PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wejściowe EURONORD



rafałek
23-02-2005, 08:20
Kto z Was ma drzwi Euronord? http://www.euronord.com.pl/naszaoferta.php

Jak się je użytkuje? Jak je oceniacie?

Na forum znalazłem tylko jedną osobę która je ma :cry: . Ujawnijcie się i podzielcie wrażeniami.

wlowik
23-02-2005, 10:23
Mam takie i nie narzekam.
Może trochę za łatwo się rysyją od psich pazurów, ale to blacha, więc powierzchownie i łatwo będzie odmalować. Uszczelkę mają magnetyczną, więc zamykają się jak lodówka :) A szybka jest przyciemniona i działa jak lustro weneckie.

mobby
16-05-2005, 08:18
Też zaintersowały mnie te drzwi.
Może ktoś jeszcze przekaże swoją opinię

Pozdrawiam
Mobby

rafałek
16-05-2005, 08:37
Ja je w końcu kupiłem. Była jakaś promocja - dawali klamki szyldy i coś tam jeszcze, ale były w "promocji" też elementy które są poza promocją w standardzie. Czyli Promocja jakaś byłą, ale mocno podkolorowana. Jak się sprawują nie powiem, bo ich jeszcze nie zamontowałem - będą zakłądane w najbliższych 2 tygodniach. Jak nie zapomnę to napiszę coś o tym, jak nie w tym wątku to w dzienniku.

Pozdrawiam

mobby
17-05-2005, 06:11
A jaki wybrałeś wzór: z przeszkleniem czy bez?

Mobby

rafałek
17-05-2005, 06:33
Brązowe z przeszkleniem. Zastanawiałem się nad tym przeszkleniem, ale to zawsze trochę więcej światła w środku.

mobby
17-05-2005, 06:53
Też chyba wybiorę z przeszkleniem, argument ten sam co u Ciebie i też brązowe. Nie wiem jeszcze, któru wzór wybrać i czy dobiorę odpowiedni kolor brązu drzwi garażowych Wiśniowskiego.
Czy brąz tych drzwi posiada jakiś numer z palety RAL?

Mobby

rafałek
17-05-2005, 07:42
Szczerze mówiąc nie wiem. U mnie będą to boczne drzwi do garazu, nie widać ich z frontu i nie ma do czego porównać, no chyba, że będziesz obchodził dom dookoła i się przyglądał, ale każda strona jest inaczej oświetlona więc nawet jeśli kolor będzie ten sam to odbiór koloru inny. Mi wystarczyło, że sa brązowe a nie np. białe czy żółte.