PDA

Zobacz pełną wersję : Sterownik pieca na ekogroszek: SKW-1



spiro
24-10-2016, 12:41
Witam,

Zna ktoś może taki sterownik?
Znajomy kupił po okazyjnej cenie używany piec na ekogroszek. Niestety właściciel nie posiadał już żadnych dokumentów a także instrukcji obsługi sterownika.
Jest to sterownik SKW-1 firmy ZEG SA. (Firma z Tychów, już jej nie ma).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

slawek04
26-10-2016, 17:13
Witam,

Zna ktoś może taki sterownik?
Znajomy kupił po okazyjnej cenie używany piec na ekogroszek. Niestety właściciel nie posiadał już żadnych dokumentów a także instrukcji obsługi sterownika.
Jest to sterownik SKW-1 firmy ZEG SA. (Firma z Tychów, już jej nie ma).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Witam ja też kupiłem piec z tym sterownikiem ale jeszcze mam nie podłączony jeśli by się Pan dowiedział coś na temat tego sterownika to proszę o kontakt

spiro
28-10-2016, 09:30
Witam,
Instrukcji nie mam ale udalo mi sie go w miare skonfigurowac na podstawie opisu na samym sterowniku i odpaliliśmy piec . Dziala od ponad dwoch dni bez zarzutu. Jak cos to moge w tym pomoc.

slawek04
01-11-2016, 12:04
Witam,
Instrukcji nie mam ale udalo mi sie go w miare skonfigurowac na podstawie opisu na samym sterowniku i odpaliliśmy piec . Dziala od ponad dwoch dni bez zarzutu. Jak cos to moge w tym pomoc.

witam interesuje mnie jak ustawić histereze kotła mam ustawioną na 60 stopni a włącza się przy 55 stopniach chciałbym ustawić histereze na 2 stopnie a nie na 5 bo jest to za duży spadek temperatury tel 503-674-628 proszę o kontakt