PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to błedy montażowe?



ŁukaszD
27-09-2016, 17:40
Witam. To pierwszy mój posta na tym forum. Mam nadzieję, że będzie forum okaże się pomocne :) Mam kilka pytań odnośnie montażu płyt karton gips. Do pytań dołączam zdjęcia kwestii które mnie nurtują, tzn., czy:
- zielone płyty zniszczone przy montażu można naprawiać poprzez szpachlowanie
- między sufitem a ścianą można zostawić szczelinę ok. 1,5 cm i naprawienie jej poprzez szpachlowanie
- można zamontować tak mały fragment płyty karton gips - ok. 30 x 80 cm, do tego nie przykręcony w miejscu gdzie jest spoina
- płyty mogą być tak spasowane, ze nie ma szczeliny między płytą a ścianą
- wkręty mogą być tak wkręcone jak widać na zdjęciu.

Dodam, ze jest to sufit na poddaszy na stelażu pojedynczy montowany do belek stopowych na wieszakach płaskich oraz płaskich giętych na skosach. W razie pytań proszę pytać, dopiszę co wiem.

ŁukaszD
27-09-2016, 20:40
Jeszcze dwie kwestie:
368639368640

Czy sufit może kończyć się w murze? Co to za blachy między płytami, czy takie się stosuje? Już teraz zaczęły dziurawić folię, co będzie później?

Przydała by się porada dzisiaj, bo jutro ekipa ma przyjść i nie wiem, czy ja źle myślę, czy jednak coś jest nie tak....

Proszę o przeniesienie tematu do innego działu jeśli jest w niewłaściwym.

ŁukaszD
28-09-2016, 16:09
Witam, czy nikt nie potrafi podpowiedzieć w wymienionych kwestiach? Ewentualnie pomóc w przeniesieniu pytania do odpowiedniego działu?