PDA

Zobacz pełną wersję : GIDANEX- ocena



mmarysia
17-03-2005, 09:11
Kochani zanim podjęłam decyzje o dostawcy okien poczytałam na forum o tym temacie wiele. Moja decyzja padła na Gidanex - raz ze cena jest bardzo dobra ale dwa - i to był b. ważny argument ze opinie na forum były bardzo dobre co do jakosci okien a o firmie negatywnym opini tez nie znalazłam. Az tu nagle w grupie pochwaliłam sie kto robi okna i jeden z uzytkowników wzbudził moje wątpliowści mówiąc ze nie doczekał sie wyceny, był nie miło potraktowany w siedzibie a zna osoby ktore po zamówieniu tez mialy jakieś nieprzyjemne syuacje - jakie - nie wiem - jeszcze bedę drazyc temat. Dla upewnieia sie jednak chciałabym zweryfikowac swoje dotychczasowe zdanie i prosic o wszytkich którzy cos wiedzą o pozytywach i negatywach we współpracy z Gidanexem o zabranie głosu. Czy to mozliwe ze do tej pory odzywali sie tylko zadowoleni i ci którzy dobrze oceniaja zarówno produkt jak i firme - dodam ze moje dotychczasowe doswiadczenia z firmą - przede wszystkim przedstawicielem sa bardzo dobre - cena wg. mnie jest bardzo dobra, przedstawiciel poświecił niedziele zeby ze mna umówic sie w siedzibie, bez proszenia zainteresował sie tematem rolet i posprawdzał mi pewne rzeczy - jest troche mało komunikatywny - taki typ - ale tzreba wziac poprawke na różne osobowosci - to mi nie przeszkadza póki co byc zadowolonym - ale to dopiero etap wyboru i negocjacji- nie chce mieć problemów przy zamówieniu lub eksploatacji okien- bardzo prosze wszystkich w tematcie o opinie. Pozdrawiam

Charlie
17-03-2005, 18:17
gidanex to producent należący do czołówki jakościowej w Polsce - czego odbiciem są ceny na jego wyroby :D

Nie spotkałem się z oknem tanim i dobrym i Tobie też nie polecam takiego spotkania :roll:

ozzie
17-03-2005, 19:29
Moja ciocia w Lodzi ma okna i drzwi zewnetrzne tej firmy. Sa piekne i ona jest bardzo zadowolona.

Berenika
18-03-2005, 16:06
Taaa, okna są piękne. To prawda. Chociaż szczególarz może mieć zastrzeżenienia.:wink:

Natomiast to, co potrafią zrobić z nimi montażyści to temat- rzeka. A na rozpatrzenie reklamacji czekamy od grudnia.

tomjot
28-11-2005, 21:13
odświeżam
mocno mnie kusi oferta Gidanexu - może ktoś ostatnio zamawiał/montował ich okna? Trochę niepokoi wypowiedź Bereniki w tym kontekście...

Boowa
29-11-2005, 07:08
okna są świetne, wszystko zindywidualizowane przy zamówieniu, kolor (można prosić o nieskończoną ilość próbek), rozmiar, szyby, okucia.. dosłownie wszystko.. żadnych standardów których muszą się trzymać żeby było taniej..

co do montażu to uważam że wystarczy jak się wszystkiego dobrze przypilnuje.. ja na przykład nie mam na co narzekać..
pozdrawiam i życzę trafnych decyzji..

joan
29-11-2005, 12:55
Tomjot - widzę że drążysz temat Gidaneksu . Ja właśnie wracam ze spotkania z przedstawicielem handlowym, który odwiedził nas 400 km od siedziby swojej firmy. :wink:
1. Był punktualny (za co plus, bo lokalne firmy nie tylko sie spóźniają ale bywa też że w ogóle nas olewają).
2. Ogólnie doszliśmy do porozumienia (niby oczywiste, ale... - miał ze sobą próbnik kolorów oraz "próbkę" profilu okna przesuwnego, tak żebym wiedziała je w przekroju :-? )
3. Zdjął pomiary - doradził w kwestii systemu otwierania i ... wylewek.

Może nie był mistrzem elokwencji i czarowania - mnie taki układ bardziej odpowiada - im mniej ochów i achów - tym bardziej racjonalna decyzja o wydaniu 15 tys zł. :cry:
Okna mają obronić się same - bez zbytniego marketingu - tak myślę, chyba, no nie wiem.... :wink: