PDA

Zobacz pełną wersję : HEG GAz - Hermes Energy Group - opinie



Inwestor012
04-10-2016, 22:04
Jakiś czas temu niejaka firma HEG rozrzuciła ulotki "tańszy gaz do 10%" zmień sprzedawcę gazu. Hasło chwytliwe. Wszedłem na strone, wpisałem w kalkulator prognozowane zużycie gazu a zamiast cen dostałem komunikat: Uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.nazwisko imie, tel, email, kod pocztowy oraz zgody: Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych"

No więc na przypadkowych stronach takich danych nie podaję.

Zadzwoniłem więc na infolinię, podałem zużycie oraz kod pocztowy i chciałem pozyskać ofertę cenową tego dostawcy. ale dostałem pytania: dokłądny adres, nr tel, email i proszę wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert drogą elektroniczną i że ktoś do mnie oddzwoni. Niestety nie było możliwości uzyskania ceny gazu którą mogą zaoferować.

Na tym mój kontakt z HEG się skończył no i zapisuję ich na listę zbieraczy danych osobowych zamiast alternatywnego dostawcy gazu. Kiepski marketing i kiepskie podejście do klienta. No cóż, PGNIG przynajmniej podaje ceny więc wybieram dostawcę sprawdzonego i takiego który nie robi mnie w balona;)

HExx
10-10-2016, 14:59
Na wstępie chcemy Panu podziękować za zainteresowanie naszą ofertą i próbę kontaktu z HEG. Pragnąc zadowolić wszystkich obecnych, jak i potencjalnych Klientów, chcielibyśmy na łamach forum Murator odpowiedzieć na poruszone przez Pana kwestie.

Nasza firma od początku swojej działalności skłania ku osobistemu kontaktowi z Klientami, gdyż uważamy, że taka forma gwarantuje przygotowanie najbardziej rzetelnej oferty. Należy pamiętać, że na przygotowanie wyceny składa się wiele czynników, nie tylko zużycie gazu, ale również opłaty dystrybucyjne, które są zróżnicowane terytorialnie.
Aby przyporządkować konkretnego doradcę do Klienta, prosimy o wskazanie lokalizacji osoby zainteresowanej naszą ofertą.

Uzyskane dane osobowe są nam potrzebne jedynie w celu przygotowania rzetelnej oferty. Wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą, Michałem Firlongiem pod numerem telefonu: 661 802 828 lub adresem mailowym: [email protected], który odpowie na wszystkie Pana pytania oraz będzie w stanie przygotować szczegółową ofertę.

Cały czas pracujemy nad naszą stroną www, by Klienci mogli uzyskać na niej wszystkie potrzebne informacje dotyczące zarówno wolnego rynku, jak i zmiany sprzedawcy. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo ważne i w związku z powyższym staramy się stale dostosowywać nasze usługi do Państwa potrzeb.

Pozdrawiamy,
Zespół HEG.

murbet
22-09-2017, 15:07
Na wstępie chcemy Panu podziękować za zainteresowanie naszą ofertą i próbę kontaktu z HEG. Pragnąc zadowolić wszystkich obecnych, jak i potencjalnych Klientów, chcielibyśmy na łamach forum Murator odpowiedzieć na poruszone przez Pana kwestie.

Nasza firma od początku swojej działalności skłania ku osobistemu kontaktowi z Klientami, gdyż uważamy, że taka forma gwarantuje przygotowanie najbardziej rzetelnej oferty. Należy pamiętać, że na przygotowanie wyceny składa się wiele czynników, nie tylko zużycie gazu, ale również opłaty dystrybucyjne, które są zróżnicowane terytorialnie.
Aby przyporządkować konkretnego doradcę do Klienta, prosimy o wskazanie lokalizacji osoby zainteresowanej naszą ofertą.

Uzyskane dane osobowe są nam potrzebne jedynie w celu przygotowania rzetelnej oferty. Wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą, Michałem Firlongiem pod numerem telefonu: 661 802 828 lub adresem mailowym: [email protected], który odpowie na wszystkie Pana pytania oraz będzie w stanie przygotować szczegółową ofertę.

Cały czas pracujemy nad naszą stroną www, by Klienci mogli uzyskać na niej wszystkie potrzebne informacje dotyczące zarówno wolnego rynku, jak i zmiany sprzedawcy. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo ważne i w związku z powyższym staramy się stale dostosowywać nasze usługi do Państwa potrzeb.

Pozdrawiamy,
Zespół HEG.

He he u mnie też był jeden z HEG nagadał się aż mu język wysechł. Same plusy aż żal że dopiero teraz facet przyszedł. Ale jak powiedziałem mu że się zastanowię i że ma zostawić mi wizytówkę to zmył się 5 razy szybciej niż wchodził. Naciągacze!!!

jankes789
22-09-2017, 15:49
Też zastanawiam się nad HEGIEm bo mają jedne z najniższych cen za gaz i abonament porównując innych dostawców...Miał ktoś z nimi doświadczenia?