przeszły prawie bez echa. Jeszcze rzadkość u nas takie grzanie...
Masz jakies materiały dotyczące tej technologii ?
Mam ściane szczytową , którą chciałbym troche ocieplić/ogrzać od wewnątrz

Redakcja
21-02-2005, 15:12
Mamy też nadzieję na obecność "Najlepszych doradców na tym forum" - chcemy ich zasługi uhonorować okolicznościowym dyplomem.
Zapraszamy też moderatorów, poetów, forumowego Stańczyka i Westalkę.

abromba
25-02-2005, 19:46
No proszę, dyplomy, przemowy, tytuły.
Skąd my to pamiętamy :wink:

jareko
27-02-2005, 11:27
A ordery? Ordery tez beda wreczac?
A toasty? Toasty tez beda?
A kwiaty? Kwaity dla przodownkikow pracy takze?

Lista...lista...lista...lista...lista...lista... potrzebna jest by pewnym byc czy sie na niej jest.
Lista ostatnio modna i na fali ;)
A ja jestem na liscie?

Kurcze - garniaczek bede musial kupic na te okazje :(

niezły - myslisz te tak sie uda? Ja tez chce byc tam tylko jako forumowicz :lol: pianke tak jak Ty pakuly :lol: w domu pozostawiam :lol:

Patos
28-02-2005, 18:20
Małe podsumowanie :wink: , w ciągu roku prawie podwoiła się liczba forumowiczy z 7920 osób do 14446 do dnia dzisiejszego, rok temu postów napisanych było prawie 250 tys. dziś 563722, największa liczba forumowiczy to 146 osób w jednej chwili było po spotkaniu, na dzień dzisiejszy to 481 osób 6 lutego o godz. 23.34 A co czeka nas za rok? :o

Patos
28-02-2005, 19:03
Acha w zeszłym roku na spotkaniu było 150 osób, a ile będzie w tym?
2X tyle :)
3X tyle :D
4X tyle :P

Redakcja
02-03-2005, 10:43
A oto program spotkania:

Powitanie
Muzyka na żywo – zespół muzyczny
Kącik Anonimowych forumowiczów – sesja
Konkurs - rebusy rysunkowe - prowadzi Radek Murat
Konkurs wiedzy o forum – prowadzi Maksiu
Konkurs rodzinny – prowadzi Piotr Laskowski
Rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego i konkursu na Miss Forum
Różne niespodzianki, kamera on-line na forum, a także coś miłego na pożegnanie

Gościć będziemy Nikolę z rodzicami. Proponujemy też, by w drodze aukcji rysunku znanego rysownika Juliana Bohdanowicza, zainicjować zbiórkę pieniężną na komputer z programem rehabilitacyjnym dla Nikoli.

Zapraszamy, prosząc byście ostrożnie jechali na spotkanie - zima nie odpuszcza.

abromba
02-03-2005, 11:04
Skoro program spotkania ma być taki napięty i ma być taki tłum, to czy jest sens brać Krzyśka? Może próżne matczyne serce karze mi pochwalić się kawalerem do wzięcia. Ponadto on uwielbia imprezy masowe :wink: Czy może lepiej, żeby mąz mi podrzucił młodego na jakąś godzinę. Czy szykuje się przeładowanie parkingu? Bo jeśli tak, to może przyjadę komunikacją miejską, żeby nie utrudniać życia przyjezdnym z daleka, choć wygodniej byłoby mi wziąć samochód?

maksiu
02-03-2005, 11:08
abromba: bierz dzieciaka.. napewno beda i inne dzieci, wiec sie nudzic nie bedzie..

krzyss
03-03-2005, 20:51
Ja biorę -to już będą dwa :P

UKF
04-03-2005, 07:18
Ja też biorę swojego dwulatka....to już trzy :D

04-03-2005, 16:18
To może ja też wezmę swoje ?

janzar
04-03-2005, 18:27
pozdrowienia dla wszystkich bioracych udział w spotkaniu oraz dla tych którzy nie będą mogli w tym uczestniczyć
janzar

Patos
05-03-2005, 01:37
Dziękujemy!!! :P