PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie w gminie Wiązowna



KonAn
28-02-2005, 15:31
Moją pasją od dziesięciu lat jest bieganie.Zaczęło się ,kiedy waga przekroczyła setkę i żona zaczęła robić aluzje typu "witaj brzusiu,żegnaj siusiu".Dziś jestem człowiekiem wysportowanym ,o sylwetce bez tłuszczu,w miejsce którego pojawiły się mięśnie.Często jeżdżę na różne biegi,mam sporo zaliczonych maratonów(42 km) i jeden supermaraton(100 km).
Ostatnio byłem na półmaratonie we Wiązownej(21 km).Biegłem przez następujące miejscowości;Zanęcin,Dziechciniec,Malcanów,Lipo wo i Gliniankę.Podziwiałem okolicę ,piękne działki no i oczywiście domy.Zastanawiałem się ilu forumowiczów mieszka w tej okolicy,Wiązowianie odezwijcie się!A tak przy okazji spytam o firmę "Megal",która od kilku lat jest sponsorem głównym imprezy.Produkuje ona okna reklamując się hasłem;"świat bez krat".

martta
08-03-2005, 23:16
Witaj,
forumowicze z Wiązowny i okolic wg mojego rozeznania a jestem z Otwocka więc po sąsiedzku to:
IZAGRAB - budowa w Wiązownie,
Dana15 - Góraszka,
Moira i Cudka- okolice. Więcej osób nie kojarzę, chociaz poszukam jeszcze w grupie otwockiej może ktos mi umknął.
Pozdrawiam

myszkaxs
12-01-2006, 20:55
jeszcze my sąsiedzi Moiry z Izabeli :D

Piątka
20-02-2006, 08:12
:lol:
Mamy w sercu Wiązowny w lesie działkę i czekamy na wzzit.. :roll:
Okolice piękne, też będę tam biegać, jak się nam uda pobudować..
Serdecznie pozdrawiamy.. :wink:

KonAn
18-03-2006, 19:27
:lol:
Mamy w sercu Wiązowny w lesie działkę i czekamy na wzzit.. :roll:
Okolice piękne, też będę tam biegać, jak się nam uda pobudować..
Serdecznie pozdrawiamy.. :wink:
Rzeczywiście, niewiarygodne, centrum Wiązownej, a tu las.Droga to też była leśna o ile pamiętam(kocie łby).Prawdę mówiąc jak robiłem rozgrzewkę do biegu i zobaczyłem te działki to też stwierdziłem, że to fajne miejsce do zamieszkania.Nic tylko pozazdrościć!

braszyns
09-01-2009, 18:48
Lipowo to docelowe miejsce mojego zamieszkania- właśnie tam będzie stał mój dom