PDA

Zobacz pełną wersję : Murowany konkurs



20-09-2002, 13:13
Zawsze w życiu kieruję się tzw. intuicją oraz tzw. natchnieniem i dlatego też całkiem spontanicznie wraz z chwilowym natchnieniem napisałam coś ( gdzie podałem 5 superowych powodów dla których warto mieć swój dom ).I jestem w 100 % pewna ,że wygram I nagrodę . Dodatkowo dopowiem że wszystkie osoby które już zapoznały się z moim tekstem uważają , że nikt mnie nie pokona , a jeśli nie wygram to dlatego , że KONKURS BYŁ ROBIONY POD KOGOŚ ! Dlatego apeluję do Redakcji Muratora o uczciwe podejście do Konkursu ! Nie brudzcie sobie wizerunku na który musieliście pracować 20 LAT !!! AFRODYTA

ryniu
20-09-2002, 13:19
On 2002-09-20 14:13, Anonymous wrote:
KONKURS BYŁ ROBIONY POD KOGOŚ !

Skąd takie przypuszczenie? I zdradź wszystkim pod kogo.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-09-20 14:20 ]</font>

Luśka
20-09-2002, 18:23
Afrodyto, czy Ty czujesz się tak niedowartościowana, że potrzebne Ci są nagrody????

20-09-2002, 19:40
A mnie się zdaje,że to facecik...:grin:

Luśka
20-09-2002, 21:09
... znaczy Afrodyzjak?

Rafter
22-09-2002, 18:58
On 2002-09-20 14:13, Anonymous wrote:
Zawsze w życiu kieruję się tzw. intuicją oraz tzw. natchnieniem i dlatego też całkiem spontanicznie wraz z chwilowym natchnieniem napisałam coś ( gdzie podałem 5 superowych powodów dla których warto mieć swój dom ).I jestem w 100 % pewna ,że wygram I nagrodę . Dodatkowo dopowiem że wszystkie osoby które już zapoznały się z moim tekstem uważają , że nikt mnie nie pokona , a jeśli nie wygram to dlatego , że KONKURS BYŁ ROBIONY POD KOGOŚ ! Dlatego apeluję do Redakcji Muratora o uczciwe podejście do Konkursu ! Nie brudzcie sobie wizerunku na który musieliście pracować 20 LAT !!! AFRODYTA


Na 100% narobiłaś błędów ortograficznych i to zdecyduje o Twojej przegranej.
Nie sądzę, żeby ktoś ustawiał konkurs, a Twoje myśli na pewno nie są zbyt odkrywcze. Uważaj, bo masz silną konkurencję.
Ja chcę żonie wymienić 9 letnią Corollę na nową Borę.
Pozdrawiam :grin:

22-09-2002, 20:32
nie,
afric simone...
z całym afro i butkami kosmatymi
:grin:

ps. dobrze napisałam?-afric czy afrique

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-09-22 21:33 ]</font>

25-01-2003, 14:36
Moja praca konkursowa
1 Nie trzeba powtarzać nikomu,
że najlepiej we własnym domu.
2 Jak w bloku mieszkałem
ogrodu ani garażu nie miałem.
W lecie zamiast trawkę sobie kośić
teściową musiałem znośić.
W nocy nie spałem,
bo samochodu pilnowałem.
3 Żona ciągle narzekała:
to, że kuchnia jest za mała
to, że nie ma gdzie przyjmować gości
to, że ją sąsiadka złości.
4 Wysokie płaciliśmy rachunki
za spartańskie warunki.
5 Dzieci również w bloku mieszkać nie chciały
muratora nam zaprenumerowały.
Na własny domek była już pora
wybraliśmy gotowy projekt muratora.
Teraz we własnym domku mieszkamy
i na nic nie narzekamy.

ZLOSLIWY
27-01-2003, 14:35
Sądziłeś, że prenumerujesz muratora i kupiłeś gotowy projekt muratora to wygrasz Borusa? Naiiiiiiiiiiiiiiiiiwny!