PDA

Zobacz pełną wersję : Działki w ok. Poznania??ILE?



POLO81
23-02-2005, 16:07
No właśnie.Ile za m2 :oops: ?

KaiM
23-02-2005, 19:11
ile ich? ja widzialem mnóstwo :lol: :lol: :lol: ale nie liczyłem...

poznasz je po takich tabliczkach w polu z nazbazgranym farbą napisem "DZIALKI xxx-yyy-xxx" musisz zadzwonić pod ten numer - jak ze stacjonarnego to dodaj zero na początku :wink:

rafałek
24-02-2005, 07:46
Z tego co pamiętam to dużo.... przynajmniej jak na moje możliwości.

A tak na poważnie to kup gazetę i poczytaj ogłoszenia lub weź książkę telefoniczną, poszukaj biura nieruchomości i podzwoń i popytaj. To da Ci realnie konktery ogólne, a potem... potem wsiadasz w samochód jeździsz, pytasz i negocjujesz. I ceny które poznałeś w części pierwszej są cenami górnymi. Jeśli coś będzie bardzo tanie to sprawdź kilka razy co może być przyczyną. W międzyczasie poczytaj na forum jak się wybiera działkę.

Lukrecja
24-02-2005, 07:47
No właśnie.Ile za m2 :oops: ?
ja mam w Przeźmierowie. Średnia cena to 120/m2, działka w pełni uzbrojona.

mironmk
24-02-2005, 09:13
zobacz na www.realnet.com.pl internetowa oferta poznańskich BON

surfi
24-02-2005, 10:36
W róznych okolicach różne, zach str np generalnie droższa...
Określ priorytety (szkoła,dojazd itd itd) Potem lektura BON. A potem rekonesans w teren. Tam rodzą się prawdziwe okazje...

Lukrecja
24-02-2005, 10:42
No właśnie.Ile za m2 :oops: ?
a tak w ogóle to koło mnie jest ładna działeczka, po sąsiedzku! :)

rafałek
24-02-2005, 11:15
Lukrecja, a ta działeczka to nalezy do żony, męża czy obojga? :wink:

passenger
24-02-2005, 11:37
W róznych okolicach różne, zach str np generalnie droższa...
Określ priorytety (szkoła,dojazd itd itd) Potem lektura BON. A potem rekonesans w teren. Tam rodzą się prawdziwe okazje...

okazje?
moze 10 lat temu, teraz w promieniu kilkudziesieciu km od centrum trudno chyba znalezc - na zabitej wsi babulina wychodzi z rozwalajacej sie stodoly i rzuca ceny rynkowe
lud po wsiach moze i prosty, ale w ciemie nie bity ;->

pzdr
p.

Lukrecja
24-02-2005, 11:47
Lukrecja, a ta działeczka to nalezy do żony, męża czy obojga? :wink:
ha ha ha
ale nosa masz, nie powiem!! należała do mojego sąsiada i jego żony, mieli budować się razem z nami, ale biedaczka zmarła. no i tu wylazły na powierzchnię żarłoczne instynkta dzieci (dokładnej liczby nie znam) no i nie mogą dojść do ładu, dlatego chcą to sprzedać i podzielić się kasą. a kupić możesz sam, z mamą, żoną, psem czy z kim masz ochotę! :)
jakbyś bardzo chciał dopisać kogoś do własności a nikt nie przyszedłby ci do głowy, to zgłoś się do mnie! :) :) :)

rafałek
24-02-2005, 12:32
Działka spadkowa... hmmmm widzę same kłopoty.

emes79
24-02-2005, 12:42
Hej,

Zieliniec (w granicach Poznania, koło Swarzędza) - kolega płacił 160.
Duże też zależy od lokalizacji np. Swarzędz bliżej centrum 120, a na obrzeżach może być 80, oraz od uzbrojenia (podawałem ceny działek uzbrojonych tzn. że wszystko jest w ulicy i trzeba to wciągnąć na działkę).

Pozdrawiam Marek

pyrka
24-02-2005, 12:46
Suchy Las 80-130,- zł.

zbys
24-02-2005, 13:21
luboń 80-120pln a komorniki nawet 70pln ale wiadomo co jest z ul.Głogowską

asia1997
24-02-2005, 13:45
No ale Komorniki to nie tylko ul. Głogowska. To duża wieś i ładna. A co mieli drogowcy i energetyka zbudować to zbudowali.

Widziałeś zbys te słupy energetyczne w komornikach? Jezu straszne :evil:

Lukrecja
24-02-2005, 13:46
luboń 80-120pln a komorniki nawet 70pln ale wiadomo co jest z ul.Głogowską
chciałam zauważyć, że obornicka jest 10x gorsza, a ceny w suchym lesie w górę i w góreę :(

zbys
24-02-2005, 13:59
Słupy rzeczywiście straszne i w dodatku czerono-białe i migają w nocy światełkami czerwonymi. Całe szczęście że buduję sie w Luboniu i mam bardzo daleko do tych słupów.

asia1997
24-02-2005, 14:11
Ja buduje w Komornikach, ale tuż obok Lubonia więc słupy to też nie mój problem.

Iwka N.
24-02-2005, 17:42
W Swarzędzu niektóre działki kosztują 140 zł/m2 a media w ulicy.
Zgroza!

24-02-2005, 17:59
masakryja jakowas albo cuś ??!!! 8)

ja mam działke 42a budowlana wszystkie media w działce z 2 stron
do Katowic 10min drogi do ronda przy Macro w Krakowie 15min (jazda nie przepisowa A4) i kurka nie moge sprzedać po 18zł za m2.

tomjot
24-02-2005, 18:23
Podolany i Strzeszyn 200zl/m niestety... Czasem przy wiekszych dzialkach jest troche taniej, ale przy mniejszych jest drozej (ostatnio widzialem oferte - Strzeszyn Parkowy dzialka 460 metrow 115tys zl.!!!!)

surfi
25-02-2005, 09:07
okazje?
moze 10 lat temu, teraz w promieniu kilkudziesieciu km od centrum trudno chyba znalezc - lud po wsiach moze i prosty, ale w ciemie nie bity ;->
Ho, ho!!! Potrafisz człowieka zachęcić... :-? A nie masz racji, szukajcie a znajdziecie... Znalazłem działeczkę zadrzewioną, media przy działce, zacisze, 25km na zachód. Wszystko jak chciałem, nawet wielkość. Raptem pół roku temu. Płaciłem 40/m. Jakoś mi nie przeszkadzało, że ceny rynkowe były x2 8) "Ludowi" też nie przeszkadzało, i nie sprawiał wrażenia ani prostego ani bitego w dzieciństwie - przeciwnie, miłe sąsiedztwo się zapowiada 8)

Lukrecja - z ciekawości - ile wołają i ile tam metrów ? A kiedy Wy się wprowadzacie - rozumiem że szukasz miłych sąsiadów ? :lol:
Pozdrówka !

Gerion
25-02-2005, 09:15
No właśnie.Ile za m2 :oops: ?

Powiem tak - miarodajnym źródłem są BONy. Ja szukałem działki od marca zeszłego roku, moje doświadczenia:

Piątkowo/Podolany/Strzeszyn Gr. - 200-250/m2 (czasami z uzbrojeniem, czasami bez).
Strzeszyn i dalej w stronę Rokietnicy - 60-120 m2
Krzesiny, Pokrzywno - 100/m2
Swarzędz - 80-120 m2
Swarzędz Gruszczyn - 70-90
Paczkowo - 40-60
Kostrzyn Wlkp - 35-45

Wysogotowo/Skórzewo - 100-130
Borówiec - 80-120

Tyle pamiętam
pozdrawiam

Gerion

Lukrecja
25-02-2005, 09:52
okazje?
moze 10 lat temu, teraz w promieniu kilkudziesieciu km od centrum trudno chyba znalezc - lud po wsiach moze i prosty, ale w ciemie nie bity ;->
Ho, ho!!! Potrafisz człowieka zachęcić... :-? A nie masz racji, szukajcie a znajdziecie... Znalazłem działeczkę zadrzewioną, media przy działce, zacisze, 25km na zachód. Wszystko jak chciałem, nawet wielkość. Raptem pół roku temu. Płaciłem 40/m. Jakoś mi nie przeszkadzało, że ceny rynkowe były x2 8) "Ludowi" też nie przeszkadzało, i nie sprawiał wrażenia ani prostego ani bitego w dzieciństwie - przeciwnie, miłe sąsiedztwo się zapowiada 8)

Lukrecja - z ciekawości - ile wołają i ile tam metrów ? A kiedy Wy się wprowadzacie - rozumiem że szukasz miłych sąsiadów ? :lol:
Pozdrówka !
tak koło stówy, trudno mi powiedzieć, na ile mojemu sąsiadowi się spieszy i czy jesteś dobrym negocjatorem.
a no pewnie że szukam miłych sąsiadów!! :) to jest w ogóle nowe osiedle (Akademii Rolniczej - tak na to mówią, albo Ptasie), piękny dojazd a2, wał taki zadrzewiony co by z ulicy hałas i syf nie leciał, same nowiuteńkie domki, Przeźmierowo jest bardzo przyjemne, zapraszam! :)

zuczek
25-02-2005, 10:55
Gerion, kiedy my kupowaliśmy działkę w Kostrzynie, były po 25zł/2. Teraz, z tego co wiem, stoją po dwa razy tyle.

Gerion
25-02-2005, 12:49
Gerion, kiedy my kupowaliśmy działkę w Kostrzynie, były po 25zł/2. Teraz, z tego co wiem, stoją po dwa razy tyle.

Ja kupiłem nieco drożej niż 25 zł, ale to było dwa lata temu. Szukając czegoś bliżej Poznania (stąd moje doświadczenia cenowe) stwierdziłem, że jednak wolę Kostrzyn i zostanie mi więcej kasy na postawienie domu...
Zresztą czekam tylko na warunki przyłacza gazu i ruszam po pozwolenie ;-)

pozdrawiam
Gerion

ps. a w której części Kostrzyna, bo może my sąsiady jesteśmy? ;-)

jarq11
25-02-2005, 13:45
No właśnie.Ile za m2 :oops: ?

swarzedz jasin (blisko gortatowa) rok temu 45 PLN /m2 - działki ok 1500 m2, media? - raczej to potrwa (ale to wliczone w moje plany)

nie wiem jak dzisiaj bo pewnie muszą doliczyć opłate planistyczna (w miedzyczasie uchwalono nowy Plan) i moze VAT.

jakbym załatwił kredyt kilka miesiecy wczesniej to mogłem ja mieć za 42 PLN, ale PKO BP mnie za długo zwodziło a w końcu nie dało.

obok jest jeszcze wielkie pole ale z uchwalonym planem wiec pewnie tez bedą sprzedawać.

zuczek
25-02-2005, 13:58
Gerion, nasza działka leży na tzw. Andrzejewie (w stronę jak się jedzie na Wróblewo). A Twoja??? :)

Gerion
25-02-2005, 14:23
Gerion, nasza działka leży na tzw. Andrzejewie (w stronę jak się jedzie na Wróblewo). A Twoja??? :)
Żebym to ja znał "dzielnice" metropolii kostrzyńskiej :o
W każdym razie ulice sa wdzięczne - kwiatowe, a moja to konwaliowa.

pozdrawiam
Gerion

zuczek
25-02-2005, 14:33
Ło Matko! Konwaliowa to wcale nie aż tak daleko naszej! My mamy na Makowej! Witaj daleki sąsiedzie :D Cieszę się, że w końcu kogoś z Kostrzyna na tym Forum znalazłam!

Gerion
25-02-2005, 15:56
Mów mi wuju !!! :lol:

No proszę, ale fajnie spotkać w necie sąsiada/dkę.
Wysłałem Ci PM ale nie wiem czy doszło.

pozdrawiam
Gerion

tomjot
25-02-2005, 16:02
Mów mi wuju !!! :lol:

No proszę, ale fajnie spotkać w necie sąsiada/dkę.
Wysłałem Ci PM ale nie wiem czy doszło.

pozdrawiam
Gerion

No tak jedni witaja, inni żegnają sąsiadów; Gerion - wyprowadzasz się z tego co pamietam z Literackiej a ja będę się tam budował :lol:

D`arek
25-02-2005, 19:25
My kupiliśmy działkę w Gowarzewie w 2003 r. od gminy Kleszczewo - cena 29 zł/m. Media w drodze, w tym gaz, kanaliza w niezbyt odległych planach. Z tego co wiem, ma być jeszcze przetarg na 6 działek. Do Swarzędza jest 6 km.
Gerion i zuczek - pozdrawim ! We Wróblewie mam rodzinę, na Waszym osiedlu ma dom mój sympatyczny kuzyn. Dwa miesiące temu wizytowaliśmy jego prawie ukończone dzieło , wszystko o.k., ale drogi - tragedia !

Gerion
25-02-2005, 23:16
Tomjot ;-)
Ja się już namieszkałem na Greckim. Przepiękna okolica, świetne osiedle. Naprawdę z żalem będę je opuszczał, bo zostawiłem tu wiele wspomnień. Ale cóż, wolę mieszkać w swoim fajnym domu, niż swoim fajnym mieszkaniu. No i nie mieć kredytu do końca życia ;-)

D'arek - rację masz w 100%, drogi są na razie na 6 litrowe Mitsubishi Pajero, ale myślę, że jakbyś przyjechała za czas jakiś, zobaczysz tam równiutki pozbruk.
Ech z zazdrością spoglądam na Twojego avatarka...
Jutro chwila prawdy, czy moja Plejada 2G mieści się w określonym przez miejscowy plan procencie zabudowy działki...
Mnie się WYDAWAŁO, że jest 25%, ale 3 godziny temu, mój kierownik mnie ostudził mówiąc: a może jest 20% - nie pamiętam ;-(

Najwyżej obetnę taras, a projektu nie zmienię... NIE WSTANĘ, tak będe leżał!!! ;-)

pozdrawiam
Gerion

Gerion
25-02-2005, 23:26
luboń 80-120pln a komorniki nawet 70pln ale wiadomo co jest z ul.Głogowską
chciałam zauważyć, że obornicka jest 10x gorsza, a ceny w suchym lesie w górę i w góreę :(

Eeee tam, zaraz gorsza, a objazdy Strzeszyńską? ;-)
Lada miesiąc skończą Literacką do Biskupińskiej to dopiero wiara z Suchego Lasu się będzie pchać górą, nad Lutycką... a najwięcej pewnie Grzybkowiacy (OS.Grzybowe) ;-)

pozdrawiam
Gerion

D`arek
26-02-2005, 13:24
Gerion, ale mnie zaskoczyłeś - też planujesz Plejadę ? Do tej pory byłiśmy jedynymi "plejadowiczami" na forum. Lepiej żebyś nie musiał obcinać tarasu bo to duży plus tego projektu. My dodaliśmy daszek nad oknem kuchennym bo bardzo długo byliśmy zdecydowani na Merkurego i sentyment do daszku pozostał ale bez niego domek też będzie śliczny.
Jak będziesz przejeżdżał Siekierecką / nazwa ulicy super,co?/w Gowarzewie to możesz rzucić okiem na to co tworzymy.

nnatasza
26-02-2005, 20:05
W Puszczykowie ceny zaczynają się od 150zł/m2 górna granica 250 ... ale to już raczej lekkie przegięcie. Nam udało się kupić poniżej 150 zł, ale to było już 3 lata temu.
Mimo wysokich cen szczerze polecam - kocham mój widok z okna - a tak nas dzisiaj zasypało :D :
http://foto.onet.pl/upload/39/23/_430622_n.jpg

jeżyk
27-02-2005, 08:46
W mnie atrakcyjnej okolicy Puszczykowa mozna kupic taniej, słyszałem o 85 /m2. Natasza napisz wrezcie, ze jestes z Puszczykowa :lol:

Lukrecja
28-02-2005, 08:04
W mnie atrakcyjnej okolicy Puszczykowa mozna kupic taniej, słyszałem o 85 /m2. Natasza napisz wrezcie, ze jestes z Puszczykowa :lol:
a czy słyszałeś kochaniutki, jaki jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w puszczykowie? nie można wydzielać działek poniżej.... uwaga... 2500 m2. I co? nadal zainteresowany????? :)

nnatasza
28-02-2005, 08:19
W mnie atrakcyjnej okolicy Puszczykowa mozna kupic taniej, słyszałem o 85 /m2. Natasza napisz wrezcie, ze jestes z Puszczykowa :lol:
Jeżyk :D - masz rację muszę w końcu zmienić podpis pod emblematem- już nawet się przemeldowałam ....bye, bye Poznań

nnatasza
28-02-2005, 08:22
W mnie atrakcyjnej okolicy Puszczykowa mozna kupic taniej, słyszałem o 85 /m2. Natasza napisz wrezcie, ze jestes z Puszczykowa :lol:
a czy słyszałeś kochaniutki, jaki jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w puszczykowie? nie można wydzielać działek poniżej.... uwaga... 2500 m2. I co? nadal zainteresowany????? :)

Lukrecjo - można kupić starsze, mniejsze działki - (a nie teraz "wydzielane") - tylko wtedy cena jak wyżej ok.150-200 :-?

Gerion
28-02-2005, 08:32
Gerion, ale mnie zaskoczyłeś - też planujesz Plejadę ? Do tej pory byłiśmy jedynymi "plejadowiczami" na forum. Lepiej żebyś nie musiał obcinać tarasu bo to duży plus tego projektu. My dodaliśmy daszek nad oknem kuchennym bo bardzo długo byliśmy zdecydowani na Merkurego i sentyment do daszku pozostał ale bez niego domek też będzie śliczny.
Jak będziesz przejeżdżał Siekierecką / nazwa ulicy super,co?/w Gowarzewie to możesz rzucić okiem na to co tworzymy.

Tadam! Zmieści się całość na działkę, bez obcinania czegokolwiek. Projekt zamówiony, jest w drodze ;-) Jak pójdzie wszystko dobrze, to w połowie kwietnia kopiemy pod fundamenty.
A do Gowarzewa się z ciekawością wybiorę, niech no tylko trochę odmarznie.

pozdrawiam
Gerion

tomek123
28-02-2005, 10:13
Dużo tańsze działki są w Mosinie i okolicy np (Krosno, Pecna, Żabno) mieszka się bardzo fajnie blisko do Poznania samochodem 25 minut i komunikacja PKP działa często. Pozdrawiam Tomek123

POLO81
28-02-2005, 17:11
Tomek możesz podać jakieś orientacyjne ceny?Dzięki

marie
28-02-2005, 22:16
no cóż
Poznań-Radojewo - ok.30 pln dwa lata temu.
Widok z okna taki jak u nnataszy/ byczkowy domek sprawuje się nad wyraz bezusterowo/
przy okazji gratulacje nnatasza
samodzielne uzbrajanie. 12-15 minut do centrum , przy strumyku i tamie zrobionej przez bobry , widok na park Kokoryczkowe Wzgórze rożnice wzniesień ok.60m ,pełno saren i dzików , przy granicy z poligonem w Biedrusku.
Co tam jeszcze aha 200 letnie dęby i cisza zakłócana raz do roku przez poligon na poczatku stycznia / 2-3dni/wystrzeliwuja caly przydział amunicji - generalnie bajka jak ktos lubi tak ludycznie a to Poznan właśnie! :)

ryby
01-03-2005, 08:09
Wiry - ok. 50 zł - na terenie dla którego został w ubiegłym roku uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego. Docelowo całkiem spore osiedle na którym ma znaleźć się m.in. ryneczek.
I widok na WPN.

nnatasza
01-03-2005, 13:58
****** nie wiem co się dzieje dziś na forum ale zapisało mi ten następny post po środku tego tematu zamiast na końcu ***********

nnatasza
01-03-2005, 14:02
Ten widok to niestety nie moja zasługa - mój sąsiad ma przepiękny ogród - cieszę się tylko, że nie otoczył go wysokim murem, jakich niestety pełno ostatnio w okolicy. U mnie niestety jeszcze chwaściki :( .

Jarzeb - mam nadzieję, że sąsiada nie mnie :wink: 8)

tomek123
01-03-2005, 14:38
Ja swoją działeczkę 650 m2 dostałem od teścia i teściowej w prezencie (Mosina) ceny w miasteczku wachają sie od 50 do 60 zł. W okolicznych wioskach jest taniej. Cała gmina praktycznie jest zwodociągowana kanalizację ma Mosina i duża część gminy prace trwają intensywnie minusem jest brak gazu (tylko niewielka część jest zgazyfikowana. Mieszka się tutaj cudownie ale jak się człowiek wyprowadzi z Poznania to doceni uroki każdej zamiejskiej miejscowości. Serdecznie pozdrawiam Tomek123

Jarzeb
01-03-2005, 15:23
CZASAMI TRAFIA SIE OKAZJA
dzialeczka Swierczewo / Lubon - dluga i waska 1.5tys mkw ale za 60zł/mkw
tez nieforemna na Podolanach ale za 130zł/mkw
pzdr

Jarzeb
01-03-2005, 15:27
W Puszczykowie ceny zaczynają się od 150zł/m2 górna granica 250 ... ale to już raczej lekkie przegięcie. Nam udało się kupić poniżej 150 zł, ale to było już 3 lata temu.
Mimo wysokich cen szczerze polecam - kocham mój widok z okna - a tak nas dzisiaj zasypało :D :
http://foto.onet.pl/upload/39/23/_430622_n.jpg

co do puszczykowo - rzeczywiscie ciezko ponizej 2.5tys mkw
ale czasami wieksze sa tansze
5.000mkw na skarpie tez z takim widokiem i rozpoczeta budowa za 500tys zł :o
sam bym kupil - NIE MA KTOS POZYCZYC 1 MILIONA? ODDAM :P
pzdr

Jarzeb
01-03-2005, 15:39
W Puszczykowie ceny zaczynają się od 150zł/m2 górna granica 250 ... ale to już raczej lekkie przegięcie. Nam udało się kupić poniżej 150 zł, ale to było już 3 lata temu.
Mimo wysokich cen szczerze polecam - kocham mój widok z okna - a tak nas dzisiaj zasypało :D :
http://foto.onet.pl/upload/39/23/_430622_n.jpg

a swoja droga
za TAKI WIDOK Z OKNA BYLBYM W STANIE ZABIC 8)
zazdroszcze troszke nnatasza
pzdr

surfi
02-03-2005, 09:34
Ja swoją działeczkę 650 m2 dostałem od teścia i teściowej w prezencie.....
Takich to tu w ogóle nie powinni wpuszczać ! :evil:

Coś a'propos "...jak się człowiek wyprowadzi z Poznania to doceni uroki każdej zamiejskiej miejscowości..." - właśnie wysłuchałem sagi rodzinnej o uroczym zakatku 10km za Pń, który stał się w ciągu 8 lat zlepkiem hurtownii, myjni tirów itp przybytków. Żeby nie było nieporozumień - WZ przewidywały...pas zieleni itp. No ale jak nie wiadomo o co chodzi, to... Liczcie więc na farta,a ci co mają - na swoje duuuuuużo m2 :wink:

Jarzeb
02-03-2005, 09:56
nnatasza
"Jarzeb - mam nadzieję, że sąsiada nie mnie"

Hmmm
to tez jest wyjscie
Niech Ci bedzie - skoro mowisz ze to jego ogrodek :lol:

zuczek
03-03-2005, 10:43
Długo się nie odzywałam... Ale niestety, dopiero zmartwychwstałam po grypie :x
Gerion, podobno pisałeś coś o Dagabudzie z Paczkowa? Architekt z tej firmy robił nam adaptację, w sumie wyszło 1200zł, za zmiany (konkretne) drugie tyle. Robił nam również wycenę na robociznę, nie wiem czy to dużo czy mało, bo na razie jest to nasza jedyna wycena. Jest to wycena na ścianę 3W z ceramiki, ocieplonej styropianem (na pewno nie będziemy budować według takiej technologii, a pan G. innej nie uznaje, więc raczej nie skorzystamy z jego usług). Ceny netto:
- fundamenty 5000
- ściany nadziemia i strop (akermana) 9000
- ściany poddasza 2000
- ścianki działowe 1500
- tarasy i schody zewnętrzne 1000
- więźba 5000
- ułożenie dachówki ceramicznej coś chyba 4500
Zdaję sobie sprawę z tego, że cena w dużej mierze zależy od powierzchni i bryły budynku, dlatego jeśli chcesz zobaczyć nasz projekt, to wejdź na www.archi-projekt.com.pl i poszukaj APS 108 (niestety nie umiem wstawić bezpośreniego linku :oops: )
Co do samej firmy Dagabud: nie możemy narzekać na adaptację, bo została zrobiona jak należy, tylko te terminy... dzwonienie, pytanie czy już, wypraszanie się... W sumie trwało to wszystko bardzo długo. Jak się sprawują w budowie nie wiem. Wiem natomiast, że na ul. Liliowej zaczęli jakąś budowę, bo jest tam wbita ich tabliczka (narazie same fundamenty).

jeżyk
04-03-2005, 00:10
Działki o pow. 2500 m2 są w części Puszczykowa zwanej Starym Puszczykowem (Kierunek J.Górecie, J. Jarosławiec), Puszczykówko i Niwka tam o ile się nie mylę działka nie powinna miec mniej niz 1200m2.

Gerion
07-03-2005, 12:22
Długo się nie odzywałam... Ale niestety, dopiero zmartwychwstałam po grypie :x


A to całkiem tak samo jak ja - tydzień z życiorysu wyleciał...



Gerion, podobno pisałeś coś o Dagabudzie z Paczkowa?Jest to wycena na ścianę 3W z ceramiki, ocieplonej styropianem (na pewno nie będziemy budować według takiej technologii, a pan G. innej nie uznaje, więc raczej nie skorzystamy z jego usług).

Noooo ciekawe co piszesz, ciekawe. Ja moją Plejadę zamierzam zrobić 2W i takiej wyceny oczekuję. Ale zobaczymy.
Ceny które podałaś nie są najwyższe jakie widziałem, ale też nie są jakieś hiper atrakcyjne.



Co do samej firmy Dagabud: nie możemy narzekać na adaptację, bo została zrobiona jak należy, tylko te terminy... dzwonienie, pytanie czy już, wypraszanie się... W sumie trwało to wszystko bardzo długo. Jak się sprawują w budowie nie wiem. Wiem natomiast, że na ul. Liliowej zaczęli jakąś budowę, bo jest tam wbita ich tabliczka (narazie same fundamenty).

Acha, dobrze wiedzieć. Bardzo CI dziękuję za pomoc.

Z innej beczki dodam - załatwiłem już prąd budowlany (przyłączenie do sieci ENEA, standard 1848,01 zł), a za zrobienie skrzynki i podłączenie jej na działce 1300 brutto (za wszystko, plus załtwianie papierowe w Gnieźnie). Nie mam niestety porównania, czy to dużo, czy mało, bo zostałem niejako zaskoczony z flanki i nie zrobiłem rozeznania cenowego. Jeśli gość ze mnie zdarł - daj znać ;-)
Na wszelki wypadek nie szukam na forum cen za podłączenie w Poznaniu, nie chcąc się frustrować, że przepłaciłem...

pozdrawiam
Gerion

coolaj
17-03-2005, 11:39
ROKIETNICA działki 35 do 50 zł m2 rózne wielkości uzbrojone lub nie!
:D
jeżeli jeszcze szukasz to przejedź sie do rokietnicy do Urzędu Gminy i tam ci powiedzą kto ma działki na sprzedarz. napewno sprzedaje Sendyka Barbara tel. 8145-457
Pozdrawiam
Łukasz

ewa10000
21-10-2006, 16:00
no cóż
Poznań-Radojewo - ok.30 pln dwa lata temu.
Widok z okna taki jak u nnataszy/ byczkowy domek sprawuje się nad wyraz bezusterowo/
przy okazji gratulacje nnatasza
samodzielne uzbrajanie. 12-15 minut do centrum , przy strumyku i tamie zrobionej przez bobry , widok na park Kokoryczkowe Wzgórze rożnice wzniesień ok.60m ,pełno saren i dzików , przy granicy z poligonem w Biedrusku.
Co tam jeszcze aha 200 letnie dęby i cisza zakłócana raz do roku przez poligon na poczatku stycznia / 2-3dni/wystrzeliwuja caly przydział amunicji - generalnie bajka jak ktos lubi tak ludycznie a to Poznan właśnie! :)



Radojewo to wymarzone miejsce dla mnie: lesiste, z roznicami wzniesien i niedaleko Poznania!
Bylam juz nawet zrobic rekonesans terenowy w poszukiwaniu dzialek (bo w biurach obrotu nieruchomosciami raczej pustka) jednak znalazlam tylko jedna ofertę.
Dlatego postanowilam napisac do Pani -mieszkanki Radojewa -z nadzieja ze moze Pani cos wiadomo o jakis dzialeczkach. Nie widzialam tam zbyt duzo nowych zabudowan i tak sie zastanawiam czy moze jest jakas czesc Radojewa do ktorej nie dotarlam...
A bylam w okolicach ulicy Lubczykowej i osiedla Lubczykowe wzgorze. Widzialam takze trzy slicznie polozone domy pod lasem z duzymi działkami- i to w zasadzie wszystko...

Dzialaki przy Lubczykowej sa w sumie ladne ale 3000m i 190zł za metr netto :( to troche duzo... chyba ze juz tak ceny podskoczyly wszedzie w tym rejonie, wtedy bede musiala zrezygnowac z Radojewa- A TAK MI SIE PODOBA!!!!

irtad
21-10-2006, 17:31
Góra (Tarnowo Podgórne) 33zł Gaz, prąd (w zasięgu wzroku ;) )