PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa i okolice-różne namiary



30-09-2002, 16:23
Wiem, że jest wątek z namiarami, ale ja chcę poznać namiary związane z urządzeniem wnętrza.
Interesują mnie ciekawe namiary na kuchnie (meble), kominki,ceramikę. Zarówno firmy,sklepy jak i w przypadku kuchni usługistolarskie.
Dzięki :smile:

03-10-2002, 12:39
Kochani, dajcie fajne namiary.O płytkach już wyczytałam w poście EM. A może kuchnie?

buleczka_77
03-10-2002, 12:55
tez jestem zainteresowana :grin:

EM
03-10-2002, 13:00
Co do kuchni to ja mam zaufanego stolarza w Łomiankach. Jak ktoś chce to niech się zgłosi na priva.

03-10-2002, 13:16
A jakiś znośny cenowo ten stolarz? :smile:
bułka-ja Twoje drzwi ?

Mis Uszatek
14-10-2002, 19:09
Jeśli ktoś lubi nowoczesne wzornictwo to ładne lampy (bardzo duży wybór) są od paru miesięcy w zielonym domku na rogu Woronicza i Modzelewskiego.

Agatka
22-10-2002, 15:53
Polecam wspaniały sklep z glazurą na ulicy Jagiellońskiej 1. Albo 2. Sorry, na Jagiellońskiej jest zagłęgie glazurnicze, ale mnie chodzi o sklep znajdujący się po stronie przeciwnej, niż wszystkie pozostałe sklepy. Mają tam cudne płytki, naprawdę cudne, ale nietanie. Po zalewie milionów takich samych wzorów na Bartyckiej było to dla mnie objawienie.

Kubus1
02-08-2003, 18:20
Kafle kominkowe są w Zabiej Woli k/Warszawy mają tam wiele polskich kafli wtym recznie malowane w dowolne wzory!

25-02-2004, 09:48
Wiem, że jest wątek z namiarami, ale ja chcę poznać namiary związane z urządzeniem wnętrza.
Interesują mnie ciekawe namiary na kuchnie (meble), kominki,ceramikę. Zarówno firmy,sklepy jak i w przypadku kuchni usługistolarskie.
Dzięki :smile:
Kamiński Piotr 44l
Malarz gipsiarz
jestem zainteresowany współpracą z Państwa firmą
ponad 10l praktyki
wykonuje malowanie ścian (różne techniki)
gładzie szpachlowe
monter płyt karton - gips
ścianki działowe
sufity podwieszane itp
wysoka jakośc prac .
posiadam brygadę ludzi

kontakt tel 042 632 32 36 lub 0 600 70 80 21.e [email protected]

Jeśli posiadacie Państwo wolne miejsca pracy w tym zawodzie ,
ewentualnie inną ciekawą ofertę pracy będę zobowiązany za poinformowanie mnie .
Za odpowiedż, bez względu na możliwość zatrudnienia z góry dziękuję

z poważaniem, Kamiński Piotr.

tom soyer
19-07-2004, 17:22
A jakiś znośny cenowo ten stolarz? :smile:
bułka-ja Twoje drzwi ?

czesc opal
skorzystalem z twojego namiaru na stolarza. zamowilem wstepnie podloge klonowa. powiedz mi na co zwrocic uwage... czy mozna mu bezgranicznie ufac? z rozmowy tel. jest osoba fachowa i rzeczowa.

pzdr

rafał ...
12-10-2004, 15:22
witam,

może ktoś ma sprawdzone miejsce gdzie można solidnie i niedrogo oprawić obraz. Jakoś nie mogę nic znaleźć, gdzie nie pojadę to albo mają same w stylu retro, ktróry nie pasuje do mojego domu, albo cena ramki wielokrotnie przekracza wartość "dzieła" albo jak już wszytko jest ok, to okazuje się że w takich dużych nie robią bo nie ma tej wielkości podkładów ( obrazek 130 x 70 ).

Jeżeli ktoś ma sprawdzoną pracownię w wawie lub południowych okolicach proszę o info.

13-10-2004, 06:20
sprawdzałeś w castoramie?

rafał ...
13-10-2004, 07:44
tam mnie jeszcze nie było, byłem w Leroy Merlin i tam mają tylko podkłady do 120 cm, więc za małe, to zniechęciło mnie do pracowni w marketach. Ale może Castorama jest lepsza, robiłeś tam coś ?

Jerzysio
13-10-2004, 07:57
Nie wiem czy dobrze robię ? Trudno : Piaseczno, Kruczkowskiego 8 "Delio Mabellini" ramy włoskie, w pn. chyba nie pracują?
Pozdro
J

rafał ...
13-10-2004, 07:58
Nie wiem czy dobrze robię ?

Jerzysio, z czym związana jest ta niepewność ?

Jerzysio
13-10-2004, 08:13
..coby tam gawiedź nie ruszyła tłumnie. W centrum Wwy za oprawę w prywatnym zapłaciłem ponad 90,- pln, tam za ten sam wymiar ( ale ładniejszą ramę !) niecałe 60,- pln.
Sam przyznasz, spora różnica !?
Pozdro
J

Byłem tam kilka razy i trzeba nastawić się na czekanie.

rafał ...
13-10-2004, 13:13
hmm.... byłem zostawiłem obrazek, będzie gotowe za 2 tygodnie, ale 240 zł jakie mnie skasują lekko mnie przytłoczyło

Jerzysio
14-10-2004, 07:33
No ale jak fasonujesz portret przodka, ponad 4 mb ramy, to nie dziw się cenie, wybór ram chyba jest ok. ?
Pozdro
J

marc27
10-05-2005, 14:40
Tyle jest sklepów w warszawie, tyle firm ceny też bardzo różne, gdzie najlepiej w warszawie, lub okolicy kupić ładne płytki gres czy terakotę. Nie szukam bardzo drogich ale coś ładnego i nie bardzo drogiego (środkowa półka) :D
poradżcie proszę jakiej firmy?

marc27
10-05-2005, 14:49
widziałem ładne płytki do łazienki w kolorze jasny pomarańcz do łazienki jakiejś włoskiej firmy ale cena była 330 za metr :-? szukam coś podobnego ale poniżej 100 zł. Szukam też jasnego gresu (może być polerowany, byle sie nie ślizgał :) ) do kuchni i przedpokoju. w salonie połączonym z kuchną będa ciemne deski egzotyczne merbau które chciałbym połączyć z gresem w kuchni. widziałem zdjęcia ładnie to wygląda.
Macie jakieś dobre doświadczenia i czy możecie mi coś poradzić jeśli chodzi o sklepy gdzie można coś takiego kupić?
Byle było trwałe, ładne i cena nie była z kosmosu :D .

tripper
10-05-2005, 17:51
moge Ci szczerze polecic sklep z plytkami, w ktorym robilem zakupy ja i przy okazji cala moja rodzina, jest na Wale Miedzeszynskim (Praga Poludnie), zaraz przed dojazdem do ronda z Traktem Lubelskim. maja duzy wybor plytek (jak na mnie za duzy :D), wiekszosc z owej 'sredniej' polki

dokladny adres to:

HAZYM
tel: (22) 6127613
fax: (22) 8164172
Wał Miedzeszyński 231
04-866 Warszawa

jedyny problem jaki mialem, to ten, ze dlugo mi zajelo przekonywanie sprzedawcy, zeby przyjal moje zamowienie przez telefon, bo nie mialem czasu jezdzic tam dwa razy

mdzalewscy
10-05-2005, 20:37
w Wa-wie na ul. Bartyckiej

askrz
10-05-2005, 20:59
Może zainteresują Pana płytki marmurowe w kolorze beżu z brązowymi żyłami. Świetnie nadają się na posadzki i ściany.
Cena w promocji wynosi tylko 130 zł/m kw.
Płytki granitowe też już od 130 zł/m kw.

Tutaj może Pan zobaczyć zdjęcia:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50786902

Zapraszam do mojego salonu
ul. Trakt Brzeski 58 c
Warszawa-Wesoła

kasiapro1
13-05-2005, 20:51
Szuikam firmy tanszej niz mam obecnie-Sunflex,ale rownie dobrej jesli to mozliwe.Poleccie mi kogos,bo czasu coraz mniej.
Zalzuzje mozna odpisac??

marc27
16-05-2005, 15:01
czy ktoś może użytkuje gresy z Tubędzina? bardzo mi się podobają. . widziałem takie gresy i płytki łazienkowe tej firmy na domaniewskiej.
proszę o opinie

rzyraf
16-05-2005, 16:47
Wybierz się na Jagiellońska, zaraz na początku znajdziesz kilka sklepów z ceramiką, duży wybór:) dobre ceny.
Pozdrawiam
Paweł Adamski
http://republika.pl/polskiedomydrewniane

tripper
17-05-2005, 09:45
czy ktoś może użytkuje gresy z Tubędzina? bardzo mi się podobają. . widziałem takie gresy i płytki łazienkowe tej firmy na domaniewskiej.
proszę o opinie

'uzytkuje' je w takim znaczeniu, ze kupilem, a glazurnik uklada, ale wszyscy sobie chwala te plytki, miedzy innymi tez dlatego kupilem

marc27
17-05-2005, 11:02
tripper a gdzie w wawie kupowałeś te płytki z tubądzina??? szukam dobrej ceny

rzyraf
17-05-2005, 11:07
tubądzin i spółka były wlaśnie na jagiellońskiej, trzeba tam się dobrze rozejrzec, bo jest kilka punktów:)
pozdrawiam
Paweł Adamski

marc27
24-05-2005, 07:34
Kochani gdzie w okolicach warszawy kupię płytki tubądzina w korzystnej cenie?

dana15
24-05-2005, 08:00
Akurat nie wiem, czy atrakcyjna cena Tubądzina, ale polecam duży wybór w TTW Opex w Alejach Jerozolimskich, jest co oglądać i mają bardzo duży wachlarz gresów, glazury i terakoty i cenowo też jest w czym wybierać. Ostatnio kupiłam tam gres włoski nie śliski i nie błyszczący (cena niska).
Pozdrawiam :)

katalina
24-05-2005, 12:51
bardzo polecam centrum na Kłobuckiej.jest tam sklep firmowy a własciwie wielki hangar z płytkami chyba opoczna... ale jest i mnóstwo innych.aranżacje, etc.bardzo przystępne ceny i naprawde duży wybór.

sidney
08-06-2005, 09:17
Kochani a jakie rabaty można dostać lub jakie udało wam się dostać na płytki podłogowe i ścienne od cen producentów. czy 10 % to dużo. będę wdzięczny za odpowiedzi

Carrrlos
08-06-2005, 16:47
Kochani a jakie rabaty można dostać lub jakie udało wam się dostać na płytki podłogowe i ścienne od cen producentów. czy 10 % to dużo. będę wdzięczny za odpowiedzi

słuchaj ja robię tak: mam wybrany wzór/towar/etc, idę do pierwszego sprzedawcy pytam o cenę, prosze o zapisanie.. no i postawienie pieczątki cobym wiedział gdzie tak dobra była cena :-), potem idę do drugiego punktu i pytam o te same płytki i podaje uzyskaną chwilę wczesniej cenę, zwykle już po chwili udaje mi sie dostać jeszcze lepszą ofertę, po kilkunastu minutach takiej "pracy " na Bartyckiej czy w inny centrum wiem, że np. płytki na wystawie były po 100 zł, pierwszy sprzedawca dał cenę 90 zł, drugi ujęty ambicją dał 87, trzeci 85 zł no i tu wiem, że jak kupię je za 84 to jestem dżejzi ZIOMAL z oszczędnościami w portfelu.

procentowe wyrażanie rabatów jest trochę bez sensu, im płytka tańsza tym nijeszy rabat (35 zł rabat 5 %, 200 zł rabat może być i 20% spokojnie)

sidney
09-06-2005, 07:01
Carrrlos ja aż takich dowodów nie zbieram :D , po prostu mówie jaką cenę już osiągnąłem i sprawdzam czy następny sprzedawca zaproponuje mi lepszą cenę. Co do rabatów pytam się bo dostaliśmy rabat 10% na wszystkie płytki jakie byśmy kupowali w pewnej hurtowni i do tego z 7% vatem i teraz chcę to jakoś sprawdzić, tym bardziej że w naszym przypadku na samą podłogę potrzeba jakieś 110 m2 płytek. pozdrawiam.

katalina
09-06-2005, 12:34
Sidney - ja w większosci sklepów pytam się o rabat jak mam do wydania większą kasę i nie wiedzę w tym nic dziwnego, ze wydajac na np. na sprzet jeździecki 1000 zł prosze o rabat, i go dostaje :D . Nawet w Levisie jak zapytasz to na dzień dobry jest 5%. To tym bardziej jak masz taka powierzchnię powinieneś coś dostać. Do tego dokupujesz przecież fugi, kleje etc, to nie jest tylko koszt samych płytek nie? Metoda na pieczątkę jest SUPER! będę musiala to kiedyś wypróbować :D :D Na Kłobuckiej daja rabaty na 100%.Spróbuj tam.

niezły
10-06-2005, 13:39
W moim domu mam aż dwie kondygnacje w płytkach coś około 160 m kw. Co ja się najeździłem po wszystkich sklepach i hurtowniach Zacząłem od pobliskich sklepów Chciałem kupić wszystko w jednym sklepie płytki, klej i fugę, niestety okazało się to niemożliwe Warunek był taki że nie kupie płytek zanim nie wezmę jednej paczki i nie rozłożę jej w miejscu gdzie ma leżeć docelowo Pomieszczeń mam kilka w każdym inny kolor plus po kilka kolorów do wyboru W sklepie patrzyli na mnie jak na wariata Powiedzieli mi że albo oni sprzedadzą mi płytki i po ułożeniu będą podobały mi się lub nie albo oni sprowadzą po paczce a ja ich nie kupię Ktoś musi tu zaryzykować na pewno nie oni
Finał cały klej kupiłem u nich i około 30 m płytek a reszta przyjechała z Warszawy Przerobiłem całą Bartycką i wszystkie supermarkety Większość kupiłem w Castoramie Zauważyłem dziwne zjawisko że w sklepach typu Obi Liroy zaopatrzenie nie pokrywa się tak że trzeba odwiedzić kilka jednej sieci

sidney
10-06-2005, 14:03
katalina nie chodzi mi o sprawę czy dostanę rabat jak będę kupował 5m2 płytek, tylko o wysokość rabatów od cen producentów jakie udało wam się uzyskać :) . Na Kłobudzkiej nie byłem, bo szczerze mówiąć wszystkie takie duże salony jak na złość są na drugim końcu miasta.

niezły ja mam okazje kupić wszystko w jednej hurtowni z rabatem 10% i nawet z 7% vatem i chcę sprawdzić czy taki rabat jest dobry, czy szukać czegoś ciekawszego.

niezły
10-06-2005, 20:34
Rabat i Vat 7 % to dobre warunki Ja kierowałem się tylko wyglądem To cud że i tak udało mi się je dobrać w tak krótkim czasie

katalina
13-06-2005, 09:18
sidney - to pojedź i sprawdź sobie tę Kłobucką żebys później nie żałował. :wink: Rabat 10 % - uważam że jest ok. Mnie się udało uzyskać 15% na płytki + klej + fugi. Ale ja już wcześniej brałam tam płytki i mnie chyba zapamętali. :wink: Uważma że Bartycka ma duzo wyższe ceny niż Kłobucka, jest zawsze dziki tłum ludzi i tłok. A tam masz moze mniejszy ruch, ale za to większą możliwość dogadania się.

sidney
14-06-2005, 06:51
Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, teraz wiem, żę 10% to żadna rewelacja i trzeba szukać gdzie indziej.

ozzie
14-06-2005, 07:32
Duzy wybor glazury ma Softbud, jeden jest na Modlinskiej, a drugi w Lomiankach.

krzysztofh
14-06-2005, 10:46
Polecam skład na Bartyckiej ale jadąc od Czerniakowskiej po prawej stronie za salonem Renault po betonowej drodze. Firma nazywa się DAV Import. Mają na prawdę super towar i co ważne dostępny na zamówienie w tydzień (w poniedziałki przychodzą transporty z Włoch)

lw73
15-06-2005, 12:10
Witam serdecznie.
Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam Cię do mojego salonu z glazurą terakotą oraz sanitariatami. Posiadam w swej ofercie płytki wszystkich krajowych producentów
Zapraszam
Mój adres Warszawa ul Grochowska 333a
pozdrawiam

monig
16-06-2005, 14:46
TTW Opex przy Makro - firma Anbar, przy Łuckiej- firma Marazzi.

sidney
17-06-2005, 07:18
Z tego co się zorientowałem to w TTW Opex jest drogo, ten sam towar można kupić dużo taniej w innych miejscach.

Peterek
17-06-2005, 07:38
Ja byłem w Marazzi też drogo :cry: . A tak na marginesie, potrzebuję zwykłej szarej matowej glazury i nie mogę dostać. Owszem jest w Marazzi, ale nie za takie pieniądze :evil: . Może ktoś widział?

sidney
17-06-2005, 08:24
Zapytaj się lw73 on się ogłasza parę postów wyżej

Bimbaj
22-06-2005, 15:01
Ja na przykład zrobiłem ostatnio rajd po sklepachz glazurami. Okazuje się, że nawet na Bartyckiej można znaleźć różnice w cenie rzędu 15-25% na tym samym materiale (szczególnie z Europy - euro tanieje, więc cenami mogą zejść, ale z przyzwyczajenia większość nie schodzi). Trzeba szukać bezpośrednich importerów i próbować targować. To ważne, bo ci co biorą z innych hurtowni zazwyczaj niewiele już mogą zejść z ceną.

Zamówiłem terakotę z firmy Azteca - płacę po 53 (bez targowania, bo cena arakcyjna) a widziałem i po prawie 80. To b. duża róznica!

Dzisiaj się pojawię na Kłobuckiej i zobaczę to tam się dzieje.

Pozdr,

tripper
30-06-2005, 17:22
hallo,

jak w temacie - obdzwaniam wszystkie markety budowlane w calej warszawie i nie ma nigdzie, nigdzie nie ma drzwi sosnowych nielakierowanych 60-tek pelnych, na dodatek, wiekszosc ma jakies miniokienka, ktorych ja miec nie moge

znacie jakies takie miejsca? jakiegos stolarza, ktory robi takie rzeczy uczciwie?

z gory dziekuje

aneks
05-07-2005, 14:40
znam stolarza, z usług którego jestem bardzo zadowolona i z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Rok temu robił nam drzwi wewnętrzne do domu i naprawdę co do jakości wykonania nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń a jeśli chodzi o kształt/formę drzwi, jest w pełni elastyczny i dostosowuje się do pomysłów klienta.
Nie wiem skąd jesteś, ale gość którego mam na myśli jest z Garwolina, nazywa się Stasiek Wielgosz, nr tel. 501 769 500. Polecam go szczerze.

05-07-2005, 14:53
Stolarz zrobi Ci jakie będziesz chciał, ale...
gdzie chcesz wsadzić te drzwi?
Bo z tego co wiem, obecnie, wedle przepisów, w budynkach mieszkalnych drzwi nie mogą być węższe niż 80 cm.
Znam takiego, co sobie powkładał 70-tki, bo mu taniej wyszło, przyszli na odbiór budynku i kazali mu wszystkie powymieniać.
Dopiero zaoszczędził... :-?
Pozdr.

Nina Mirgos
05-07-2005, 14:56
Znowu mogę polecić mojego stolarza:

Robert Rogiński: 608-65-11-49

Drzwi robi również :)
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=40358&q=przykładowe&k=2

*marta*
05-07-2005, 15:26
Ja też mogę polecić stolarza, jest z Głoskowa wprawdzie, ale jeśli to nie za daleko, to służę namiarami. Bardzo solidny.

tripper
05-07-2005, 15:57
znalazlem w lery merlin, przypadkiem, i to juz po kilku telefonach, czy to aby nie maja (odpowiedz byla, ze nie maja). znalazlem sosnowe pelne szescdziesiatki, tyle ze jak idiota kupilem lakierowana futryne, bo sprzedawca mi akurat taka podal, a w mojej swiadomosci lakierowane drewno nie istnieje, wiec po co sprawdzac?

drzwi 60-tki do srodka, do przejscia miedzy kuchnia a pokojem, kuchnia ma jeszcze jedno wejscie, z przedpokoju, a do pokoju sa drugie drzwi z wiekszego pokoju, a 60-tki bo takie byly, skoro takie mialem to mam wymieniac na szersze? bez sensu to chyba

krzysztofh
06-07-2005, 08:57
Na ogół 60-tki nie są w ofercie bo są to drzwi nie spełniające norm szerokości.

Majka
06-07-2005, 13:52
znalazlem w lery merlin, przypadkiem, i to juz po kilku telefonach, czy to aby nie maja (odpowiedz byla, ze nie maja). znalazlem sosnowe pelne szescdziesiatki, tyle ze jak idiota kupilem lakierowana futryne, bo sprzedawca mi akurat taka podal, a w mojej swiadomosci lakierowane drewno nie istnieje, wiec po co sprawdzac?

drzwi 60-tki do srodka, do przejscia miedzy kuchnia a pokojem, kuchnia ma jeszcze jedno wejscie, z przedpokoju, a do pokoju sa drugie drzwi z wiekszego pokoju, a 60-tki bo takie byly, skoro takie mialem to mam wymieniac na szersze? bez sensu to chyba

do odbioru domu, sciągnij drzwi i zostaw sama ościeżnicę 8) :wink:

anick
20-07-2005, 13:28
mam pytanko dot. wszędobylskich hurtowni z materiałami (szczególnie w stronę Sękocina); czy można u nich kupić 10m materiału czy tzreba całą belę???
i czy za uszycie mb zasłony za 20PLN + koszt taśmyok 4zł to dużo czy mało?? (zwykła zasłona na taśmie); to samo pytanie dotyczy rolet rzymskich 65-70 zł za metr kwadratowy + koszt mechanizmu;

bede wdzieczna z amoze tańsze namiary w Warszawie i okolicach

katalina
20-07-2005, 14:49
fajne hurtownie są na ul. Cybernetyki w Wawie. To jest jakby trochę dalej za Galeria Mokotów.Ake czynne tylko do 16:00 więc jak sie normalnie pracuje to masakra. te 60 zł to za materiał czy za szycie ??jak za matertial za szer. 140 to tanio.ja robiłam rolety w Renomarze i tam jest od 100 zł za bryt szer. 140 - ale niektóre mateiały sa 280 i to juz nie wychodzi tak drogo.

anick
20-07-2005, 15:04
za szycie bez materialu i bez mechanizmu

a w sobotę są czynni???

katalina
20-07-2005, 15:28
a w sobote to nie wiem. zadzwoń i zapytaj tu masz telefon - wątek rolet juz był - nota bene w moim wątku o roletach :D :D :D :D http://www.renomar.pl/

katalina
20-07-2005, 15:31
anick - a Ty to jeździsż konno? byłam na stronie Twojego domku - bardzo ładnego - i taki ładny gniady tam był, takie zimowe zdjątko. Twój?

anick
21-07-2005, 08:30
nie, nie mój:) ale chciałabym aby był mój:))
jeżdziłam kiedys jako dziecko, a teraz z powodu kręgosłupa nie moge, ale nie wytrzymałam i musiałam mieszkać gdzieś blisko stadniny (mam 300-400m do niej):)

John
04-01-2006, 05:52
Zgadzam się z tripperem. Ja też kupowałem w Hazymie ( www.hazym.com.pl ). Nie wszystko bo bo mi palma odbiła na punkcie jednego wzoru do salonu a ten to jakiś straszny wynalazek był i mieli takie coś tylko w Liroju. Nawet nie było do czego porównać cen ale jakiś rabat dostałem. Ściągnęli końcówkę serii z hiszpani z jakiejś fabryki i stąd tylko tam była. I generalnie tak jest właśnie w marketach że łykają takie okazje w stylu resztki, końcówki serii, takie co nie wyszły odrobinkę bo kolor nie zgadza sie z katalogiem czy mieszanka nie taka albo za cienka pokrtwa itd itp. Ja kupiłem takie właśnie wynalazki w tym markecie. Salon z wyboru wzorca, a resztę ze względu na cenę - płytki do garażu , kotłowni i takich miejsc. Łazienki natomiast kupiłem w całości od Hazymu. Oni tam mają całą "Bartycką" w jednym miejscu!!!! Cenę dają nie do pobicia a wybór i kompleksowość super. Polecam wanny z różnymi bajerami - oczywiście glazurę i wszelkie płytki. Zobaczcie zresztą kogo polecają producenci np: http://www.tubadzin.com.pl/html/tujestesmy.php?wojewodztwo=4
Byli najtańsi i mieli wszystko. A zjeździłem całą Warszawę!

Bastet
04-01-2006, 19:52
to jeszcze jeden głos za softbudem ul Puławska 601 po drodze do leroy z w-wy. Sprawdzałam ceny (cersanit) w softbudzie, bartyckiej, ttw opex jerozolimskie i domaniewska. Najtaniej było w pawilonie opoczna na bartyckiej ale ponieważ kupowałam też wc, zlew i inną włoską terakotę dostałam upust na całości co okazało się najtańsze :) i super sprzedawczyni Pani Maria :)

no i jeszcze jedno tak sprawdzałam ceny w leroy ale też w każdej innej sieci różnią się od siebie i taka jest ich polityka cenowa. Natomiast jeżeli da się rachunek z innego leroy że kupiło się drożej to dają bon o wartości różnicy. Po za tym w Leroy też są zniżki ale od 5 do 10 tys tylko 3%.
Oprócz tego tłumaczono mi że do supermarketów tego typu często idą gorsze jakościowo płytki niż do innych sklepów :(

John
04-01-2006, 21:10
Oj sporo gorsze. Dlatego poszły głównie do pomieszczeń gospodarczych. Te do salonu były niezłe ale i kosztowały słono. Kupiłem tylko dlatego ze głupawy sprzedawca dał mi 15% rabatu na wszystko jak leci: klej z promocji i płytki z ofery specjalnej i na wszystko. Sądzę że zarobili tylko na tej terakocie do salonu :-)

Odradzam zakupy płytek w jakimkolwiek markecie bo to niestety tragedia jakościowa!!! Są tak krzywe że nie ma ich jak potem kłaść, trzeba specjalnie dobierać bo różnice to naet ponad 5mm !!!! wystarczy przyłożyć dwie płytki bokiem do siebie...

Dlatego ja polecam takie sklepy jak Hazym bo to nie garażowe łepki tylko ludzie którym zależy. A to naprawdę ważne.

Jolka76wa
04-04-2006, 11:10
Witam
Poszukuje cykliniarza do parkietu jesionowego w moim nowym mieszkaniu w Piasecznie.
Kontakt i namiary wraz z ceną prosze na maila [email protected]
Pozdrawiam,
Jola

tripper
20-04-2006, 12:57
Ikea / Leroy to za rolete 80 x 150 jakies 100 pln, a ja ich potrzebuje wiecej niz kilka. jakies pomysly?

pohlanka
28-07-2007, 16:00
WITAM,
wiem,że to nie ten wątek , ale może ktoś kto przegląda wątki związane z wnętrzem zna namiary na fachowców ( powtarzam fachowców) od gładzi.
proszę uprzejmię o namiary!!!!!!!!!!

pohlanka

anetka82
12-03-2009, 11:03
witam, poszukuje jakiegoś dużego sklepu z ekspozycją łazienek w warszawie..chcialabym podpatrzec jakies fajne mebelki..
prosze o pomoc. dzieki

elzbietkask
12-03-2009, 12:33
całkiem niezłe eskpozycje mają w ttw opex (ja byłam na domaniewskiej i na jerozolimskich). trochę jest też na bartyckiej.

http://www.coram.pl/#kontakt;
http://www.cedros.com.pl/pl/kontakt
http://www.noclaf.pl/index.php?a=kontakt&b=noclaf

anetka82
12-03-2009, 23:00
dzieki :D

Nefer
12-03-2009, 23:02
OPex na Targówko (między innymi meble Noclaf)

77iwona
20-03-2009, 09:20
Witam.W firmie, w której miałam kupić ten kamień opóźnia się termin dostawy a mnie już goni czas. Dlatego też zwracam się do Was drodzy Forumowicze czy może macie firmę godną polecenia w Warszawie, w której mogę zakupić ten kamień.
Wiem, że zawsze mogę pojechać do interstona w Adamowicach ale oni sprzedadzą mi tylko kamień a o resztę muszę sie zatroszczyć sama.
Wiem firm i hurtowni jest dużo ale może macie jakieś swoje sprawdzone zakłady kamieniarskie czy hurtownie.
serdecznie dziękuję za wszelkie namiary
Iwona

dejv
23-07-2009, 14:54
Witam,
Chciałbym zabudować antresolę w mieszkaniu, które znajduje się w bloku na 3 piętrze. Zabudowa dotyczyłaby powierzchni ok. 11 m2. Poszukuję solidnych wykonawców.
Będę wdzięczny za wszelkie kontakty i sugestie

Pozdrawiam

Pokhara
06-10-2009, 22:54
sklep z płytkami HAZYM, ul. Wał Miedzeszyński 231, Warszawa

Stanowczo odradzam korzystanie z tego sklepu. Nie jest to jedynie moja obserwacja i doświadczenie, ale także odczucia wielu osób, które miały ochotę wydać tam trochę grosza.
Otóż sklep ten prowadzi rodzinka niczym rodzinka Adamsów. Są niegrzeczni wobec klientów, nie chcą pomagać, patrzą spode łba jak się wchodzi oglądać płytki lub pyta o cokolwiek. Na moją prośbę o przygotowanie wyceny na zakup płytek i ceramiki do dwóch łazienek usłyszałam, że oni takich wycen nie mają czasu robić (sic!). Kręcą się tylko po sklepie, wielcy państwo, a chamscy, niegrzeczni, nabzdyczeni strasznie - generalnie klienci bardzo im przeszkadzają.

No cóż chciałam (i kilka osób, które znam) zostawić tam kilkanaście tysięcy złotych, ale teraz z przyjemnością poświęcę swój czas na napisanie kilku słów o tej nieprzyjemnej rodzinnej firemce na różnych forach.

Jeśli możecie - nie kupujcie tam, szkoda nerwów na ludzi, którzy nie dorośli do prawdziwego biznesu, wystarczy stres, który każdy z nas ma przy remoncie i wykańczaniu naszych mieszkań i domów. Mam nadzieję, że otrzymają to, na co zapracują.

Pokhara
06-10-2009, 23:27
Zgadzam się z tripperem. Ja też kupowałem w Hazymie ( www.hazym.com.pl ). Nie wszystko bo bo mi palma odbiła na punkcie jednego wzoru do salonu a ten to jakiś straszny wynalazek był i mieli takie coś tylko w Liroju. Nawet nie było do czego porównać cen ale jakiś rabat dostałem. Ściągnęli końcówkę serii z hiszpani z jakiejś fabryki i stąd tylko tam była. I generalnie tak jest właśnie w marketach że łykają takie okazje w stylu resztki, końcówki serii, takie co nie wyszły odrobinkę bo kolor nie zgadza sie z katalogiem czy mieszanka nie taka albo za cienka pokrtwa itd itp. Ja kupiłem takie właśnie wynalazki w tym markecie. Salon z wyboru wzorca, a resztę ze względu na cenę - płytki do garażu , kotłowni i takich miejsc. Łazienki natomiast kupiłem w całości od Hazymu. Oni tam mają całą "Bartycką" w jednym miejscu!!!! Cenę dają nie do pobicia a wybór i kompleksowość super. Polecam wanny z różnymi bajerami - oczywiście glazurę i wszelkie płytki. Zobaczcie zresztą kogo polecają producenci np: http://www.tubadzin.com.pl/html/tujestesmy.php?wojewodztwo=4
Byli najtańsi i mieli wszystko. A zjeździłem całą Warszawę!

sklep z płytkami HAZYM, ul. Wał Miedzeszyński 231, Warszawa
to przez te lata się popsuli.... widać "sukces swojego rodzinnego biznesu", którego ojcem i matką byli nie właściciele, a sytuacja gospodarcza na rynku budowlanym, bardzo zepsuł właścicieli HAZYMu....

Stanowczo odradzam korzystanie z tego sklepu. Nie jest to jedynie moja obserwacja i doświadczenie, ale także odczucia wielu osób, które miały ochotę wydać tam trochę grosza.
Otóż sklep ten prowadzi rodzinka niczym rodzinka Adamsów. Są niegrzeczni wobec klientów, nie chcą pomagać, patrzą spode łba jak się wchodzi oglądać płytki lub pyta o cokolwiek. Na moją prośbę o przygotowanie wyceny na zakup płytek i ceramiki do dwóch łazienek usłyszałam, że oni takich wycen nie mają czasu robić (sic!). Kręcą się tylko po sklepie, wielcy państwo, a chamscy, niegrzeczni, nabzdyczeni strasznie - generalnie klienci bardzo im przeszkadzają.

No cóż chciałam (i kilka osób, które znam) zostawić tam kilkanaście tysięcy złotych, ale teraz z przyjemnością poświęcę swój czas na napisanie kilku słów o tej nieprzyjemnej rodzinnej firemce na różnych forach.

Jeśli możecie - nie kupujcie tam, szkoda nerwów na ludzi, którzy nie dorośli do prawdziwego biznesu, wystarczy stres, który każdy z nas ma przy remoncie i wykańczaniu naszych mieszkań i domów. Mam nadzieję, że otrzymają to, na co zapracują.

alfilo
07-10-2009, 08:34
Ja o Hazymie pisałam ale nie mogę się powstrzymać od potwierdzenia jeszcze kolejny raz opinii: zgadzam się z Pokhara. Beznadziejni właściciele. Chamscy, nieuprzejmi, złośliwi!!!
2 lata temu było takie miejsce "GLAZURA ZA GROSZE" przy trasie Lubelskiej. Wyboru jakiegoś olbrzymiego nie mają na miejscu (trochę do oglądania jest) ale mogą sprowadzić z katalogów producentów krajowych chyba wszystko. (nie mieliśmy problemów). Ceny płytek, które mają były 18-40zł/m2. Mają I i II gatunek. Ułożone gatunkami, opisane więc nie ma problemu z odczytaniem. Ponieważ znajomi przetestowali te w I gatunku w całym domu, kupiliśmy płytki imitujące "trawertyn" bezfugowe do łazienki za 30zł/m2. (nie szukaliśmy najtańszych płytek tylko czegoś fajnego i oryginalnego, do 200zł/m2 - 2 lata temu). Zdecydowaliśmy się i wyszło całkiem fajnie. Płytki w porządku a obsługa wtedy była bardzo przyjemna i fajna. Wyceny bez problemu. Polecam, jeżeli jeszcze to jest!

masello
23-08-2012, 16:35
Tyle jest sklepów w warszawie, tyle firm ceny też bardzo różne, gdzie najlepiej w warszawie, lub okolicy kupić ładne płytki gres czy terakotę. Nie szukam bardzo drogich ale coś ładnego i nie bardzo drogiego (środkowa półka) :D
poradżcie proszę jakiej firmy?

prawdopodobnie Glazura Krówlewska
mają outlet i dosyć ładne płytki na wyprzedaży. Można taniej kupić coś naprawdę łądnego po niższej cienie.