PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót Kodiego_gdynia na forum



M@riusz_Radom
14-03-2005, 12:49
Wizyty w zakładach pracy ? Wywiady ?? ;)

kodi_gdynia
14-03-2005, 12:51
Tak a do tego zapomniałeś - autografy. Wczoraj na TV4 była seksmisja stąd to skojarzenie.

Pozdrawiam

Redakcja
14-03-2005, 12:51
Doswiadczenia Kodiego opisaliśmy w "Muratorze". Za bardzo małe pieniądze praktycznie sam zbudował swój dom. Wielu forumowiczów pamięta jego upór i sukces.

KAS01
14-03-2005, 12:52
Niesamowite :D A gdzie zajrzal? :roll:
To wlasnie jego historia przeczytana w Muratorze w 2003r sklonila mnie na wejscie na to forum. Chcialem wtedy po prostu poczytac o nim wiecej.

pozdrawiam
Konrad

kodi_gdynia
14-03-2005, 12:58
Oj Droga Redakcjo - naprawdę jestem lekko zażenowany.
Pozdrawiam Redakcję oraz Szanownych Forumowiczów.

M@riusz_Radom
14-03-2005, 13:00
Droga Redakcjo.

Doskonale pamiętam jego boje z budową. Niemniej jednak taki wątek kojarzy mi się tylko i wyłącznie z kultem jednostki a Wam chyba zależy też na innych forumowiczach ? ;)

Zatrudnijcie Kodiego w Redakcji i niech radzi młodym stażem inwestorom jak wybudować taniej ;)

M@riusz_Radom
14-03-2005, 13:01
Kodi a ja jestem zasmucony bo nie mogę za diabła znaleźć Twój dziennik na forum ;)

Majka
14-03-2005, 13:01
Kodi, uważaj, przeważnie legendą zostaje się po zejściu z tego świata 8) :D Czyżby Redakcja wiedziała coś więcej :roll:

pozdrowienia

Redakcja
14-03-2005, 13:02
Przez godzinę niech kwitnie kult jednostki, ok? Może początkujący w budowie domu albo ci którzy nie potrafią się zdecydować, zechcą zapytać o coś Kodiego?

M@riusz_Radom
14-03-2005, 13:03
No to zatrudnijcie go, chłopakowi przyda się pewnie troche grosza bo budową zmęczony ;)


Kodi - nie badź łoś. Za takie porady ludzie czeszą grubą kasę ;)

kodi_gdynia
14-03-2005, 13:03
Nie no sytuacja jest lekko dziwna.
Zbudowałem dom prawie sam to fakt.
Ale legendą się nie czuję i nie mówię tego przez skromność.
Ja zwykły koleś juz ze wsi jestem.

Pozdrawiam

co do dziennika to nie szukałem. Gdzieś powinnien być.
Ja go nie zmazałem. Myślę że Redakcja też tego nie zrobiła.

kodi_gdynia
14-03-2005, 13:04
Budową zmęczony, ale szczęśliwy.
A robotkę mam. dziękuję. Mało mi do szczęścia potrzeba.

KAS01
14-03-2005, 13:07
Dziennik budowy Kodiego (http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=213596&highlight=#213596)

Naprawde warto!

M@riusz_Radom
14-03-2005, 13:09
No i jest, serdecznie dziękuje bo miałem "pomrocznośc jasną" i nie mogłem samodzielnie namierzyć ;)

KAS01
14-03-2005, 13:30
A moze taki tytul? Zamiast ELITA to LEGENDA FORUM ? :roll: :wink:

PS. Pamietam jak kiedys odpisywalo sie na zapytania typu: "czy starczy mi xxx pieniedzy na dom yyy". Padaly wtedy odpowiedzi, ze Kodi by za te pieniadze wybudowal i jeszcze starczylo by na wybudowanie terminalu na lotnisku. :D

kodi_gdynia
14-03-2005, 13:32
No nie - bez przesady. Na legendę to trzeba sobie zapracować, a nie tylko zbudować dom. To by było zbyt proste.
Pozdrawiam

maksiu
14-03-2005, 13:47
No nie - bez przesady. Na legendę to trzeba sobie zapracować, a nie tylko zbudować dom. To by było zbyt proste.
Pozdrawiam

Witaj Kodi.. dawno Cię nie było widać, mam nadzieje że będziesz tu czasami jeszcze zaglądał
pozdrawiam
maksiu

kodi_gdynia
14-03-2005, 13:49
Maksiu - ja tu zaglądam tylko że nie piszę. To Ty tu jesteś Bogiem na tym forum. Zaangażowałeś się w tyle projektów, że jestem pełen podziwu.

Pozdrawiam
jeszcze będzie okazja pogadać.

maksiu
14-03-2005, 13:56
Maksiu - ja tu zaglądam tylko że nie piszę. To Ty tu jesteś Bogiem na tym forum. Zaangażowałeś się w tyle projektów, że jestem pełen podziwu.

Pozdrawiam
jeszcze będzie okazja pogadać.


Konrad nie przesadzaj.. słowo Bóg wynajmniej zupelnie nie na miejscu, niektórzy mówią na mnie Zeus :D :D :D A co do zaangazowania to tylko i wylacznie dzieki temu ze na forum jest tylu wspanialych ludzi, których zreszta doskonale znasz. A moj udzial to tylko katalizator dla paru tematów. Domyślam sie co miales głównie na mysli, chodzi o sprawe z Nikolą, wiesz tak naprawdę to dopiero jak zobaczyłem ją w Warszawie parenaście dni temu, to dotarło do mnie co wspólne z ludźmi z forum zrobiliśmy i ogromnie Ciesze się że mogłem dołożyć do tego swoją cegiełke.
Zdaje sobie Konrad sprawe ze tylko czytasz forum, ale mogłbym czasami tez coś napisać, wszak wyniosłeś z tego forum ogromną wiedzę, więc co szkodzi podzielić sie nią z potrzebującymi, oczywiście w miare posiadanych możliwości czasowych, bo chęci Ci napewno nie brakuje

pozdrawiam
maksiu

kodi_gdynia
14-03-2005, 13:59
Dobrze prawisz. Istny Zeus. Naprawdę.
Obiecuję, iż będę zaglądał częściej, tylko że tak szybko jak czerpałem wiedżę, tak szybko mogę ją tracić. Wiedza nieuzywana zanika.

Pozdrawiam

Redakcja
14-03-2005, 14:01
Przerywamy tu tę pogawędkę Legendy z Zeusem. Kończymy godzinny kult jednostki. Mamy nadzieję, że Kodi będzie częstszym gościem na forum.

kodi_gdynia
14-03-2005, 14:07
Dobrze prawisz. Istny Zeus. Naprawdę.
Obiecuję, iż będę zaglądał częściej, tylko że tak szybko jak czerpałem wiedżę, tak szybko mogę ją tracić. Wiedza nieuzywana zanika.

Pozdrawiam

maksiu
14-03-2005, 14:32
No cóż, Redakcja postanowila przerwać naszą dyskusje, miło było znowu zamienić kilka słow
pozdrawiam
m.

agniesia
14-03-2005, 15:39
... Zaangażowałeś się w tyle projektów, że jestem pełen podziwu.
ciach..
Ja jeszcze w ramach kultu jednostki: to prawda Maksiu, tez Cie podziwiam, odkad tu jestem. :D

maksiu
14-03-2005, 15:55
... Zaangażowałeś się w tyle projektów, że jestem pełen podziwu.
ciach..
Ja jeszcze w ramach kultu jednostki: to prawda Maksiu, tez Cie podziwiam, odkad tu jestem. :D

Miło mi to slyszec... ale tak naprawde to nie ma powodu do podziwu.. bo podobnie jak Kodi jestem normalnym człowiekiem.
pozdrawiam
maksiu

agniesia
14-03-2005, 16:17
Maksiu, wcale nie, nie jestes normalny (pardon), jestes nieprzecietny.
Mam rodzine, pracuje w domu, staram sie opiekowac kotami, na wiecej brakuje mi czasu, czasem sie zastanawiam do czego zmierzam, na razie nie znalazlam odpowiedzi.
Popatrz na siebie, pracujesz, udzielasz sie na forum, masz serce, masz ochote by dzialac np Nikola, i jako jedyny ze Szczecina byles na spotkaniu.
Pokazujesz, ze mozna, mozna wiele. I za to Cie podziwiam.
A

osowa
14-03-2005, 16:22
Pozwólcie, że i ja się przyłącze do szczerych pochwał na temat obu panów – jednakowoż każdemu z nich się należą owacje za konsekwencje i upór w działaniu .

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych .

maksiu
14-03-2005, 17:55
słuchajcie dziewczyny... to jest wątek o Kodim.. jego wychwalajcie a nie mnie... i juz nie mowcie o mnie, bo jeszcze mi woda sodowa uderzy do glowy i się zmarnuje :D :D :D

tomek1950
14-03-2005, 18:29
Konradzie, miło, że dalej będziesz odwiedzał forum. Chciałbym mieć tyle samozaparcia co Ty.
Pozdrawiam

Luśka
14-03-2005, 23:02
Witaj Kodi :lol: :lol: :lol:
Szkoda, że Cię nie było na zlocie - zrobilibyśmy Ci kampanię wyborczą, jako ze ja niezmiennie mówię KODI NA PREZYDENTA. I nawet to było uwiecznione na zdjęciach z zeszłego roku, a tu wybory coraz bliżej....
Serdeczności moc i wpadaj tu czasem :lol:
Luśka

kodi_gdynia
15-03-2005, 08:37
Witam Was również. Dziękuję za miłe słowa. Szkoda że mnie nie było, ale takie życie. Widziałem Wa na foto. Impreaz jak sądzę była ok., tylko troche skład wywrócony do góry nogami. Jak sobie przypomnę jaka była ekipa na I spotkaniu ze Szczecina a teraz był tylko Maksiu, to widzę, że nie tylko ja odpuściłemTak czy inaczej frajno jeszcze spotkać "stare gęby". Może nie będę tak aktywny jak kiedyś, ale możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam