PDA

Zobacz pełną wersję : BIOZ raz jeszcze - prośba o pomoc



jaqbek
13-02-2005, 22:37
Witajcie
Mamy z żoną drobny problem. W najbliższym czasie zamierzamy wreszcie złożyć wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę i mamy już wszystko poza tajemniczym planem BIOZ. Po wnikliwej lekturze forum wiemy juz, że nie tyle sam plan BIOZ jest nam potrzebny co założenia do niego i że teoretycznie powinien to stworzyc projektant. Z tym jednak jest u nas problem, poniewaz projektantem domu jest dziadek mojej zony - skądinąd świetny architekt, ale człowiek starej daty i niezupełnie zorientowany w obecnych wymogach urzędów itp.
Juz przechodze do meritum!!! :oops:
Czy może ktos z Was, kto ma juz zatwierdzony projekt, w tymże projekcie posiada cos takiego jak założenia do planu BIOZ i mógłby nam je udostępnić w celu wykorzystania jako wzór dla naszej własnej twórczości? Chętnie napiszemy to dalej sami, tylko zupełnie nie wiemy, z której strony to ugryźć :-?
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" proszony jest goraco o kontakt na priv.
Dzięki
Marta i Jakub

18-02-2005, 11:41
Szanowni Państwo !

Jeżeli sprawa BIOZ jest jeszcze aktualna, to proszę o kontakt.
[email protected]

Pozdrawiam ek

artu25
11-04-2005, 09:53
Posiadam wzór, szablon BIOZ w wersji elektronicznej. Trzeba go dostosować do danego projektu i podpisać przez osobe z uprawnieniami.
Chętnie prześlę dokument w formie. doc.
:)

artu25
11-04-2005, 09:55
Przeprasza, nie podałem adresu:
[email protected]

jaqbek
12-04-2005, 15:02
Podskoczyło do góry ale już nieaktualne - od 4 kwietnia jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pozwolenia na budowę :D :D :D
Dzięki wszystkim chętnym nam pomóc :D

nika.wd
13-01-2009, 13:43
witam :) chcialabym odswiezyc temat :) jezeli są osoby,ktore mogą mi pomoc jak koledze,to bardzo o to prosze...
pozdrawiam gorąco :)

ciasteczka
29-01-2009, 19:52
Witam serdecznie
my też podpinamy sie pod temat i prosimy o pomoc..
wzór planu BIOZ...