PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić siatkę - Warszawa i okolice



rafal9
04-03-2005, 19:03
Gdzie kupić tanią siatkę nadającą się na ogrodzenie prowizoryczne (100m).
Warszawa i okolice.

jareko
04-03-2005, 19:11
rafal9 - wiesz co - w moim odczuciu zaczynasz przeginac z tymi pytaniami - zasmiecasz szacowne forum albo wrecz takiej jak moja reakcji oczekujesz
Wez wsiadz w samochod i rusz d.... do pobliskiego GS-u i se kup a jak nie masz auta to sa jeszcze inne srodki lokomocji - w ostatecznosci wlasne nogi
Moze niebawem zadasz pytanie gdzie papier do d... by w slawojce powiesci kupic?
Masz net - jak ci sie nie chce jezdzic wejdz na http://www.google.pl/ wpis sobie sitaka ogrodzeniowa i zglosi sie - moze nawet pod nos ci do domu ja przywioza.

Wybaczcie wszyscy inni ale mnei juz szlag trafia jak takie tematy i watki sie pojawiaja
Mam dzis po prostu zly dzien i dlatego Ci sie oberwalo ale naprawde pomysl zanim napiszesz

rafal9
04-03-2005, 19:13
To jest tylko twój punkt widzenia i ja się z nim całkowicie nie zgadzam.

Widziałem setki o wiele bardziej bezsensownych wątków.
Takie informacje mogą się przydać baardzo wielu osobom.

jareko
04-03-2005, 19:47
oczywiscie ze moj - wszak wypowiadac sie tylko za siebie moge :)
bezsensu jest coraz wiecej co nie znaczy bys ten bezsens papugowal miast szare komorki uruchomic
Poza tym jestes na etapie grodzenia gruntu i juz a to slupki a to siatka itp klopoty - przeraza mnie co bedzie jak juz wykop zaczniesz - wtedy zapewne pytania w stylu gdzie najatnsza lopate, gdzie taczke a gdzie kogos kto kopac bedzie
Czy tak naprwade nie sadzisz ze cos jest nie tak ?

wspomnialem - mam dzis zly dzien i akurat tobie sie oberwalo a tlumaczenie sie ze inni jeszcze bardziej denne pytania zadaja jest jakby ............. a co tam - chcesz to pytaj o co chcesz........

a jakbys chcial najtanszy papier do d.... to jest w MACRO w Al. Jerozolismkich (to w warszawie) lub w Zabkach (to okolice warszawy)

mdzalewscy
04-03-2005, 19:55
rafal9 - wiesz co - w moim odczuciu zaczynasz przeginac z tymi pytaniami - zasmiecasz szacowne forum albo wrecz takiej jak moja reakcji oczekujesz
Wez wsiadz w samochod i rusz d.... do pobliskiego GS-u i se kup a jak nie masz auta to sa jeszcze inne srodki lokomocji - w ostatecznosci wlasne nogi
Moze niebawem zadasz pytanie gdzie papier do d... by w slawojce powiesci kupic?
Masz net - jak ci sie nie chce jezdzic wejdz na http://www.google.pl/ wpis sobie sitaka ogrodzeniowa i zglosi sie - moze nawet pod nos ci do domu ja przywioza.

Wybaczcie wszyscy inni ale mnei juz szlag trafia jak takie tematy i watki sie pojawiajaMam dzis po prostu zly dzien i dlatego Ci sie oberwalo ale naprawde pomysl zanim napiszesz
no cóż gdybym ja to napisał to by mnie zlinczowali, a tak samo to odczuwam, ostatnio z nie chęcią zaglądam na forum (i z rozmów wiem że nie tylko ja), te bezmyślne posty są po prostu :cry: pomału czas chyba odejść i z paroma znajomymi (bardzo znanymi na forum) zrobili wielkie "by", w stylu "elita żegna i życzy powodzenia" Winę za to wszystko chyba ponosi moderator forum i zły system zarządzania forum. A najbardziej "boli" iż piszą tak osoby mające powyżej 100 postów, wiec pewne doświadczenie :( :( :cry: :cry:

jareko
04-03-2005, 20:03
mdzelawski - mnie tez zlinczowac za to moga ale powoli zaczyna mi to dyndac......
Po prostu szlag powoli trafia czytajac takie pytania - rafal9 - nie obrazaj sie - to nie personalnie do Ciebie tylko Ty przelales czare cierpliwosci i wyrozumialosci. Tobie sie dostalo gdyz uzbieralo sie a ze ty nie jestes tutaj pierwszy raz to tym bardziej myslec powinienes
Jest np. watek o oknach - rozdmuchany, rozczlonkowany, GOSC zadal sobie trudu co nie miara by go uporzadkowac, wszystkie linki zebrac do kupy a tu dzis znow jaka jeszcze jedna jelopa ;) w temacie wokolokiennym watek zaklada. Wtedy jeszcze mialem cierpliwosc - teraz jej mi brak

KAS01
04-03-2005, 20:04
Dla mnie pytanie jak najbardziej na miejscu.
Gdy zaczne budowe, to tez bede takie zadawal (tylko ze na Grupie Szczecinskiej).

pozdrawiam
Konrad

jareko
04-03-2005, 20:13
w szukaj wpisalem temat
"siatka ogrodzeniowa"
zaznaczylem "szukaj w : posty"

jak sadzisz ile dostalem odpowiedzi - jedna? dwie?

37!!! i to czesc super konkretna na twoje pytanie odpowiedzia bedaca
a w tym kilka o taniej siatce jakby do wtornego wykokrzystania jak i nowe, wlasnie w okolicach warszawy - podane adresy, ceny, telefony

Tylko chciec i chwilke pomyslec MYSLEC :)

jareko
04-03-2005, 20:15
Dla mnie pytanie jak najbardziej na miejscu.
Gdy zaczne budowe, to tez bede takie zadawal
Konrad - przepraszam - o siatke czy o papier? :lol: :lol:
zaczynam chumor odzyskiwac :)
Dzieki :) :) :)

mdzalewscy
04-03-2005, 20:16
jestem uczestnikiem na paru forach tematycznych i nie napiszę tutaj (na forum budowlanym) postu w stylu "przygarnełam kotka ze schroniska"

Poniżej wkleje wypowiedz super-moderatora z mego ulubionego forum, które ma zaobrazować jak wygądają porządki na innych forach, nastawionych na jakość, a nie ilość/wielkość (komuna się kłania)" Dodam że jest to forum większe niż muratora




tytuł postu " Radykał ?? może ale koniec śmieci !!!" - (przyklejony post)

Witam po raz kolejny .

Po raz kolejny wypowiadam malą wojenkę !! Jak zawsze w formie dyktatu !! i jak zawsze litości nie będzie:

1. To jest forum o tematyce DVB
2. To jest dział NOWOŚCI !!!!!!!
3. To nie jest dział MAM PROBLEM !!!!!!!
4. To nie jest dział JEST NOWY SOFT NA PIONKA !!!!!
5. To nie jest dział ZNÓW NIE DZIAŁA SKY ITALIA !!!!!!!
6. To nie jest dział MAM PYTANIE ALE NIE WIEM GDZIE PYTAĆ A, ŻE CHOLERNIE MI SIE SPIESZY TO WALE TU !!!!!!!!


Oficjalnie oswiadczam iż osoby które notorycznie to robią i mają za nic moje uwagi i sugestie i uważają ten dział za miejsce odpowiednie do pisania wszelkich pierdoł bedą napominane ostrzezeniami, a w sytuacjach skracnych nawet czasowo blokowane !!!!!

Od powyższej zasady nie będzie wyjątków !!!! i ostrzegam ze skargi do admina i płacze niewiele pomogą !!!

KAS01
04-03-2005, 20:19
Dla mnie pytanie jak najbardziej na miejscu.
Gdy zaczne budowe, to tez bede takie zadawal
Konrad - przepraszam - o siatke czy o papier? :lol: :lol:
zaczynam chumor odzyskiwac :)
Dzieki :) :) :)

To w sumie nie ma znaczenia o co. Ale faktycznie, jezeli sa juz watki na ten temat, to nie ma sensu tworzyc nowych. Ja dzialke mam ogrodzona, wiec nie zwracalem uwagi na posty o siatkach.

Ale o papierze chyba nie bylo? :D

jareko
04-03-2005, 20:23
....Ale o papierze chyba nie bylo? :D

Chyba nie - ale Ci co z Warszawy czy okolic juz wiedza gdzie kupic :)
Tylko oby nie okazalo sie, ze koszt paliwa przekroczy oszczednosci :lol: :lol: :lol:
juz mi lepiej - usmiecham sie nawet :)

pattaya
04-03-2005, 20:32
Nie wkurzaj się jareko.
Napisz coś o oknach. :D
Mnie też to forum powoli zaczyna....
Powygłupiać się nie można-bo wyskoczy jakiś smutas.
Naskoczy na Ciebie jakiś koleś-odpiszesz mu najdelikatniej jak potrafisz,żeby spadał na szczaw-jesteś be.Bo on tylko "krytykuje" Twoją wypowiedź.A ja do k..y nędzy mam mieć nerwy ze stali! :evil:

jareko
04-03-2005, 20:37
spoko - ja juz dostalem po lapach ;) jak w higienie kobiet cos napisalem - choc po dzis dzien nie wiem co takiego wkurzylo jakiegos tu kabelka.
no coz - dobry patent - nerwy ze stali? hmmm...... ;)
dobra - ide spac bo komus na odcisk nadepne i jutro na spotkaniu zeby mi wybija i jak ja taki szczerbaty miedzy kobitki pojde? ;)

pattaya
04-03-2005, 20:39
Między kobitki,co?
A poskromiłbyś chucie!

jareko
04-03-2005, 20:44
nie potrafie - od namlodszych lat te ciagoty mam i chyba lepiej ze ku kobitkom niz gdybym mial je ku przedstawicielom tej samej plci ;)

pattaya
04-03-2005, 20:46
Dla naszej płci-lepiej :D

rafałek
05-03-2005, 22:23
jareko się strasznie denerwuje, ale... ma rację.
Forum jest bardzo podzielone działąmi a i tak najczęściej pisze się wszystko w wymianie doświadczeń. Tylko po jakiego grzyba te podziały?
Kiedy widzę, jak w wymianie pojawiają się projekty (choć mają swój dział) itd. Była kiedyś nagonka na zwierzaki, ale działu o zwierzakach nie było - teraz jest i sam tam i niekiedy napiszę i poczytam. Odpowiedź w stylu: "bo tam nikt nie zagląda..." jest nijaka. Jeśli się tam nie pisze to i się tam nie znajdzie odpowiedzi... Podziały są po to by było łatwiej a nie po to by życie było bardziej uciążliwe. Przecież nikt nie chodzi do mięsnego kupować TV...
A ten wątek tak się przedzieżgnął, że należało by go przenieść do "Psychologa dyżurnego...", a powienien był trafić do Grupy Warszawskiej, bo co ja z rubieży wielkopolski mogę pomóc? A tam i szybciej o odpowiedź i bardziej na czasie.

kze
06-03-2005, 16:51
Zdecydowanie twierdzę, że nie ma głupich pytań, tylko są głupie odpowiedzi. Naomiast problem z najtańszą siatką to chyba jednak najlepiej jakby był w Grupie Warszawskiej lub Tarchomin - Białołęka (gdzie mieszka Rafal9)..

Rafal9 sąsiedzie nie obraź się... :wink:

rafałek
06-03-2005, 18:33
Zdecydowanie twierdzę, że nie ma głupich pytań, tylko są głupie odpowiedzi. Naomiast problem z najtańszą siatką to chyba jednak najlepiej jakby był w Grupie Warszawskiej lub Tarchomin - Białołęka (gdzie mieszka Rafal9).
To akurat jest zadane w nienajlepszym miejscu. Dlatego sugerowałem właśnie grupę Warszawską...

maxymov
07-03-2005, 13:52
Panowie, ponoć " prawdziwa cnota krytyki się nie boi"... więc nie bójcie się. Większość z was dała się poznać z dobrej strony i ja mam do was wiele szacunku ale nie możecie ( możemy) poddawać się pod presją kilku "jemiołów" i przepraszać, że żyjemy.

Pozdrawiam

kze
07-03-2005, 13:58
Panowie, ponoć " prawdziwa cnota krytyki się nie boi"... więc nie bójcie się. Większość z was dała się poznać z dobrej strony i ja mam do was wiele szacunku ale nie możecie ( możemy) poddawać się pod presją kilku "jemiołów" i przepraszać, że żyjemy.

Pozdrawiam

To znaczy jesteś za tym, że to pytanie powinno być tutaj, czy nie? Nie do końca rozumiem... :-?

maxymov
07-03-2005, 14:46
Jestem za używaniem wyszukiwarki a nie za bezmyślnym klepaniem kolejnych ( takich samych) postów.

Pozdrawiam

rafallogi
07-03-2005, 14:52
Dzisiaj na allegro widziałem 3mm w ocynku po 11zł za metr.

cosik_janosik
07-03-2005, 22:14
Dzisiaj na allegro widziałem 3mm w ocynku po 11zł za metr.
to chyba bardzo drogo

Cezarr
08-03-2005, 08:03
W Liroy Merlin jest Beakert powlekany 2,7mm. Rolka 20mb (1,5m wys) za 149 zł, czyli 7,5 zł m. O wys 1m-chyba za 129 zł

rafallogi
08-03-2005, 08:13
Nie sądzę, żeby 11zł/mb. 3mm w ocynku, 1,5 . wysokości było zbyt wygórowaną ceną.
Przy obecnych i wcześniejszych wzrostach cen stali i zawyżania cen wszystkiego co zawiera cokolwiek metalowego...
Jeśli siatka bez warstwy powlekającej, to tylko gr. 3mm. Reszta to nie siatka a pączocha.

jareko
08-03-2005, 08:39
Jestem za używaniem wyszukiwarki a nie za bezmyślnym klepaniem kolejnych ( takich samych) postów.
Pozdrawiam
i oby coraz wiecej osob podchodzilo do forum tak jak Ty :)
a pod nickiem nowicjusze maja napisane "zanim zapytasz - poszukaj odpowiedzi" szkoda ze tego nei czytaja wtedy moze foru byloby przejzyste a nie w samych oknach ponad 100 dublujacych sie w wiekszosci watkow

rafałek
08-03-2005, 08:50
Jestem za używaniem wyszukiwarki a nie za bezmyślnym klepaniem kolejnych ( takich samych) postów.
Pozdrawiam
i oby coraz wiecej osob podchodzilo do forum tak jak Ty :)
a pod nickiem nowicjusze maja napisane "zanim zapytasz - poszukaj odpowiedzi" szkoda ze tego nei czytaja wtedy moze foru byloby przejzyste a nie w samych oknach ponad 100 dublujacych sie w wiekszosci watkow

Zauważcie, że najczęściej ludzie się skarżą, że zakłądają nowy wątek, bo znajdują albo zbyt dużo by przejżeć, albo nie mogą znaleźć. Tylko przypadek pierwszy jest wywołąny włąśnie takim działąniem i zamiast lepiej jest jeszcze większy bałagan. Drugi przypadek występuje niejednokrotnie w sytuacjach gdzie źle zadaje się pytanie lub nadaje niepoprawny temat wątku.

maxymov
08-03-2005, 14:41
Jestem za używaniem wyszukiwarki a nie za bezmyślnym klepaniem kolejnych ( takich samych) postów.
Pozdrawiam
i oby coraz wiecej osob podchodzilo do forum tak jak Ty :)
a pod nickiem nowicjusze maja napisane "zanim zapytasz - poszukaj odpowiedzi" szkoda ze tego nei czytaja wtedy moze foru byloby przejzyste a nie w samych oknach ponad 100 dublujacych sie w wiekszosci watkow

Zauważcie, że najczęściej ludzie się skarżą, że zakłądają nowy wątek, bo znajdują albo zbyt dużo by przejżeć, albo nie mogą znaleźć. Tylko przypadek pierwszy jest wywołąny włąśnie takim działąniem i zamiast lepiej jest jeszcze większy bałagan. Drugi przypadek występuje niejednokrotnie w sytuacjach gdzie źle zadaje się pytanie lub nadaje niepoprawny temat wątku.


Co prawda to prawda. Dużo tego się nazbierało i czasami nawet mi się nie chce czytać wszystkiego ale wg mnie szybciej można znaleść ciekawe odpowiedzi w archiwum na proste i często powtarzające się pytania niż czekać na kilkanaście konkretnych wypowiedzi w nowym wątku. Oczywiście zdażają się jakieś nowe, ciekawe i nietypowe problemy dla których warto napisać "wołanie o pomoc".

Jareko przeczytałem kilka wielostronicowych seriali na tym forum ale do "Szukam dobrych okien" powiem szczerze, że muszę się przygotować psychicznie :D :D :wink: