PDA

Zobacz pełną wersję : Ekipy budowlane Szczecin/ Stargard i okolice



mchrol
08-10-2016, 08:55
Czy któryś z forumowicz budował dom w okolicach Szczecina, Stargardu i okolic? oraz czy mógłby podzielić się opiniami na temat danej ekipy? Przysłowiowe piwo dla każdego .

mrwroblewsky
05-10-2017, 10:07
Czy któryś z forumowicz budował dom w okolicach Szczecina, Stargardu i okolic? oraz czy mógłby podzielić się opiniami na temat danej ekipy? Przysłowiowe piwo dla każdego .

i znalazłeś coś sensownego ?
ja bede sie budować koło morzyczyna (jęczydół) wiec chetnie sie dowiem czy trafiłes coś fajngego.
z tego co widziałem to dość intensywnie reklamuje sie "SZUBERT"

januszko70
11-03-2018, 11:16
Podpinam się do pytania, chyba jednak już nieco przestarzałego na tym forum :) Może jednak trafi się dobra odpowiedź.

mchrol
12-03-2018, 07:32
My finalnie skorzystalismy z firmy DOMINBUD z Morzyczyna. Wycene tez bralismy od SZUBERTA

Pajakowa
28-03-2019, 18:31
Witam, my budowalismy się w Dobrej i mieliśmy ekipę Skybud że Szczecina. Parterowka 200 m2 na płycie fundamentowej. Wiem że z firmami budowlanymi bywa różnie ale muszę przyznać że mieliśmy wyjątkowe szczęście co do naszej ekipy. Trafiliśmy na nich przypadkiem ale z czystym sumieniem mogę polecić bo nasza budowa przebiegła przezproblemowo i w terminie, wszystko tak jak było w umowie. Cena też była w miarę przystępna w porównaniu z innymi ofertami jakie dostaliśmy. W razie chętnych podaję tel do właściciela 516-599 546.