PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Ktoś z Was zamieszkał w TBSie?



Hanula
07-03-2005, 15:40
NO właśnie jak w temacie. Proszę o wrażenia - chodzi mi o jakość wykonania takiego mieszkania, czy są fuszerki? Czy to w znacznym stopniu obniża satysfakcję z nowego mieszkania? NO takie tam wszelkie wrażenia po prostu. Czekam. Piszcie proszę.
PS: Sama czekam na mieszkanie w TBSie i przeraża mnie beztroska budowlańców - nieprzykryty na śniegu YTONG!!!

IrasP
07-03-2005, 19:21
Mam wielu znajomych, którzy mieszkają w TBSach i cieszą się jak mogą. O tyle o ile można cieszyć sie z czegoś, co nigdy nie będzie ich :-?
Pytanie o tyle bez sensu, że w każdym mieście TBSy, zaś nie te same ekipy je budują :wink:

super gacek.
07-03-2005, 21:58
Znajoma mieszka w TBS od dwóch lat i jak na razie jest spoko, na początku gdy odbierała mieszkanie to pomagałem jej wyszukiwac usterek , pore drobnych było ,ale po zgłoszeniu natychmiast je usuneli. Gorzej było po jakimś czasie gdy miała awarie c.o. rozgrzebali jej przedpokój i tak przez dwa miesiące musiała chodzić po foli i tekturze .Administrator budynku stwierdził że nie mają kontaktu z firmą która kładła panele i tak sie ciagło. Ogólnie nie narzekają .