PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Williego i Domu jego



Strony : 1 [2]

kze
28-07-2006, 07:32
..Dom jest budowany z Twoim Lwim Udzialem :P..
:lol: :lol: :lol:
Ja to dobrze gwoździa nie umiem wbic.. :oops: Przesadziłem, ale podczas budowy sprawdzam, które prace podobaja mi sie, a które nie...

A jakby spotkanie było 30.07 totez nie możesz?
Pamiętam, że razem spotkalismy się tylko na pierwszym zlocie naszej grupy... :roll: Piękne prehistoryczne czasu.. Byłes Ty, Broncio i ja.. :roll: "Łezka w oku zakręciła sie..." :oops:

Willie
28-07-2006, 09:33
Ach jak to jest
ze Stare czasy sa zawsze DOBRE :wink: :P

pozdr

kze
28-07-2006, 09:56
Ach jak to jest
ze Stare czasy sa zawsze DOBRE :wink: :P

pozdr
To wypijmy za stare dobre czasy... :wink:
http://www.kp.pl/debowe/1a.jpg

Willie
28-07-2006, 21:27
Przestań :wink:

bo juz w klawisze nie t r a f iaaaam........ 8)

Sydney
17-08-2006, 13:32
Witam... no tak my czekamy na wszystkie papiery dopiero :( nie myślałam, że to będzie tyle trwało... ehh a myślałam, że na wiosnę uda nam się już kończyć, oj ja głupia :evil:

Mam jedno pytanie i wielką prośbę do Ciebie Willie. Co jakiś czas jesteśmy w Warszawie w interesach, czy jest jakaś szansa zobaczyć Waszego Seweryna? Chociaż rzucić okiem? :oops:

kze
18-08-2006, 08:52
Willy, Ty masz kominy otynkowane (ta część wystająca ponad dach), a nie z cegły klinkierowej? Czy źle dostrzegłem na zdjęciu?

Willie
19-08-2006, 22:05
Bardzo dobrze dostrzegłeś 8)
pozdr

kze
24-08-2006, 13:19
A czemu zdecydowałeś się na otynkowanie?

Jacek69
24-08-2006, 20:50
A czemu zdecydowałeś się na otynkowanie?

Ja też mam otynkowane pod kolor domu

Willie
28-08-2006, 14:19
dokladnie :P

a przy rozmiarach i polozeniu naszego komina (de facto stoi OBOK domu)oblozenie go klinkierem wygladaloby co najmniej dziwnie :wink:

pozdr

anetmar
22-09-2006, 14:52
Willie jak ja lubię czytać Twój dziennik!
Tylko czemu tyle na raz!!!! :o
Czyta się super ale jak ja się później z komentarzem mam sensownie wtrynić???? :roll:

Jedno mi się nasuneło w tym momencie - nie odważyłabym się zostawić tej wykończeniówki bez nadzoru! A widze, że nic złego się nie stało i nawet podgonili dzieło :o

Będę modły zanosić coby Wam ten BB nie przepadł gdzieś bez śladu dokąd nie skończy wszystkiego !

A!!! Fotki jakieś może???? :wink:

Willie
22-09-2006, 15:13
8)

moja wina.......

chcialem nadrobic 3 tygodnie i wyszlo OD METRA :roll:

ale ciesze sie ze lubisz :wink:

no i odkad Kacper w przedszkolu to PP juz codziennie ma OKO NA SZCZEGOLY :P 8)

pozdrawiam serdecznie

anetmar
28-09-2006, 12:50
:D :lol:
Chociaż pierwze zdania sprawiły, że zastanowiłam się czy ja aby choć w ćwierci inteligentna jestem bo mnie zamroczyło... jakbym nie rozumiała... ale wrażenie chwilowe na szczęście ! :wink:

POzdrawiam :D

Willie
28-09-2006, 13:36
na szczescie :wink:

ale.......ZAMROCZYLO..???? :o

jej - przeczytam jeszcze raz na wszelkii wypadek
mialo byc BEZBOLESNE :wink: 8)

POZDRAWIAM

Jacek69
03-10-2006, 19:07
Cóż Agencie CTU, pseudo W-B ....
lubię sobie poczytać Twoje raporty z akcji ....

ten z 22-giego lał się jak balsam na moją skołataną część od myślenia - wybacz stary, ale to miło poczytać o sobie w cudzej skórze .... nasze budowy są trochę bliżniacze a na pewno Twój BB jak ulał pasuje do mojego Boba ... ostatnio nawet na rozliczenie przysyła delegatkę .... sam wycofuje się ze wszystkiego co miał zrobić ....

kolejny odcinek - ciarki na całym ciele: głębia mrocznego i elektryzującego przekazu ....
.... trochę nieswojo się czuję wiedząc, że stosunkowo niedaleko (choć w żaden sposób nie wiem gdzie) ta dzika ogranizacja CTU ma swoje subsidiary .....

.... przyjdzie przywyknąć .... na szczęście grupa defensywna zainstalowała świcące elementy ścienne wraz z sygnałami dźwiękowymi ...

8)

anSi
06-10-2006, 11:50
Że się z przyjemnoscią czyta - to oczywiste, ale...czy mogłabym popatrzeć na ten cud- mód kominek? Próbuję do albumu Twego się wklikać, a tam tajemnicze informacje, że takiego na serwerze niet. No to gdzie te zdjęcia, gdzie?

Willie
06-10-2006, 12:40
Agenci Ukladu Przeciez!

Walcze jak i Najwyzsi Dostojnicy ale na razie Uklad wygrywa.....musze przeniesc caly album bo stary skasowali - BEZ UPRZEDZENIA :evil:

soon to be done :P

pozdr

anetmar
07-10-2006, 12:20
:D Ti ja widzę, że ta nowa forma oszczędzania nie tylko u nas się pzryjeła :D Przynajmniej osamotniona w swej "oszczędności " się nie czuję :wink: A tu zima idzie :o To dopiero okres na oszczędności się zacznie!!! HO HO!!!!

Ja Cię nie poganiam ale albumik to ja bym chętnie z nowymi zdjatkami zobaczyła!!!

Pozdrowionka :D

Jacek69
05-11-2006, 13:50
Idy Marcowe .... była to miła forma pozbywania się nielubianych przywódców ... niestety nastepne dopiero w .... Marcu ....

... Wy jednak jesteście szybsi i pozbywacie się tego niepoważnego intersklepikarza już w listopadzie ..... jak widać spraw nie odkładacie Ad Calendas Grecas ...
..... Gość na prawdę tylko w Mordę Lać .... alibo jakiegoś Brutusa wynająć..... 8)

Współczuję tych opóźnień bo przyczyna istnie kretyńska i całkowicie od Was niezależna ...

Jak suchość wylewek wyszła? Nasza PANI WYLEWKA sprawdzała 2 razy: najpierw było 4-5.5 a potem 3-4 (po tygodniu ogrzewania). Od 8-mego mają UKŁADAĆ ......
....... jak zaczną to uwierzę .....

Pozdrawiam
:lol:
J

Willie
05-11-2006, 19:04
Hej!

BB nie moze od 2 tygodni dowieźć miernika do wylewek......ale po miesiącu też spadło jak u Was więc zamówimy juz dechy i bedziemy czekać w napięciu.........choć w zasadzie to tego napięcia jakoś teraz skokami nas szarpie......

te TERMINY o których piszesz u Siebie - DOKŁADNIE to samo czuję..po prostu Inna Rasa :oops: BB znowu nawalił z koparką do humusu (od 3 tygodni nie moe dojechać.........)

ręce i nogi......tylko nie wiadomo czy bardziej Opadają czy bardziej bym POWYRYWAŁ :wink:
a koleś od agd tak nas wkurzył że naprawde jednomyślnie poślemy go do......następnego klienta z naszym zamowieniem.......tyle że kosztem kolejnego terminu na kuchnię.........

widzę momentami tę WOLNOŚĆ ale nadal daleko :roll:

z pozdrowieniami!

anSi
05-11-2006, 22:17
...
soon to be done :P pozdr

No to ja znowu w sprawie albumu, co to go na żadnym serwerze nie ma :roll: :D

Willie
06-11-2006, 09:49
MOJA KULPA :oops:

a jako że mnie właśnie ścięła angina spróbuję w wolnych od goracki chwilach w końcu ten onet przenieść...

pozdr

Willie
06-11-2006, 16:41
ZAPRASZAM DO NOWEJ GALERII - link album wreszcie działa (przynajmniej u mnie) :P

pozdrawiam

Jacek69
06-11-2006, 19:46
Nie no, Panie ....

Jakim cudem Ty tam jeszcze nie mieszkasz?

Hawira jak się patrzy - środek widzę też wypucowany ... a Wy ciągle na starych ..... wstydź się, wstydź - marnujesz taki DOM, taką Sewerynę ...

... ona na pewno tęskni ....


nie żartuję - TĘSKNI ....

Do Dzieła!

Willie
07-11-2006, 10:14
:P

ej żeby to takie proste było........ :wink:

cała STRETA rzeczy jeszcze do zrobienia w tym najwazniejsze - podłogi, drzwi, osprzet łazienkowy............ te grzybki wigilijne to jednak chyba w termosie przyniosę jak wpadniemy tam w kominku NAPALIĆ :wink: :lol:


a te Wasze 3 miesiace to może właśnie na Wigilię wypadną??? :P
pozdr

Jacek69
09-11-2006, 20:45
a te Wasze 3 miesiace to może właśnie na Wigilię wypadną??? :P
pozdr

widzę, że u Ciebie niecałe 2 równa się 3 ... ale taka matemetyka bardziej mi sie podoba niż ta konwencjonalna ... :wink:

Jacek69
14-11-2006, 19:41
To ostatnie to taka Stara Zabawa.
On udaje że podaje Jakieś Terminy.
My udajemy że Wierzymy.
Ale Gra jest na tyle wciągająca że gramy w to już Drugi Rok.

Ludzie są jak dzieci - wystarczy się po naszej BiałejŁące przejechać a grają i grają ...
... może to leczyć trzeba ...

... tylko czym - żadna farmakologia nie pomoże ... to musi być z użyciem siły ....

Współczuję choroby .... ale przynajmniej w domu.....

Willie
15-11-2006, 08:22
w tym roku wyjatkowo duzo nowych budow naokolo widze.......to mile......

ale dojazdy poranne sa po prostu dramatyczne - niedlugo bede dzieci wozil do przedszkola przed siodma :oops:

komus trzebaby rece uciac za ten zawalony most polnocny :evil:

pzdr

Jacek69
15-11-2006, 13:01
w tym roku wyjatkowo duzo nowych budow naokolo widze.......to mile......

ale dojazdy poranne sa po prostu dramatyczne - niedlugo bede dzieci wozil do przedszkola przed siodma :oops:

komus trzebaby rece uciac za ten zawalony most polnocny :evil:

pzdr

Jak juz będziesz wiedział komu - daj znać. Zorganizuję zrzutkę na egzekutora ...

Willie
15-11-2006, 14:32
w tym roku wyjatkowo duzo nowych budow naokolo widze.......to mile......

ale dojazdy poranne sa po prostu dramatyczne - niedlugo bede dzieci wozil do przedszkola przed siodma :oops:

komus trzebaby rece uciac za ten zawalony most polnocny :evil:

pzdr

Jak juz będziesz wiedział komu - daj znać. Zorganizuję zrzutkę na egzekutora ...
8) 8) 8)

to spotkajmy sie na KRAKOWSKIM PRZEDMIESCIU :wink:

pozdr

Jacek69
15-11-2006, 15:43
w tym roku wyjatkowo duzo nowych budow naokolo widze.......to mile......

ale dojazdy poranne sa po prostu dramatyczne - niedlugo bede dzieci wozil do przedszkola przed siodma :oops:

komus trzebaby rece uciac za ten zawalony most polnocny :evil:

pzdr

Jak juz będziesz wiedział komu - daj znać. Zorganizuję zrzutkę na egzekutora ...
8) 8) 8)

to spotkajmy sie na KRAKOWSKIM PRZEDMIESCIU :wink:

pozdr

znak rozpoznawczy - naostrzona siekiera .. 8)

Bełatka
12-12-2006, 17:04
Dawno nic nie napisałeś, a ja tak lubię czytać Twój dziennik.
Proszę o następny odcinek.

KrzysiekP
20-12-2006, 21:42
Link http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=47446&q=mangonia&k=2 przestał działać. Imka można prosić o sprawdzenie.

Jestem na początkowym etapie budowy Seweryny i zbieram pozwolenia itp.

Chćetnie zobaczę album.

kasiaR
21-12-2006, 09:44
Willie Dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
Najserdeczniejsze życzenia
Szczęśliwych i radosnych Świąt
Bożego Narodzenia oraz
Wszelkiej pomyślności i sukcesów
w Nowym 2007 roku.


http://kartki.onet.pl/_i/d/mikzielony1_d.jpg

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

Imka
05-01-2007, 13:44
Link http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=47446&q=mangonia&k=2 przestał działać. Imka można prosić o sprawdzenie.

Jestem na początkowym etapie budowy Seweryny i zbieram pozwolenia itp.

Chćetnie zobaczę album.

To jest chyba stary adres, teraz wszystkie fotki (choć już dawno nie aktualizowane) są w linku pod podpisem - powinno działać.


Daaaawno mnie tu nie było, ale Williego chyba doszczętnie wciągnęła wykończeniówka (wykończyła?) :roll: :o

Nie daj się Willi i daj znać, co tam na froncie 8)

Pozdrawiam w Nowym Roku wszystkich miłośników (tudzież ofiar - co komu bliższe) Sewerynek!!!

Jacek69
06-01-2007, 16:22
Willie,

Może rzeczywiście lepiej życzyć sobie dobrych ale mało precyzyjnych życzeń na ten Nowy Rok ...
... ale JAK DŁUGO MOŻNA CZEKAĆ?????????????

... sakramentalne 3 miesiące .... ???

Najlepszego

J

Aga J.G
10-01-2007, 10:58
Czy ja dobrze wyczytałam że dożyca ???
Jeśli tak to jaki kolorek preferujecie ???
Trzymam kciuki za dalsze prace :)

Willie
11-01-2007, 12:17
Czy ja dobrze wyczytałam że dożyca ???
Jeśli tak to jaki kolorek preferujecie ???
Trzymam kciuki za dalsze prace :)

:D :D
Bardzo dobrze.

PP jest zakochana od lat...kolor nie jest kwesti krytyczna .ale najbardziej podovbaja sie nam brazowe (oczywiscie Scooby Doo :wink: ) czarne i arlekiny........ale na koncu wybierzemy NA OKO jak zobaczymy :wink: :P

pozdr

Jacek69
11-01-2007, 15:23
Skurczybyk z tego Twojego BB :evil: Nic tylko w mordę lać ...

Jak pisałem trochę wyżej zawsze mi się wydawało, że on Wam wciska kit - po tak długim czasie mieć mokre wylewki - czysty absurd!

kolejną sprawą jest stopień ich wysuszenia - 1% - oznacza w języku mojego Parkieciarza - WIÓR ... a to oczywiście oznacza, że 3% było .... dawno temu...

Nie chcę nic sugerować ale BB nie powinien nawet tknąć się tych podłóg ...

Wykańczajcie co macie wykończyć (te wszystkie uwagi mądrego Pana były słuszne) i kładźcie parkiety czy co tam zaplanowaliście ...

Go on!

J

Willie
11-01-2007, 15:43
Skurczybyk z tego Twojego BB :evil: Nic tylko w mordę lać ...

Jak pisałem trochę wyżej zawsze mi się wydawało, że on Wam wciska kit - po tak długim czasie mieć mokre wylewki - czysty absurd!

kolejną sprawą jest stopień ich wysuszenia - 1% - oznacza w języku mojego Parkieciarza - WIÓR ... a to oczywiście oznacza, że 3% było .... dawno temu...

Nie chcę nic sugerować ale BB nie powinien nawet tknąć się tych podłóg ...

Wykańczajcie co macie wykończyć (te wszystkie uwagi mądrego Pana były słuszne) i kładźcie parkiety czy co tam zaplanowaliście ...

Go on!

J

Slusznie prawisz WASC :wink:

HAJDA NA KON! 8) :P
PRECZ Z BB! :wink:

Aga J.G
12-01-2007, 21:45
Czy ja dobrze wyczytałam że dożyca ???
Jeśli tak to jaki kolorek preferujecie ???
Trzymam kciuki za dalsze prace :)

:D :D
Bardzo dobrze.

PP jest zakochana od lat...kolor nie jest kwesti krytyczna .ale najbardziej podovbaja sie nam brazowe (oczywiscie Scooby Doo :wink: ) czarne i arlekiny........ale na koncu wybierzemy NA OKO jak zobaczymy :wink: :P

pozdr

Małe dożki są wszytskie śliczne i takie ciapowate :)
Nasz kolorek to oczywiście żółty, potem pręgus, a na końcu błękit.
Czarne i arlekiny nie są w naszym typie :)
Teraz porodziło się dużo maluchów w różnych hodowlach :)
Czekam na ostateczny wybór i małą dozycę :)
Trzymam kciukasy za wykończeniówkę :)

Jacek69
23-01-2007, 18:44
Najważniejszy punkt brzmiał – PODŁOGI.

Po pierwsze – NIE robi ich BB.
uff - jedyna słuszna decyzja ....

co do reszty , czyli 8 pierwszych punktów z LZRu .... mam taką małą radę .. jak powrót do przeszłości .... był sobie kiedyś taki człowiek, którego nazywano ekonom, to był taki gość co stał nad stadem robotników zbierających ziemniaki na polu i lał po grzbiecie, jak się który wyprostował ....
... nie zachęcam ale .....
... ugodowość BB niczego dobrego nie wróży I'm afraid ....

ale czekam na pozytywne wieści .... tym bardziej, że Twoja PP to jak by chciała to i za witkę mogłaby złapać, nie?

Powodzenia

J

Aga J.G
28-01-2007, 16:41
Nio to trzymam kciukasy bardzo mocno :)
Mam nadzieję że lista pomoże i wszytsko pójdzie gładko :)

SkorpionMSK
29-01-2007, 21:38
Witaj,

Oglądaliśmy Wasz piękny dom w zeszłym roku. Bezczelnie zaglądaliśmy w okna, kiedy podjechała cała Wasza urocza rodzinka. My zdecydowaliśmy się ostatecznie na nieco mniejszy dom (zwyciężył rozsądek, albo coś innego - nie jestem pewna:), ale także z wolim okiem. Osoba, która ma pełnić rolę inspektora nadzoru na naszej budowie straszy nas, że tego dachu nie uda się zbudować tak, żeby nie było z nim kłopotu. Byłabym wdzięczna, gdybyś coś podpowiedział/dał namiar na dobrą ekipę dachową.

Pozdrawiam,
Mariola

Willie
31-01-2007, 16:20
Witaj,

Oglądaliśmy Wasz piękny dom w zeszłym roku. Bezczelnie zaglądaliśmy w okna, kiedy podjechała cała Wasza urocza rodzinka. My zdecydowaliśmy się ostatecznie na nieco mniejszy dom (zwyciężył rozsądek, albo coś innego - nie jestem pewna:), ale także z wolim okiem. Osoba, która ma pełnić rolę inspektora nadzoru na naszej budowie straszy nas, że tego dachu nie uda się zbudować tak, żeby nie było z nim kłopotu. Byłabym wdzięczna, gdybyś coś podpowiedział/dał namiar na dobrą ekipę dachową.

Pozdrawiam,
Mariola

hej hej!

oczywiscie ze Was pamietam :wink:
jakis STRASZNY ten Wasz inspektor :o czyzby to znaczylo ze NIE WIE jak to sie robi??? U mojego Tescia jest taki ktory Wie tyle ze wszystkie ekipy sie go boja - i taki jest chyba najl;epszy :wink: :wink:
co do ekipy to niestety nie mam pod reka nikogo do polecenia - moi byli z tej samej firmy i mimo ze ogolnie polecami to nie mam namiaru bezposredniego :roll:

zycze powodzenia- kiedy startujecie?

Jacek69
12-02-2007, 21:28
Właśnie czytałem "Połowinki" i "Próg Wytrzymałości" ....

brak mi słów - współczuję....

Nie wiem, czy na pewno to już jest u Was próg Waszej wytrzymałości ..... i na pewno HOLLO nie pomoże ..

ale trzymajcie się, nie dajcie się ....
i ....

.... poszukajcie kogoś zamiast BB. .... i to prędko .... zanim Wasza Seweryna rzeczywiście zamieni się w lotniskowiec czy inny krążownik ....

Podziwiam, że ciągle macie wiarę w BB ....

.... my z naszym Bobem nie widzieliśmy się już z 9 miesięcy ... i zapewne już się nigdy nie zobaczymy ....

.... Weźcie sprawy w swoje ręce - porzućcie wiarę w BB ....

Powodzenia i czekam na relację

J

Jacek69
21-02-2007, 16:30
Willie - co tak cicho....

czekam i czekam .... i ..... i ..... i .......

jak postępy?

(bo mnie skręci)

pzdr
J

Aga J.G
23-02-2007, 13:59
I co tam u Was słychać ???

Willie
26-02-2007, 16:17
hej hej WROCILEM! :wink:

najpierw tydzien choroby potem 2 tygodnie ferii......ech LABA......

i zaraz zajrzymy na budowe.......wkrotce szczegoly!

pozdrawiam

ps - milo bylo Was zobaczyc w komentarzach :wink: :D

Aga J.G
27-02-2007, 10:11
Słodki odpoczynek :)

Jacek69
27-02-2007, 11:01
co to jest "ferie" .... ? :o :o :o

Bełatka
28-02-2007, 18:06
Willi napisz coś nawet jak optymizmu już zabrakło.
Jak długo trwa już twoja wykończeniówka?
Troszku się dołuję bo cała ta droga jeszcze przede mną.

Willie
07-03-2007, 11:36
hej hej

próbuje napisac ale nie moglem si zalogowac :wink:

dzis sie udalo to moze uda sie i co wkleic :P

pzdr

Willie
07-03-2007, 11:37
co to jest "ferie" .... ? :o :o :o

:D :D :D

ZDOBYCZ SOCJALNA

:D :D :D

Aga J.G
08-03-2007, 10:40
Mam nadzieje że z wiosną będzie już u Was tylko lepiej :)

Willie
08-03-2007, 10:55
Mam nadzieje że z wiosną będzie już u Was tylko lepiej :)

:D

oj jak Wam zazdroszcze tego "MIESZKAMY" :wink: :P

pozdr

Aga J.G
08-03-2007, 17:55
Przyjdzie i Twój czas :)
Pociesz się tym że wporwadzisz się do lepszego stanu wykończenia niż mój 8)

Jacek69
09-03-2007, 15:28
Przyjdzie i Twój czas :)
Pociesz się tym że wporwadzisz się do lepszego stanu wykończenia niż mój 8)

zgadzam się co do joty - ja mam się przeprowadzić w ciągu kilku tygodni (2-3) i jestem gotów zaakceptować wszystko byleby tylko tego już nie odkładać ... mam tak już dość ...
Może będziesz miał lepszy standard - czego życzę ...

8)

Willie
09-03-2007, 16:06
To trzymamy kciuki z PP 8)

jak juz zamieszkacie to NA PEWNO podjedziemy pod okna popatrzec z Zadroscia :wink: :lol:

powodzenia!

Aga J.G
09-03-2007, 17:10
Ty nie zadrośc tylko gnaj do przodu :wink: :)

Jacek69
11-03-2007, 19:46
To trzymamy kciuki z PP 8)

jak juz zamieszkacie to NA PEWNO podjedziemy pod okna popatrzec z Zadroscia :wink: :lol:

powodzenia!

zazdrość Wam przejdzie jak wejdziecie do środka - ZAPRASZAMY .... NA PEWNO .... :lol:

adres znacie bardzo dobrze :wink:

Willie
02-04-2007, 13:18
Hej!
MIESZKACIE JUz???

Jacek69
02-04-2007, 20:43
mieszkamy, mieszkamy - od poprzedniej soboty ....

A Wy kiedy???

Aga J.G
07-04-2007, 14:51
Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych!

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1710.jpg

Jacek69
13-04-2007, 15:07
Tyle mamy zabawy.
I to za własne pieniądze.

Jak się przeprowadzicie to Wam przejdą te nerwy... po kilku dniach zapomnicie, że w ogóle było (jest) coś nie tak, jak być miało i przejdziecie do tego do porządku dziennego ....

Mam to samo - moje szafy z dolnej garderoby (od stokarza , a jakże) są właśnie u niego - dorabia, ni mnie ni więcej tylko 3 drzwi. Oryginały się wyśmigliły ....
o paru innych szczegółach nie wspomnę, bo przykro byłoby gadać .... a przecież mieszkam, i mieszkać będę więc po co się niepotrzebnie na przedwczesny zawał lub przynajmniej siwienie/łysienie narażać....

Oby do .... przeprowadzki. ŻYCZĘ :wink:

J

Willie
18-04-2007, 18:40
Dzięki :wink:

aktualnie BB zrejterował bezpowroptnie od świąt......

za to mamy podłogi wyglancone na maks :P

pzd!

Jasia
18-04-2007, 22:20
witam!
ja tu tak z nienacka, znaczy się z pierwszej strony dzienników, zawitałam...

chciałam popodziwiać piękny domek z pięknym dachem! i popodziwiałam, ale raczej wpisy, in-te-re-su-ją-ce!

i, cholipka, wanna fajowa! a kuchnia ikeowa?

pozdrawiam bardzo!

Jasia
18-04-2007, 22:45
jeszcze raz ja...
zaczęłam od początku, teraz mię rzuciło na środek końca, więc czytnęłam jeszcze trochę i MUSZĘ dodać:
- ja się do tej Ery nie Nadaję,
- qrczę, pan BB (czyżby Bob Budowniczy - w tej kwestii raczej początkująca jestem, my przerabiamy etap siała baba mak - wersja audio) chyba w jednej ławce z moim PB siedział... chyba, że wszystkim bb się tak teraz porobiłlo, bo chcą koniecznie do tej Ery :-?

Heath
19-04-2007, 07:51
Hue hue, fajny ten Twój dziennik :D że też dopiero teraz go znalazłem...
Dopisuję do ulubionych!! :wink:

Willie
19-04-2007, 08:42
witam!
ja tu tak z nienacka, znaczy się z pierwszej strony dzienników, zawitałam...

chciałam popodziwiać piękny domek z pięknym dachem! i popodziwiałam, ale raczej wpisy, in-te-re-su-ją-ce!

i, cholipka, wanna fajowa! a kuchnia ikeowa?

pozdrawiam bardzo!

hej!

kuchnia ze stolmaru :wink:
wanna fajowa bo jajowa :lol:

pozdrawiam!

Willie
19-04-2007, 08:43
Hue hue, fajny ten Twój dziennik :D że też dopiero teraz go znalazłem...
Dopisuję do ulubionych!! :wink:

Dzieki hue hue :lol:

ja Twój tez mam w ulubionych 8) :D

powodzenia!

dominikams
19-04-2007, 18:10
Cześć, Willie! :D Sprawdzam, czy już mieszkasz, i jak widzę, już prawie :D

Ale jestem w szoku, że już prawie wszystko gotowe, nawet taras zrobiony :o No cóż, może ja też kiedyś dojdę do tego etapu :wink: Bardzo mi się podoba wystrój zdjęć, a szczególnie gabinet PP z tą delikatną zielenią i bambusami. Super połączenie! No i w ogóle tak ładnie jest - kolor mebli w kuchni jest śliczny! No i wanna - zajefajne kolory w tej łazience...

Jak sobie pomyślę, ile się zmieniło od czasu mojej wizyty u was - to aż dziw bierze - było nic ( no, stan zero był :wink: ), a tu domisko gotowe do zamieszkania już prawie :wink: eeehhh, widać upływ czasu, nie?

Obśmiałam się z waszej wyprawy po drzwi, klasyka :lol: (dobrze że macie blisko :wink: )

Trzymaj się, i poprosze o obszerniejsze zdjęcia salonu (bo jak pamiętam, niuemały jest :wink: )

Trzymanko!

Willie
20-04-2007, 09:41
Hej!

dzieki za dobre slowo :P

z tego co widze u Was to zaraz przeprowadzka! :D

super -

cos postaram sie wrzucic ale ostanio jakos albo brak czasu albo zniechecenie......wykanczanie wykancza......

pozdrawiam mocno!

dominikams
20-04-2007, 22:51
No u nas przeprowadzka za miesiąc mam nadzieję, ale .... do polowych warunków niestety :-? Nie to co u was :wink:

Nie dziwię się, że ci się nie chce - nie wiem, czy bym wytrzymała :roll:

Buziaki!

acca5
25-04-2007, 21:36
To jeszcze cię pomęczę, czy możesz w zbliżeniu pokazać fotki twojej elewacji. Interesuja mnie szczegolnie okładziny z płytek klinkierowych na ścianie wokól okien. Jaka to płytka i czy stosowałeś płytkę katową?

Willie
27-04-2007, 14:07
To jeszcze cię pomęczę, czy możesz w zbliżeniu pokazać fotki twojej elewacji. Interesuja mnie szczegolnie okładziny z płytek klinkierowych na ścianie wokól okien. Jaka to płytka i czy stosowałeś płytkę katową?

tak to płytki
ale czy kątowe to juz za trudne dla mnie pytanie?? :o

sprecyzuj to postaram się potwierdzić :wink:

pozdr

świercz
27-04-2007, 14:07
czesc gościu!
kurcze to co ty tu wypisujesz.....
biore ten dziennik, kopie se robie na pena i wieczór mam z głowy!
REWELACJA!.
zawsze mi potem po lekturze jest smutno, że nie mam takiego daru bajkopisarstwa :(

Willie
27-04-2007, 14:16
też mi smutno mi że Ci smutno :wink:

ale cieszę się że choc na chwile humor Ci poprawiam tym penem :wink: :P


pozdrawiam!

acca5
27-04-2007, 17:13
Kątowa to płytka zagięta pod kątem prostym kładzie się ją na narożach i imituje świetnie cegłę klinkierowa- ściana wyglada jak wymurowana z pełnej cegły klinkierowej
może zrobisz zdjecie z bliska swojej elewacji i jednego okna wykończonego płytką? Z chęcią popatrzę.

Willie
07-05-2007, 11:42
sprawdzone :D

płytki klinkierowe są nie kątowe tylko fazowane na rogach i zafugowane

pozd

Jacek69
29-05-2007, 13:50
WOW!
Czytam, czytam i oczom nie wierzę, że czytam to co czytam....

Wy ciągle jeszcze NIE MIESZKACIE ! :o :o :o

Ciągle się Wam ktoś kręci po domu: Kluczyk, Kostek , Płotek (chyba znam) .... a Wy gdzie?

Napisałeś, że : Taki jest PLAN .... czyli musicie się przeprowadzić.
KIEDY ?
Tylko bez wymówek, BATNY, Okazji do negocjacji itd....

Poproszę o jasną deklarację sąsiedzką - bez ściemy !

J

Willie
01-06-2007, 08:00
WOW!
Czytam, czytam i oczom nie wierzę, że czytam to co czytam....

Wy ciągle jeszcze NIE MIESZKACIE ! :o :o :o

Ciągle się Wam ktoś kręci po domu: Kluczyk, Kostek , Płotek (chyba znam) .... a Wy gdzie?

Napisałeś, że : Taki jest PLAN .... czyli musicie się przeprowadzić.
KIEDY ?
Tylko bez wymówek, BATNY, Okazji do negocjacji itd....

Poproszę o jasną deklarację sąsiedzką - bez ściemy !

J


JULY MORNING 8) 8)

Jacek69
01-06-2007, 14:55
WOW!
Czytam, czytam i oczom nie wierzę, że czytam to co czytam....

Wy ciągle jeszcze NIE MIESZKACIE ! :o :o :o

Ciągle się Wam ktoś kręci po domu: Kluczyk, Kostek , Płotek (chyba znam) .... a Wy gdzie?

Napisałeś, że : Taki jest PLAN .... czyli musicie się przeprowadzić.
KIEDY ?
Tylko bez wymówek, BATNY, Okazji do negocjacji itd....

Poproszę o jasną deklarację sąsiedzką - bez ściemy !

J


JULY MORNING 8) 8)


Sprawdzę! A te 8) 8) to zbyt dobrze nie wróżą ...

:-?

Willie
01-06-2007, 16:00
WOW!
Czytam, czytam i oczom nie wierzę, że czytam to co czytam....

Wy ciągle jeszcze NIE MIESZKACIE ! :o :o :o

Ciągle się Wam ktoś kręci po domu: Kluczyk, Kostek , Płotek (chyba znam) .... a Wy gdzie?

Napisałeś, że : Taki jest PLAN .... czyli musicie się przeprowadzić.
KIEDY ?
Tylko bez wymówek, BATNY, Okazji do negocjacji itd....

Poproszę o jasną deklarację sąsiedzką - bez ściemy !

J


JULY MORNING 8) 8)


Sprawdzę! A te 8) 8) to zbyt dobrze nie wróżą ...

:-?

a teraz lepiej?:

JULY MORNING :D :P :lol:

Heath
01-06-2007, 16:25
Tobie pewnie nie do śmiechu ale ja się ostatnim odcinkiem ubawiłem po pachy. :D

A co do ostatniego zdania, to też od jakiegoś czasu kołacze mi się taka sama myśl... :D :D

Bełatka
02-06-2007, 18:58
Willy, jak fajnie przeczytać, że już kolory farby na ścianach są wybierane. Tchnęło mnie to optymizmem, że i ja kiedyś dojdę do tego etapu. Achhhhhhhhhhhhhh rozmarzyłam się. :roll: :roll:

Willie
04-06-2007, 09:30
Willy, jak fajnie przeczytać, że już kolory farby na ścianach są wybierane. Tchnęło mnie to optymizmem, że i ja kiedyś dojdę do tego etapu. Achhhhhhhhhhhhhh rozmarzyłam się. :roll: :roll:

nie ma przebacz - DOJDZIESZ :D :wink:

pzd

Willie
04-06-2007, 09:31
Tobie pewnie nie do śmiechu ale ja się ostatnim odcinkiem ubawiłem po pachy. :D

A co do ostatniego zdania, to też od jakiegoś czasu kołacze mi się taka sama myśl... :D :D

:wink:
toz ja własnie po to piszę żeby nie popaść w Depresję (Gangstera?) :lol:

pozdrawiam w oczekiwaniu na kolejny odcinke Twojej opowieści 8)

Jacek69
04-06-2007, 14:30
WOW!
Czytam, czytam i oczom nie wierzę, że czytam to co czytam....

Wy ciągle jeszcze NIE MIESZKACIE ! :o :o :o

Ciągle się Wam ktoś kręci po domu: Kluczyk, Kostek , Płotek (chyba znam) .... a Wy gdzie?

Napisałeś, że : Taki jest PLAN .... czyli musicie się przeprowadzić.
KIEDY ?
Tylko bez wymówek, BATNY, Okazji do negocjacji itd....

Poproszę o jasną deklarację sąsiedzką - bez ściemy !

J


JULY MORNING 8) 8)


Sprawdzę! A te 8) 8) to zbyt dobrze nie wróżą ...

:-?

a teraz lepiej?:

JULY MORNING :D :P :lol:

Dużo lepiej ... pod warunkiem , że to nie zasłona dymna ....
Powodzenia

J 8)

Aga J.G
15-06-2007, 14:50
Bo dom zawsze jest Fajny nawet jak mu tego i owego brakuje :)

monique_apple
26-06-2007, 00:04
a gdzie nowsze zdjecia ???
juz mieszkamy, cali szczesliwi, przyznajemy, ze czytajac Wasz dziennik czujemy sie super szczesciarzami, ze my juz na TYM etapie...:)
zaproszenie na grilowanie nadal aktualne,


ps. a z BB i jego ochroniarzami walczymy razem z Janem O. ;) :evil:


pozdrawiamy - sowiowolanie

monique_apple
26-06-2007, 00:24
a gdzie nowsze zdjecia ???
juz mieszkamy, cali szczesliwi, przyznajemy, ze czytajac Wasz dziennik czujemy sie super szczesciarzami, ze my juz na TYM etapie...:)
zaproszenie na grilowanie nadal aktualne,


ps. a z BB i jego ochroniarzami walczymy razem z Janem O. ;) :evil:


pozdrawiamy - sowiowolanie

Willie
26-06-2007, 08:40
Dziek iza zaproszenie :P

brak czasu niestety ostatnio dominuje......nawwet na spotkanie z p Janem :(

ale jak mawiał Robin Hood
"nothing's forgotten" 8) :wink:

pozdrawiam gorąco!

Bełatka
28-06-2007, 16:44
Jednym słowem trzeba być czujnym do samego końca, bo tu takie kwiatki. Biedny inwestorze u kresu wytrzymałości, machnij na to ręką i walcz dalej. Ilekroć widzę nowy wpis to pełna optymizmu oczekuję wieści i wrażeń po przeprowadzce. Willy nie daj się, masz wiernych kibiców i towarzyszy niedoli, którzy Cię wsperają i PP oczywiście też. (z powodu odległości wspierają myślami).

Aga J.G
09-07-2007, 20:44
Na drugi raz proszę korzystać z intuicji :wink: :)
Mam nadzieję że teraz już pójdzie z górki :) Trzymam kciukasy 8)

Jacek69
10-07-2007, 16:46
Bo to z jednej strony Tylko Pieniądze……ale z drugiej to Poczucie Żenady jaka prezentują niektórzy ludzie. I nerwy, które skracają życie.
Bo w końcu to wszystko jest przecież w Człowieku.
Nigdzie indziej.

I to sobie chłopie weź do serca bardziej niż te .... przykrości ... z Bandą Stugłowych Hydr ....
to się skończy a żyć trzeba dalej - pomyśl : bez sklepów, szefów, pracowników, dopłat, nadpłat i przedpłat ... po prostu cieszyć się Seweryną, w towrzystwie PP i Latorośli ...

Nieustająco kibicuję i wspieram jak mogę ... (mam nadzieję, że czujesz)....

pzdr
J

Aga J.G
13-07-2007, 18:12
Załoga nie chciała sie narażać w końcu to nie ich dom :wink: :)
Dobrze że nikogo nie było :)
Trzymam kciuki za godzine zero :)

Willie
16-07-2007, 14:57
Bo to z jednej strony Tylko Pieniądze……ale z drugiej to Poczucie Żenady jaka prezentują niektórzy ludzie. I nerwy, które skracają życie.
Bo w końcu to wszystko jest przecież w Człowieku.
Nigdzie indziej.

I to sobie chłopie weź do serca bardziej niż te .... przykrości ... z Bandą Stugłowych Hydr ....
to się skończy a żyć trzeba dalej - pomyśl : bez sklepów, szefów, pracowników, dopłat, nadpłat i przedpłat ... po prostu cieszyć się Seweryną, w towrzystwie PP i Latorośli ...

Nieustająco kibicuję i wspieram jak mogę ... (mam nadzieję, że czujesz)....

pzdr
J

WIELKIE DZIĘKI - CZUJĘ JAK NAJBARDZIEJ! :) :D :P
ps - i co rano nie omieszkuję rzucić kontrolnie okiem z okien auta mknącego Artyleryjską czy aby u Was pozamykane na piętrze :wink:

pozd
:)

Willie
16-07-2007, 14:58
Załoga nie chciała sie narażać w końcu to nie ich dom :wink: :)
Dobrze że nikogo nie było :)
Trzymam kciuki za godzine zero :)

Na razie nie dziekuję - ale tylko dlatego żeby NIE ZAPESZYĆ :wink:

pozdrawiam!

:wink: :D :P

Willie
16-07-2007, 14:59
Jednym słowem trzeba być czujnym do samego końca, bo tu takie kwiatki. Biedny inwestorze u kresu wytrzymałości, machnij na to ręką i walcz dalej. Ilekroć widzę nowy wpis to pełna optymizmu oczekuję wieści i wrażeń po przeprowadzce. Willy nie daj się, masz wiernych kibiców i towarzyszy niedoli, którzy Cię wsperają i PP oczywiście też. (z powodu odległości wspierają myślami).

Muszę przyznać że to STRASZNIE MIŁE :P :D

pozdrawiam
:P

Aga J.G
17-07-2007, 12:11
Załoga nie chciała sie narażać w końcu to nie ich dom :wink: :)
Dobrze że nikogo nie było :)
Trzymam kciuki za godzine zero :)

Na razie nie dziekuję - ale tylko dlatego żeby NIE ZAPESZYĆ :wink:

pozdrawiam!

:wink: :D :P

:) :) :)

Jasia
24-08-2007, 20:35
Ale za to przed nami NOWY DOM.
Dziś wieczorem będziemy tam już z Chłopcami.
Trzeba zapamiętać co się przyśni…….. i brac się za to UDOMAWIANIE

przed Wami NOWY DOM...:D
już jesteście tam z Chłopcami... :D
zapamiętajcie co się przyśni... :D
i już zaczęło się UDOMAWIANIE... :D

GRATULUJĘ i serdecznie życzę Wam dużo szczęścia!!!

Heath
26-08-2007, 10:12
Było by wielką stratą dla tego działu jakbyś zakończył już dziennik. Mam nadzieję że masz coś jeszcze do zrobienia w domu i ogrodzie :wink: :D

Jacek69
26-08-2007, 20:13
NARESZCIE !!!!

CZEKAM NA WRAŻENIA Z PIERWSZYCH NOCY I DNI ...

Polukam z sypialni za wschód - tam właśnie powinna być jakaś cywilizacja a na pewno jesteście Wy ... może dojrzę jakieś sygnały świtlno-dymne :wink:

J

Willie
26-08-2007, 20:25
Ale za to przed nami NOWY DOM.
Dziś wieczorem będziemy tam już z Chłopcami.
Trzeba zapamiętać co się przyśni…….. i brac się za to UDOMAWIANIE

przed Wami NOWY DOM...:D
już jesteście tam z Chłopcami... :D
zapamiętajcie co się przyśni... :D
i już zaczęło się UDOMAWIANIE... :D

GRATULUJĘ i serdecznie życzę Wam dużo szczęścia!!!

DZIĘKI!!! 8) :D :D

Willie
26-08-2007, 20:26
Było by wielką stratą dla tego działu jakbyś zakończył już dziennik. Mam nadzieję że masz coś jeszcze do zrobienia w domu i ogrodzie :wink: :D

:lol: 8)
Coś TAM jeszcze się znajdzie 8) 8)

Dzięki :wink:

Willie
26-08-2007, 20:30
NARESZCIE !!!!

CZEKAM NA WRAŻENIA Z PIERWSZYCH NOCY I DNI ...

Polukam z sypialni za wschód - tam właśnie powinna być jakaś cywilizacja a na pewno jesteście Wy ... może dojrzę jakieś sygnały świtlno-dymne :wink:

J

Hej!
Uważaj na Błyskawice na wschodzie - Trzaskam OBŁĘDNIE aparatem tzw Pierwsze Wrażenia :D :D

a pierwwsze noce - oj wrażeń co niemiara :o - mam nadzieje że uda się jakoś niedługo coś tam skrobnąć......choć do sieci dostępu na razie ani widu ani słychu :-?

Ja sobie Lukam na zachód - na Tych co już ze PIĘĆ miesięcy w Nowym mieszkają :wink: :wink:

POZDRAWIAM
NOWY JA :wink: 8) :D

Imka
27-08-2007, 17:03
SERDECZNE GRATULACJE!!!

Czytam sobie regularnie Wasze zmagania i wiernie, choć po cichutku, kibicuję, wspominając i porównując, jak to było u nas.
Nasz stres przeprowadzkowy został spotęgowany stresem świątecznym - przeprowadziliśmy się dosłownie dwa dni przed Wigilią, na którą, oczywiście, zaprosiliśmy całą rodzinę (bagatelka - skromne 12 osób) - mam nadzieję, że nigdy więcej się to nie powtórzy!
Ale minęło dobre pół roku i w którymś niezauważalnym momencie, zaczęliśmy jeździć "do domu", a nie - "na budowę", chociaż wciąż jeszcze nie wszystko jest do końca zrobione...

Gratuluję okiełznania i udomowienia Sewerynki i życzę samych przyjemności - macie naprawdę Ładny Dom 8) 8) 8)
a w perspektywie równie ładny widok po przeciwnej stronie... :D :wink:

Serdecznie pozdrawiam, Imka

Aga J.G
28-08-2007, 12:07
Gratuluję przeprowadzki :)
Trzymam kciuki za udomowienie :)
Rysami się nei przejmuj każdy dom je mam i chyba dzięki yemu jest udomowieny :) bo bez rys to tylko w muzeum, w tych sławetnych kapciach :wink: :)
Odzywaj sie czasami i pisz co tam u Was :)

Willie
28-08-2007, 16:09
SERDECZNE GRATULACJE!!!

Czytam sobie regularnie Wasze zmagania i wiernie, choć po cichutku, kibicuję, wspominając i porównując, jak to było u nas.
Nasz stres przeprowadzkowy został spotęgowany stresem świątecznym - przeprowadziliśmy się dosłownie dwa dni przed Wigilią, na którą, oczywiście, zaprosiliśmy całą rodzinę (bagatelka - skromne 12 osób) - mam nadzieję, że nigdy więcej się to nie powtórzy!
Ale minęło dobre pół roku i w którymś niezauważalnym momencie, zaczęliśmy jeździć "do domu", a nie - "na budowę", chociaż wciąż jeszcze nie wszystko jest do końca zrobione...

Gratuluję okiełznania i udomowienia Sewerynki i życzę samych przyjemności - macie naprawdę Ładny Dom 8) 8) 8)
a w perspektywie równie ładny widok po przeciwnej stronie... :D :wink:

Serdecznie pozdrawiam, Imka

Dzięki!
właśnie chodiz o to przestawienie psychiczne - że to juz nie budowa a DOM
no i o te chwile kiedy ZAPOMINAM o budowie - na razie tylko migają ale........ 8) :P :P
pozdrawiam!

Willie
28-08-2007, 16:10
Gratuluję przeprowadzki :)
Trzymam kciuki za udomowienie :)
Rysami się nei przejmuj każdy dom je mam i chyba dzięki yemu jest udomowieny :) bo bez rys to tylko w muzeum, w tych sławetnych kapciach :wink: :)
Odzywaj sie czasami i pisz co tam u Was :)

Dzieki!
Będę się odzywał - wszak tyle Nowych Wrażeń ze nie wytrzymam :D :lol: :D

pozdrawiam :P

Aga J.G
28-08-2007, 19:54
będę czekac na te wrażenia :)

Jacek69
30-08-2007, 18:31
NARESZCIE !!!!

CZEKAM NA WRAŻENIA Z PIERWSZYCH NOCY I DNI ...

Polukam z sypialni za wschód - tam właśnie powinna być jakaś cywilizacja a na pewno jesteście Wy ... może dojrzę jakieś sygnały świtlno-dymne :wink:

J

Hej!
Uważaj na Błyskawice na wschodzie - Trzaskam OBŁĘDNIE aparatem tzw Pierwsze Wrażenia :D :D

a pierwwsze noce - oj wrażeń co niemiara :o - mam nadzieje że uda się jakoś niedługo coś tam skrobnąć......choć do sieci dostępu na razie ani widu ani słychu :-?

Ja sobie Lukam na zachód - na Tych co już ze PIĘĆ miesięcy w Nowym mieszkają :wink: :wink:

POZDRAWIAM
NOWY JA :wink: 8) :D

a na Zachodzie bez zmian .... i to rzeczywiście już od 5 miesięcy .... ale czas leci ... 8)

kasiaR
06-09-2007, 13:53
Gratuluje ZAMIESZKANIA !!! :D

pozdrawiam serdecznie,
KasiaR :wink:

P.S. Samych miłych chwil w nowym Domu Wam życzę.


[Po Paru minutach zapukali Czarni Panowie dwaj. :o :o
ABEWU?
CEBEŁA?
SIAJEJ?

A to tylko Solid… :lol: …że mamy sabotaż w domu! Az się nerwowo przez ramie obejrzeliśmy z PP!
A to ja tym Terrorystą byłem……przy tym wyrywaniu trafiłem w kabelek narzędziem…….. :-?
a z tego to tak sie uśmiałam,że się dziwnie na mnie w pracy patrzyli. :lol:

Willie
07-09-2007, 09:48
Gratuluje ZAMIESZKANIA !!! :D

pozdrawiam serdecznie,
KasiaR :wink:

P.S. Samych miłych chwil w nowym Domu Wam życzę.


[Po Paru minutach zapukali Czarni Panowie dwaj. :o :o
ABEWU?
CEBEŁA?
SIAJEJ?

A to tylko Solid… :lol: …że mamy sabotaż w domu! Az się nerwowo przez ramie obejrzeliśmy z PP!
A to ja tym Terrorystą byłem……przy tym wyrywaniu trafiłem w kabelek narzędziem…….. :-?
a z tego to tak sie uśmiałam,że się dziwnie na mnie w pracy patrzyli. :lol:

DZIEKI! :D

sam sie uśmiałem, na szczęśćie śmiech o Zdrowie :wink: :P

pozdrawiam!

Aga J.G
10-09-2007, 20:38
GRATULUJE :)
I bardzo mnie cieszy że jest SUPER :)
Dom to fajna rzecz :)

dominia
13-10-2007, 17:13
I jak się mieszka?
Gratuluję domku i czekam na nowe fotki! :wink:

Jacek69
19-10-2007, 15:54
Cześć Willie,

właśnie wpadłem na forum na chwilkę i zobaczyłem (pewnie z dużym opóźnieniem) nowe zdjęcie Twojej Sewerynki ...
no, muszę przyznać cacy, cacy ....

jak znajdę kiedyś chwilę czasu (może na emeryturze) i już kupię sobie rower albo wrotki to pojadę jej poszukac w realu ....

pozdrawiam
J

Bełatka
03-11-2007, 10:00
Willie, prosimy o jakieś podsumowanie w dzienniku, typu z czego jesteś zadowolony , co byś zmienił lub inaczej zbudował itp. Wiesz także, taki szkolny temat z języka angielskiego , blaski i cienie życia w wielkim mieście i małej wsi
( advantages and disadvantages of living in a big city or in a small village).

Przepraszam, jeśli popełniam jakąś gafę , ale nazwa Białołęka nic mi nie mówi, jeśli to nie wieś to tym lepiej. Opisz jak się tam mieszka.

Jacek69
05-11-2007, 16:33
Willie, prosimy o jakieś podsumowanie w dzienniku, typu z czego jesteś zadowolony , co byś zmienił lub inaczej zbudował itp. Wiesz także, taki szkolny temat z języka angielskiego , blaski i cienie życia w wielkim mieście i małej wsi
( advantages and disadvantages of living in a big city or in a small village).

Przepraszam, jeśli popełniam jakąś gafę , ale nazwa Białołęka nic mi nie mówi, jeśli to nie wieś to tym lepiej. Opisz jak się tam mieszka.

Gwoli wyjaśnienia kolerzance z królewskiego miasta Kraka - Białołęka to taka ... nieco mniej zurbanizowana dzielnica obecnej stolicy (czy jak niektórzy wolą siedziby rządu) ....

Bełatka
05-11-2007, 18:10
Rozumiem taka Saska Kępa, tylko trochę dalej od centrum.
Kolega Jacek69 raczy wybaczyć koleżance. :D

Jacek69
06-11-2007, 16:13
Rozumiem taka Saska Kępa, tylko trochę dalej od centrum.
Kolega Jacek69 raczy wybaczyć koleżance. :D

sporo dalej, i raczej Kępa niż Saska ... ale gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu ....

pzdr :lol: :lol:

Heath
26-08-2008, 10:13
Hue hue zanosi nam się na największy come back od czasu Modern Talking :D

Willie
28-08-2008, 15:45
Hue hue zanosi nam się na największy come back od czasu Modern Talking :D


8) :D 8)

miło że Ktoś wita po latach :wink:

a jak tam u Waści - nie moge sie doczekac Ciągu dalszego!???

z nadzieją ściskam :lol: :wink:

nely
28-08-2008, 16:21
bardzo oryginalne opisy w dzienniku
chylę czoło

Willie
29-08-2008, 14:58
:D :D :D
a ja pozdrawiam serdecznie z podziękowaniami :wink:

Gwoździk
05-09-2008, 20:27
Jednym słowem – MIESZKAMY!!!! 8) :D 8) :P :lol: :lol:

Napisałeś o tym 04 września 2007 roku.
No to minęła wczoraj rocznica ..... a ja dopiero teraz :cry: trafiłem na Twój świetny dziennik. "Post Scriptum" również na tym samym wysokim poziomie!!!
Czyta się jednym tchem ....... a to lubię. :D

Willie
12-09-2008, 15:09
Jednym słowem – MIESZKAMY!!!! 8) :D 8) :P :lol: :lol:

Napisałeś o tym 04 września 2007 roku.
No to minęła wczoraj rocznica ..... a ja dopiero teraz :cry: trafiłem na Twój świetny dziennik. "Post Scriptum" również na tym samym wysokim poziomie!!!
Czyta się jednym tchem ....... a to lubię. :D


JA TEŻ :wink: 8)

dzieki i pozdrawiam!

Bełatka
23-09-2008, 21:17
Krótko dziękuję za podsumowanie.
Doczekałam się :D
Tylko mnie martwi ten brak zasłon i firan :-? pewnikiem mnie też to czeka bo karnisze na samym końcu rzeczy potrzebnych do życia.

Heath
08-03-2009, 20:22
nie przywyczajajcie się za bardzo do Mojej Nieobecności

chciałbym powiedzieć "3mam Cię za słowo", ale zaraz mnie ścigniesz o mój dziennik :wink:
ech, chyba się musze przełamać...

pozdro

Willie
10-03-2009, 13:23
nie przywyczajajcie się za bardzo do Mojej Nieobecności

chciałbym powiedzieć "3mam Cię za słowo", ale zaraz mnie ścigniesz o mój dziennik :wink:
ech, chyba się musze przełamać...

pozdro


:lol: :lol: :lol: :lol:
jakbys zgadł że regularnie sprawdzam :wink:

pzd!

malkaj
28-03-2009, 17:16
Willie,
przeczytałam prawie cały Twój dziennik, super się czyta, dobrze, że jeszcze mi trochę zostało! Mam pytanie: Gdzie można oglądać zdjęcia Twojego domku? Seweryna to była moja pierwsza miłość. Przy czytaniu brakuje mi oglądania pięknej Seweryny w Twoim wydaniu.
Pozdrawiam i proszę o zdjęcia. :lol: