PDA

Zobacz pełną wersję : Wanna z hydromasazem, a zwykla wanna.



Inka1
01-03-2005, 14:09
Bez przesady z tym hałasem :wink:

O samych plusach i minusach wanny z hydro zapewne już wiesz, skoro nie pytasz, a jeśli nie wiesz, to poczytaj w archiwum.

Co do płynu: ja używam jak najbardziej zwykłego - moje dziecko szaleje, gdy z 1 korka płynu piany jest tyle, że wyłazi bokami wanny :wink:

Nic się z dyszami nie dzieje, ale używam specjalnego płynu do dezynfekcji co jakiś czas.

robertb
01-03-2005, 15:33
Jestem na etapie bialego montazu w lazience. Mam dylemat. Bardzo chcialbym miec wanne z hydromasazem, ale ponoc nie mozna w niej stosowac zwyklych plynow do robienia piany, bo sie zatykaja dysze. Zona z kolei, chce sie kąpac tylko w piance. No i mamy konflikt. Moze ktos nam pomoze? Ratujcie.

Tomasz M.
01-03-2005, 15:38
Na Forum było już o specjalnych matach zapewniających funkcję hydromasażu, a wkładanych do zwykłej wanny. Poszukaj.

pattaya
01-03-2005, 15:40
Te wanny potwornie hałasują.Aż boli głowa.

giga
04-03-2005, 16:34
Na dobrą sprawę ,nie powinno się stosować żadnych płynów,mydeł szamponów,- :-? jednym słowem niczego. :-?

sonal
04-03-2005, 17:10
eeee jaka jest kolejność czytania notek w tym topiku?

czy przypadkiem nie od OSTATNIEJ do PIERWSZEJ 8)

Tomasz M.
04-03-2005, 17:26
To by było za proste. Trzeba numer postu podzielić przez logarytm dziesiętny liczby wyświetleń i dodać pierwiastek sześcienny liczby lat Moderatora, wtedy otrzymuje się właściwą kolejność :wink: