PDA

Zobacz pełną wersję : jakie zmiany zrobilibyście w tym projekcie?



johny27
01-03-2005, 09:22
czekam na rady od doswiadczonych foumowiczów

Ja na 100% zrobię lustrzane odbicie i dodatkowe okno w salonie?

co jeszcze z praktycznego punktu widzenia?

http://www.dobredomy.pl/?id_project=41

adrian
01-03-2005, 10:19
Bardzo mi się podoba ten projekt - szkoda, że mam za wąską działkę na niego :(
Moje pomysły:
1. Domyślam się, że góra będzie Twoja i żony oraz dzieci. Zastanówcie się, czy nie warto by zrezygnować z kącika z biurkiem w sypialni na rzecz prywatnej mini łazienki.
2. Mnie trochę śmieszy wyjście na balkon z łazienki :D

Agnieszka1
01-03-2005, 10:33
SUPER :P
jest swietnie poprostu :P
ja moze tylko zrobilabym wejscie do lazienki ( np. drzwi przesuwane) z sypialni rodzicow , co by nie musieli sie ubierac aby wyskoczyc z lozka do lazienki :P
wyjscie z lazienki na balkon? dziwny pomysl troche ale jak wam sie przyda do czegos to dlaczego nie :wink:
Dobry wybor - gratuluje :P

sb12
01-03-2005, 10:47
witam
w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, ale szczerze mówiąc zmodyfikowałbym wejście - wiatrołap
trochę niepraktyczne z racji 3 par drzwi i szafy - wąsko i może się zdarzyć że wszystkie drzwi w jednym czasie będą otwarte
więcej osób wchodzących i jest ciasno
a poza tym super
sb

johny27
01-03-2005, 10:49
zlikwiduje tez wejscie z garazu do domu i przesune dzwi do pom gospodarczego zwiekszajac w ten sposob wiatrolap

abromba
01-03-2005, 10:55
Brakuje mi tu pomieszczeń gospodarczych - tak naprawdę macie tylko to na dole - 5metrów, jesli wstawicie tam piec - mało będzie. Do łazienki na górze jest wejście z dwóch stron - z hallu i tarasu. A to może powodować rózne niespodziewane sytuacje. Ja bym się zastanawiała nad zamianą łazienki i sypialni i ewentualnie wygospodarowaniem na górze albo łazienki dla rodziców albo garderoby. Ale to moje pierwsze nieprzemyślane odczucia.
Natomiast pomieszczeń gospodarczych będzie Wam brakować przy tym projekcie, uwierzcie mi.

johny27
01-03-2005, 10:56
ni ebedzi epieca bo bedzi eogrzewanie elektryczne :)

commor
01-03-2005, 10:58
Coś bym pomyślał o innym wejściu z garażu do domu. Może zmniejszyć gospodarczy i przez to powiększy się wiatrołap, który przecież będzie przedpokojem. Pomyśl też o strychu, ja mam i sobie chwalę.

johny27
01-03-2005, 10:59
wejscia z garazu do domu nie bedzi ewiec powiekszy sie przedpokoj o prawie 1,5m2. A strych bedzie ale przez wlaz nie wlozy sie tam duzych rzeczy ;)