PDA

Zobacz pełną wersję : K0MINEK NA TARASIE! RATUJCIE!



robertb
16-03-2005, 14:09
Kochani , szukam zdjęć kominków budowanych na tarasie i nigdzie w internecie nie moge znalezc. Moze ktos zna adresy takich stron? Pozdrawiam

Willie
16-03-2005, 14:12
Witam!

A czemu ratunku wołasz? Ja planuję taki kominek ale na razie jeszcze się nie martwię, jak przyjdzie pora pogadam z kominkarzem i coś wymyślimy, czego i Tobie życzę :wink:

robertb
16-03-2005, 14:21
W tym problem, ze kominkarz nie ma zdjec, a ja chce wczesniej zobaczyc jak to ma wygladac.PZDR

pattaya
16-03-2005, 14:30
To sobie zaprojektuj.

thalex
16-03-2005, 15:04
Kochani , szukam zdjęć kominków budowanych na tarasie i nigdzie w internecie nie moge znalezc. Moze ktos zna adresy takich stron? Pozdrawiam
Ja też nie mam takiego zdjęcia ale możnaby chyba się pobawić komputerowo.
W którymś z ostatnich muratorów był program do projektowania ogrodu gdzie na zdjęciu domu można nanosić elementy ogrodu np meble ogrodowe rośliny itd.
Z ciekawości zapytam, kiedy chciałbyś rozpalać w takim kominku na tarasie?

TomekM
16-03-2005, 17:14
Witam,
ja mam taki kominek (grilla) wymurowanego z cegieł i podłączonego do komina i zdecydowanie polecam.
Też miałem problem skąd wziąść zdjęcie/pomysł na coś takiego. W końcu usiedlismy z żoną nad kartką papieru i coś tam zaprojektowaliśmy. Niestety nie mam cyfrówki aby to sfotografować, ale spróbuję jutro zrobić zdjęcie telefonem i tu umieścić.