PDA

Zobacz pełną wersję : "lustro" a czarna folia



veratoxic
27-10-2016, 17:38
W łazience mam mieć rozłożone ogrzewanie podłogowe nie na całe pomieszczenie ale na środku w związku z tym mam pytanie czy można na styropian położyć folię czarną na całą powierzchnię z wywinięciem a na to tam gdzie podłogówka oczywiście folia "lustro"? Czy są jakieś przeciwskazania żeby lustro było na czarnej folii bo posadzkarz coś napomknął że nie powinno tak być ale nie jest pewien.

Arturo72
27-10-2016, 17:47
W łazience mam mieć rozłożone ogrzewanie podłogowe nie na całe pomieszczenie ale na środku w związku z tym mam pytanie czy można na styropian położyć folię czarną na całą powierzchnię z wywinięciem a na to tam gdzie podłogówka oczywiście folia "lustro"? Czy są jakieś przeciwskazania żeby lustro było na czarnej folii bo posadzkarz coś napomknął że nie powinno tak być ale nie jest pewien.
A czemu "oczywiście" lustro ? To absolutnie nic nie daje i może być zwykła czarna folia bez "lustra" :)
A czemu w łazience tylko podłogówka ?

veratoxic
27-10-2016, 17:55
To mieszkanie w bloku więc standardowe CO z pieca turbotec, podłogówka w łazience to szczypta ekstrawagancji....:)) czyli nie przeszkadza że czarna folia na całe pomieszczenie a na to lustro tam gdzie podłogówka tylko?

Arturo72
27-10-2016, 17:57
czyli nie przeszkadza że czarna folia na całe pomieszczenie a na to lustro tam gdzie podłogówka tylko?
Oczywiście,że nie przeszkadza,że "lustro" tylko tam gdzie podłogówka ale też i nie pomaga,gdyby "lustra" nie byłoby wogóle też byłoby dobrze.

veratoxic
27-10-2016, 18:57
Czy jest jakaś norma jeśli chodzi o ilość plastikowych zapinek przy montażu rury?

מרכבה
27-10-2016, 20:49
jak miał byś podłogę ze szkła :) to lustro jest ok .. a tak jest to nabijanie kiebzy na folię refleksyjną..
która ma odbić ciepło :lol2: teoretycznie nawet pogarsza ..bo aluminium przewodzi lepiej ciepło.. ale tam 0,05 mm alu :lol2: