PDA

Zobacz pełną wersję : Manuela Krysi i Janka



Krysia i Janek
27-02-2005, 17:03
Witamy wszystkich budowniczych manueli-macie piekne domki.My też budujemy Manuelke i mamy nadzieje ze kiedys tez bedzie taka jak wasze. Budujemy systemem gospodarczym i dzis wyglada tak jak na zdjeciach.Dodam ze budowe zaczelismy w lipcu 2004 roku. Ekipa ktora morurowala nasz dom przekomala nas o tym ze okna powinny byc na jednym poziomie i tak tez wymurowali. Po wprawieniu okien pojawily sie watpliwosci czy okno w lazience dolnej nie jest za nisko, tym bardziej ze pod oknem jest kibelek- co wy o tym sadzicie, bo my myslimy nad zmiana na mniejsze. Rozwiejcie nasze watpliwosci-znowu kasa :) :)
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=35973&grupa=&kat=2&a=pinkpong123

Gregor 456
27-02-2005, 21:35
Witaj w klubie
masz piekny w srodku cieply domek, my nie mozemy sie doczekac zeby w nim zamieszkac
co do zmian to nie pasuje u Ciebie zmieniac jednego z tych okien na mniejsze, jak to bedzie wygladac !
nie wyobrazam sobie zeby widoki przeszkadzaly przy robieniu..... :oops:
daj nam wiecej zdjec prosze
pozdrawiam :P

Krysia i Janek
28-02-2005, 13:32
Dzieki za wypowiedz i pochwale naszego domku :) Co do nowych zdjec to ukaza sie wkrotce.Niestety musisz jeszcze zaczekac :) Jesli bedziemy miec nowe fotki naszej Manuelki odrazu umiescimy je w albumie.Dzieki 3m sie! :wink:

Krysia i Janek
28-02-2005, 19:22
No chyba sie nie zrozumielismy:D Nie myslimy o wymianie jednego okna ale dwoch okien na mniejsze:) To bylo by chyba optymalne rozwiazanie nieprawdaz??:)A gdybysmy je zostawili myslisz ze nie bedą przeszkadac przy robieniu.... :oops:

Krysia i Janek
03-03-2005, 16:06
Drodzy Manuelowicze!!!! :lol: Dzieki waszym zdjeciom, uwagą i doswiadczeniu mamy nowe pomyly na wykonczenie domu. Pomogliscie nam rozwiklac pewne problemy i obawy. Mamy nadzieje ze po ukonczeniu naszej Manuelki bedziemy mogli sie tez pochwalich dobra robota i wykonczeniem.Wasze domki sa naprawde swietne!!:):d 3mcie tak dalej!!!:):d

Krysia i Janek
03-03-2005, 16:09
Drodzy fomumowicze!!W dalszymciagu czekamy na wasza wypowiedz dotyczaca tematu okien:).Czekamy z niecierpliwoscia i mamy nadzieje ze w krotce pojawia sie wasze posty:);d

Gregor 456
03-03-2005, 20:10
Cos mi sie wydaje ze inni Maneulowicze spia snem zimowym, ale jak sie obudza to posty i gratulacje sie posypia.
wiesz ze ja mam tez niedosyt ze mam okna 120 na 120 a nie 120 na 150
ale nie zmieniam, bo po pierwsze pieniadze a po drugie nie chce zepsuc wygladu naszego domku, ktory jak narazie nie ma zauwazalnych bledow estetycznych z zewnatrz
pozdrawiam i o wiecej zdjec prosze, od wewnatrz ! :P :P :wink:

Nina Mirgos
18-05-2005, 09:26
Witaj kolejna Manuelowiczko :)

Nie chcę Cię martwić, ale jak już zamieszkacie to rzeczywiście będziesz miała dyskomfort w łazience z takim powiększonym oknem.

Te normalne z projektu są naprawdę dużymi oknami jak na łazienkę i spiżarnię... Czy jeszcze jakieś zmiany poczyniłaś w środku?

Pozdrawiam :)