PDA

Zobacz pełną wersję : Noclegi w W-wie: lista Gościnnych Progów oraz Gości



Ella
19-02-2005, 12:53
Pytanie mam następujące:

W zeszłym roku spotkanie oficjalne miało swoje liczne przemiłe kontynuacje w gościnnych progach Forumowiczów z Grupy Stołecznej.
Czy w ramach kontynuacji chlubnej tradycji, w tym roku również znajdzie się Szlachetna Grupa Forumowiczów z W-wy i Okolic Gotowa Przyjąć Pod Swoje Dachy Strudzonych Wędrowców z Daleka?

Moje pytanie zniknęło w innym wątku, więc zakładam nowy :) .
Tylko żeby nie wyszło, że osobiście chcę się tak natrętnie do kogoś wprosić - mam rezerwę noclegową w razie czego :wink: .
Podejmuję ten temat ze względów czysto towarzyskich :D , żeby służyc idei integracji Forumowiczów w Realu :wink: .
A jeśli nie progi prywatne, to może wspólne inicjatywy hotelowe, żeby było raźniej :wink: ?
Dajcie znać, jakie macie plany w tym względzie :) .
Pozdrawiam :)

tomek1950
20-02-2005, 21:33
W zeszłym roku założyłem taki wątek i chyba wypaliło, choć u mnie nikt nie nocował.
Ella, jesli pozwolisz to na tym Twoim wątku otworzę listę chętnych.
Sam zgłaszam kanapę 2 osobową. :)
Kto następny?

tomek1950
20-02-2005, 22:28
Warszawa i okolice, proszę zgłaszać kanapy, wersalki, łóżka, materace i miejsce na podłodze czyli tzw pokot. Moja kanapa już zajęta!

Ella
21-02-2005, 11:39
W zeszłym roku założyłem taki wątek i chyba wypaliło, choć u mnie nikt nie nocował.
Ella, jesli pozwolisz to na tym Twoim wątku otworzę listę chętnych.
Tomku, pozwoliłam sobie nieśmiało pójść za Twoim zeszłorocznym Szlachetnym Przykładem :D , choć mi zdecydowanie mniej wypada to robić, bo byłam w zeszłym roku na liście gości... :)

tomek1950
21-02-2005, 21:42
Ellu, razem możemy więcej :D
Forumowicze, proszę zgłaszać potrzeby i możliwości przenocowania!

ŚMIAŁO! :D

Ella
22-02-2005, 12:00
Zmieniłam tytuł dla jasności :) .

EDZIA
22-02-2005, 13:15
Planujemy z mężem przyjechać na spotkanie samochodem i jak znam życie i mojego męża to będziemy wracać po imprezie do domu.
Ale gdyby warunki pogodowe były wyjątkowo kapryśne i powrót nocą okazał się szczególnie trudny / mamy dość długą trasę do pokonania/ to może tak bardzo awaryjnie reflektowałabym na 2 miejsca. :-?
pozdrawiam
Edzia

EDZIA
22-02-2005, 13:58
Dziękuję gościnnym warszawskim progom za przygarnięcie nas w razie potrzeby :) :) :)
No i tym sposobem moja prośba już nieaktualna :)
pozdrawiam
Edzia

tomek1950
22-02-2005, 16:30
To działa :D

EDZIA
22-02-2005, 22:20
To działa :D

Tomku
Nawet nie masz pojęcia jak szybko i sprawnie :)
W pięć minut i mieliśmy lokum :)
pozdrawiam
Edzia

tomek1950
22-02-2005, 22:22
:D W tym roku to zasługa Elli. Cieszę się, że będziecie :)

tomek1950
28-02-2005, 22:56
Czy wszyscy mają gdzie nocować?
Śmiało, warszawiacy nie gryzą! :D i są gościnni.

aPa
01-03-2005, 02:19
Czy wszyscy mają gdzie nocować?
Śmiało, warszawiacy nie gryzą! :D i są gościnni.

No to może i ja/my pójdziemy za przykładem Edzi - także planujemy powrót po spotkaniu, ale może z powodu pogody trzebaby 'chwilę' zostać i się zdrzemnąć :-?
Czy ktoś z miłych warszawiaków byłby skłonny przygarnąć 2 osoby na 'chwilę' :wink:

ppp.j
03-03-2005, 13:59
Zgłaszam możliwość przechowania na rozkładanym narożniku dwóch osób a jak będzie większa rodzina to taż się da upchnąć. Atrakcyjność mojej oferty podnosi fakt, że mieszkam o rzut beretem od redakcji.

tomek1950
03-03-2005, 14:14
Zgłaszam możliwość przechowania na rozkładanym narożniku dwóch osób a jak będzie większa rodzina to taż się da upchnąć. Atrakcyjność mojej oferty podnosi fakt, że mieszkam o rzut beretem od redakcji.
ppp.j dzięki za odzew, bo myślałem, że nikt się nie zgłosi. Ja mam już zajęte gościnne łoże.
Mam nadzieję, że każdy z przyjezdnych, kto będzie chciał przenocować w Warszawie zostanie przygarnięty.
Do zobaczenia za niecałe 47 godzin :D

maksiu
03-03-2005, 14:20
Do zobaczenia za niecałe 47 godzin :D

o ile umiem liczyc Tomku to niecale 48 godzin.. wszak spotkanie rozpoczyna sie o godz. 15 :D
m.

tomek1950
03-03-2005, 14:45
Wybacz Maksiu, niedoczytałem. Rozumicie, chłop niedokształcony to i doczytać sie niepotrafi. :)

ppp.j
03-03-2005, 15:21
ppp.j dzięki za odzew, bo myślałem, że nikt się nie zgłosi. Ja mam już zajęte gościnne łoże.
Mam nadzieję, że każdy z przyjezdnych, kto będzie chciał przenocować w Warszawie zostanie przygarnięty.
Do zobaczenia za niecałe 47 godzin :D
Reszta poprostu jest bardziej skromna niż my albo niestety bazdomni.

aPa
03-03-2005, 18:12
Zgłaszam możliwość przechowania na rozkładanym narożniku dwóch osób a jak będzie większa rodzina to taż się da upchnąć. Atrakcyjność mojej oferty podnosi fakt, że mieszkam o rzut beretem od redakcji.

Hej, a już się zastanawialiśmy, czy ktoś się jednak znajdzie :wink:
Dzięki, nas jest szt. 2 i chętnie się skorzystamy - tak jak pisaliśmy zależnie od warunków pogodowo-kondycyjnych.
Na spotkaniu jakoś się znajdziemy, mam nadzieję :)

ppp.j
03-03-2005, 21:07
Hej, a już się zastanawialiśmy, czy ktoś się jednak znajdzie :wink:
Dzięki, nas jest szt. 2 i chętnie się skorzystamy - tak jak pisaliśmy zależnie od warunków pogodowo-kondycyjnych.
Na spotkaniu jakoś się znajdziemy, mam nadzieję :)
Serdecznie zapraszam. Tym bardziej ze zapowiadają w nocy mróz i opady śniegu to gdzie Wy taki kawał będziecie się telepać po nocy. Zabierzcie zdjęcia by się wieczorem pochwalić.

Jan Przestrzelski
03-03-2005, 22:58
czy ktoś wybiera się z Wrocławia,Dzierżoniowa,Swidnicy?
Dwóch kierowców -łatwiejsza podróż.
Muszę wrócić w niedzielę na Kazimierza. :D

aPa
07-03-2005, 09:31
Witejcie !


Serdecznie zapraszam. Tym bardziej ze zapowiadają w nocy mróz i opady śniegu to gdzie Wy taki kawał będziecie się telepać po nocy. Zabierzcie zdjęcia by się wieczorem pochwalić.

Jeszcze raz dziękujemy za przygotowanie miejsca. Bardzo sympatycznie było z Wami porozmawiać i nie ukrywam, że zazdroszczę Wam trochę miejsca (działki) w lesie :)
Dojechaliśmy spokojnie - chwilę po północy byliśmy w domu a po drodze prawie nie sypało (idzie wiosna ?).
Do następnego spotkania !

ppp.j
07-03-2005, 12:18
Dojechaliśmy spokojnie - chwilę po północy byliśmy w domu a po drodze prawie nie sypało (idzie wiosna ?).
Do następnego spotkania !
Ci na zachodzie zawsze mają szczęście. :wink: W-wa sparaliżowana przez śnieg. :(
Pozdrawiam zawsze do usług.

aPa
08-03-2005, 22:45
Dojechaliśmy spokojnie - chwilę po północy byliśmy w domu a po drodze prawie nie sypało (idzie wiosna ?).
Do następnego spotkania !
Ci na zachodzie zawsze mają szczęście. :wink: W-wa sparaliżowana przez śnieg. :(
Pozdrawiam zawsze do usług.
Dopiero dzisiaj zobaczyłem info o opadach i faktycznie :o - u Was spadło jakieś 30cm od naszego wyjazdu !
To dopiero macie cyrk :cry:
Trzymajcie się, byle do wiosny !

tomek1950
08-03-2005, 23:21
aPa, pękła Ci setka. Jesteś forumowicz!

aPa
09-03-2005, 21:34
aPa, pękła Ci setka. Jesteś forumowicz!
Hej !
Faktycznie, nawet nie zauważyłem/śmy :wink:
No to jestem/śmy dumny :D

tomek1950
09-03-2005, 21:36
Zapraszamy do KK na tradycyjne LUUUUUUUUUUUUlowanie :D