PDA

Zobacz pełną wersję : Czy kogoś interesują działki powyzej 1 ha ? okolice Warszawy



Gafinka
11-03-2005, 10:35
Za jakieś dwa tygodnie sama zdecyduję o tym którą działeczkę kupuję. Ale w ciągu ostatniego miesiąca obejrzałam kilkanaście działek w rejonie Kampinosu oraz Południowej strony Warszawy - rejony Tarczyna, Zalesia Górnego, Prażmowa. Oglądam działki od około 1 ha, rolne z możliwością budowy siedliska. Okolice Kampinosu już teraz mogę podać, na południową stronę trzeba chwilkę poczekać ( co by mi ktoś mojej działeczki nie chciał kupić 8) , chętnie podzielę się tymi informacjami - z niektórych działek mam zdjęcia. Choć w zimowej aurze wszystkie wyglądają podobnie. Przy tej powierzchni to kawał pola i już. Wiekszość działek wyszukałam osobiście.
Jakby co prosze o kontakt na priv.

12-03-2005, 01:03
Gafinka wyslalam Ci wiadomosc . Daj znac czy dostalas?

Gafinka
12-03-2005, 20:37
bonnie nic od Ciebie nie mam :(
Ja ci wysłałam priva

13-03-2005, 17:45
Gafinka nic nie dostalam . Podaje moj e-mail [email protected]
Czekam na wiadomosc od Ciebie.

amysza
15-04-2005, 21:32
Gafinko - z nieba mi spadlas :D choc nie wiem czy to jeszcze aktualne. Zaczynam poszukiwania wiekszej dzialki w celach glownie rekreacyjnych wlasnie na tych terenach. Blagam o maila [email protected]

Gafinka
21-04-2005, 08:23
amysza - nie było mnie kilka dni przy kompie - okolice Kampinosu czy południe Warszawy ?

amysza
21-04-2005, 21:22
witam - poludniowe rejony, jesli mozna :) (choc Kampinos tez mnie kusi ;))
mam takie pytanie - czy duza jest roznica w cenie miedzy Kampinosem a okolicami Tarczyna np.?

Gafinka
23-04-2005, 12:07
Różnice w cenie są ogromne nawet w tych samych wsiach np. moja działka 3 złote/m obok działką - czyli sąsiednie pole - 20 złotych za metr.
Nie ma żadnej reguły. MOżna znaleźć w Kampinosie działkę za 5 złotych za metr i można za 45$ za metr - i nie ma różnicy w mediach np. albo jest i to na niekorzyść droższej.
Podobnie jest w południowych rejonach.
Np. W Raciborach sprzedaje się bardzo dużo działek - ceny od 4 złotych do 15 za metr
W malutkich Gąskach podobnie od 130 tysięcy za 2,5 ha do 15-20 złotych za metr.
Na jaki adres wysłać Ci działki. Wysyłam tabele w exelu bo takie sobie robiłąm jak szukałam - co bym wyławiałą, ze to te same ogłoszenia. W tabelkach czasem jest też 2 lub 3 razy ta sama działką, ale tylko wtedy gdy ceny w różnych gazetach z tym samym numerem telefonu były różne - to tak, dla lepszego rozeznania czy sprzedający skłonny do negocjacji :wink:

Gafinka
23-04-2005, 12:09
Ślepa jestem zaraz wyśle na podany adres.