PDA

Zobacz pełną wersję : Jeszcze tylko miesiąc!



Kasia385
04-02-2005, 16:35
Słyszeliście? Luty króciutki, marzec - przeżyjemy i od kwietnia 25 st.w + !!! :D A potem już tylko cieplej! Zazwyczaj nie kupuję tej gazety, ale ten artykuł jest pocieszający :wink: Trzymajcie się ciepło! Byle do wiony!

Kasia385
04-02-2005, 16:37
no... do wiosny ma się rozumieć - sorry. :D

Ogryzek
08-02-2005, 10:05
Ja się nie moge już doczekac. Tyle mnie czeka pracy w ogrodzie (próbach tworzenia ogrodu), a niech to jak się cieszę, że to juz za chwilke.

anick
08-02-2005, 14:42
oby wasze przepowiednie się spełniły!!!:) ja jestem w trakcie wykańczania domu i jak za jakies 2 tyg. nie zrobi sie min +5 stopni to nie zrobią mi tynków wewn. w domu i prace bedą musiały sie zatrzymać..
ale tez już myśle o projektowaniu ogrodu i co i gdzie zasadzę i mam z tym wiele problemów ale też i zabawy:)
nie wspomnę juz o tym, że ciągle sie dokształcam namiętnie studiując czasopisma i ksiażki o roślinach:)
a jeszcze pół roku temu jakby mi ktoś powiedział ze bede planować i uprawiać swój ogród to bym popukała sie wczółko:))
oj wciąga ten ogród, wciąga:))

echo
08-02-2005, 16:38
Nie mogę się doczekać urządzania ogrodu razem z zoną. Sama przyjemność.

tadzel
08-02-2005, 20:33
oby spelnily sie te spaniale przepowiednie.Ja juz nie moge sie doczekac ale najpierw to sekator w reke i za pare dni do roboty

asia1997
09-02-2005, 07:51
Jak to kwiecień? Ja właśnie słyszałam, że już w połowie marca ma być cieplutko :D .

Inka1
09-02-2005, 10:08
I niech będzie jak najszybciej, bo ja w przypływie radości posiałam już w doniczkach kapustę ozdobną i "olbrzymią" :D

anick
09-02-2005, 11:37
ja juz wznoszę modły ku niebu aby było ciepło jak najszybciej - daje pogodzie jeszcze 2 tyg. na móz a potem niech wreszcie bedzie na plusie.. niestety od pogody jest uzależniona nasza przeprowadzka a chciałabym zrobić jakies garden party z okazji parapetówki:)

echo
10-02-2005, 07:13
No robota w ogrodzie robotą, ale ja jeszcze chcę trochę pojeździć na nartach :D :D :D
Wiem, wiem, mogę sobie jeździć w górach (i tak też robię bo mieszkam niedaleko gór...)
Cos mi się zdaje, że u nas będze już słoneczko wysoko, a w górach można będzie jeszcze jeździć dosyć długo (1-2 m śniegu)

Agacka
10-02-2005, 10:35
Jaki marzec, jaki kwiecień....ja słyszałam że to JUŻ na być wiosna... :wink: 8)

Loka
13-02-2005, 14:25
Wiosna ma przyjść szybko ale póki co, to za oknem widzę śnieg. Postanowiłam więc poprawić sobie nastrój i obkupiłam się pędzonymi kwiatami - na parapecie widze teraz krokusy, prymulki i hiacynty. Cudownie, wiosna w domu! :D
Krokusów jednak nie polecam - sa śliczne ale bardzo szybko przekwitają i po dwóch dniach po pięknych kwiatkach nie ma śladu. Przeciwnie hiacynty i prumule - juz trzeci tydzień cieszą oko.
Pozdrawiam serdecznie.

Kasia385
18-02-2005, 19:18
A tyle miałam optymizmu :cry:
Taka bielusieńka zima jest wspaniała, ale chyba już wszystkim nam się uprzykrzyła.
JA CHCĘ WIOSNY !!! :wink:
Pozdrawiam

NOTO
19-02-2005, 11:13
Wiosna ma przyjść szybko ale póki co, to za oknem widzę śnieg. Postanowiłam więc poprawić sobie nastrój i obkupiłam się pędzonymi kwiatami - na parapecie widze teraz krokusy, prymulki i hiacynty. Cudownie, wiosna w domu! :D
Krokusów jednak nie polecam - sa śliczne ale bardzo szybko przekwitają i po dwóch dniach po pięknych kwiatkach nie ma śladu. Przeciwnie hiacynty i prumule - juz trzeci tydzień cieszą oko.
Pozdrawiam serdecznie.
Gdzie kupowałaś rośliny ? Co znaczy pędzone ?

Kasia385
19-02-2005, 20:22
NOTO
No to Ty bardzo ostro wziąłeś się do roboty? :wink:
Pędzone, to znaczy zmuszone do wcześniejszej wegetacji.
Pozdr

NOTO
20-02-2005, 10:08
NOTO
No to Ty bardzo ostro wziąłeś się do roboty? :wink:
Pędzone, to znaczy zmuszone do wcześniejszej wegetacji.
Pozdr

Kupiłem ładny ogród ... chciałbym aby tego lata była conajmniej taki sam.
Do nadrobienia wiedzy mam sporo. Bedę was zamęczał
:D