PDA

Zobacz pełną wersję : Panele źle położone - sposoby naprawy



mysero
16-10-2016, 09:16
Cześć koledzy i koleżanki,
mam problem z panelami, które "fachowcy najwyższych lotów" położyli u nas dwa miesiące temu.
Spory pokój 20m^2.
Fachowcy wyrównali 3/4 pokoju, ale 1/4 nie... - i na wejściu do pokoju właśnie jest wgłębienie, które wyraźnie czuć pod nogami - góry i dolina....
W tym miejscu na połączeniu dwóch paneli - one jakby pękły. Nie trzymają się razem i jak docisnę jeden piętą mocno, to "strzela".
Nie jestem w stanie omijać to miejsce... :)
Niestety wydaje mi się, że panowie zaczęli od tego miejsca więc rozkładanie musiałoby dotyczyc całego pomieszczenia...
Czy panele można na pewno rozłożyć tylko od jednej strony? Marka to kronopol.
Jakie mam opcje? Nie może tak zostać...
Jeśli faktycznie tak jest, że rozłożyć mogę tylko z jednej strony, to czy istnieje szansa, by unieśc powierzchnię paneli w pobliżu tego problemu (po zdjęciu listew) i wsunąc tam np dwie warstwy pianki więcej (z jakimis taśmami 2x stronnymi, żeby się nie przesuwało), by wyrównać nieco podłogę? Czy to w ogóle ma sens?

Poratujcie proszę radą...dziękuję z góry.
Pozdrawiam.

wiesiek6308
16-10-2016, 18:34
Rozbiórka całości inaczej nie wtrzaśniesz paneli. Bierz tych ,, fachowców,, za łeb i niech szybciutko poprawiają swoją inspirację twórczą. Powodzenia.

jarekkur
16-10-2016, 21:02
Cześć koledzy i koleżanki,
mam problem z panelami, które "fachowcy najwyższych lotów" położyli u nas dwa miesiące temu.
Spory pokój 20m^2.
Fachowcy wyrównali 3/4 pokoju, ale 1/4 nie... - i na wejściu do pokoju właśnie jest wgłębienie, które wyraźnie czuć pod nogami - góry i dolina....
W tym miejscu na połączeniu dwóch paneli - one jakby pękły. Nie trzymają się razem i jak docisnę jeden piętą mocno, to "strzela".
Nie jestem w stanie omijać to miejsce... :)
Niestety wydaje mi się, że panowie zaczęli od tego miejsca więc rozkładanie musiałoby dotyczyc całego pomieszczenia...
Czy panele można na pewno rozłożyć tylko od jednej strony? Marka to kronopol.
Jakie mam opcje? Nie może tak zostać...
Jeśli faktycznie tak jest, że rozłożyć mogę tylko z jednej strony, to czy istnieje szansa, by unieśc powierzchnię paneli w pobliżu tego problemu (po zdjęciu listew) i wsunąc tam np dwie warstwy pianki więcej (z jakimis taśmami 2x stronnymi, żeby się nie przesuwało), by wyrównać nieco podłogę? Czy to w ogóle ma sens?

Poratujcie proszę radą...dziękuję z góry.
Pozdrawiam.

należy natychmiast zgłosić reklamację. po upływie 30 dni od zauważenia wady będzie zgodnie z KPC za późno. Muszą rozebrać panele, wyrównać podłoże i na nowo ułożyć z dokupieniem nowych w miejsce tych ze zniszczonymi zatrzaskami.

mysero
21-10-2016, 20:46
Koledzy, ja dziękuję tym Panom za robotę już...
Czy ktoś tutaj na forum jest specem w tym temacie i podjąłby sie takiego zadania?
Na upartego wydaje mi się, że roboty na dwa dni.
Miejsce: Łódź.
Jeśli ten wątek nie odpowiedni na tego typu rozmowę, to przepraszam moderatora i proszę o wskazówkę gdzie to przenieść.
Dziekuję i pozdrawiam.