PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wykonawcy od A do Z KRAKÓW



Sławek_Kraków
02-03-2005, 11:25
Planujemy w tym roku rozpocząć budowę w Krakowie małego domu na bardzo waskiej działce ok 13 m. Szukamy firmy taniej i solidnej, której mozna zaufać i powierzyć inwestycje. Chcemy aby ta firma miał jak njszerszy zakres prac od zzezwolenia do wykończenia. Czekamy na Propozycje.

03-03-2005, 16:25
Sławek ! działka rzeczywiście bardzo wąska. Jakie wymiary ma Twój przyszły dom.

Sławek_Kraków
03-03-2005, 16:31
Jeszcze nie mam konkretnego projektu ale oglądam domy 5,5 na 15 coś koło tego bede mógł zbliżyć się do jednej z granic.

PPawelkotoniak
03-03-2005, 21:31
Witam
Prowadzę firmę budowlaną od 1996r .
Specjalzuję się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym .
Posiadam liczne referencje.
Mam wyspecjalizowaną ekipę .
Moja firma jest znana osobom prywatnym jak również dużym polskim firmom takim jak
Chłodnie kominowe SA. Gliwice
Budokomplex Lubin
Lin-s Katowice
Kombud Projekt Kraków
Warbud Warszawa
oraz wielu prywatnych inwestorów
Chętnie złożę ofertę
)604192084
012 3732283
Konkurencyjne ceny
Posiadam własny sprzęt
Pozdrawiam

Sławek_Kraków
04-03-2005, 06:16
Witam
Prosze w takim razie o przesłanie mi oferty z propozycją budynku z Pana strony. Działka ma wymiary 13.1m x 26m z jednej strony mam "normalnego" sąsiada więc raczej bedzie możliwość zbliżenia się do granicy oraz wstwienia okna. na działce jest różnica terenu około jednego metra, także myslałem o garażu wjazdowym ponieważ fundamenty tak i tak bedą musiały iść głęboko. Dom chcemy aby miał około 90m2 na tym etapie wyboru projektu mamy dwa zastrzeżenia po pierwsze chcemy aby kuchnia była zamknięta lub widocznie oddzielona, po drugie na dole chcielibyśmy mieć gabinet. w swojej ofercie prosze uwzględnić media. Myślę że na tą chwile tyle informacji wystarczy w razie jakiś pytań proszę o kontakt mailowy lub na gg. Pozdrawiam Sławek

Kontakt
Rupikowski Sławomir
[email protected]
gg 7632075

Sonika
04-03-2005, 07:01
Wysłałam Ci wiadomość na priv.