PDA

Zobacz pełną wersję : Pokój dla 15 letniej panny



duduś
20-03-2005, 21:51
Ja natomiast proszę o inspiracje na pokój dla 15 letniej panny z mokrą głową na poddaszu użytkowym.Może ktoś pochwali się zdjeciami

anna99
21-03-2005, 10:33
Najlepiej zapytać samej panny. W tym wieku już by się chciało decydować o swoim "miejscu".

21-03-2005, 10:52
Najlepiej zapytać samej panny. W tym wieku już by się chciało decydować o swoim "miejscu".
Otóż to! :D
Sądzę, że niewiele będziesz miał do powiedzenia...:wink:
w tej kwestii rzecz jasna! :wink: :D

duduś
21-03-2005, 19:50
Oczywiście ale chodzi też o inspiracje dla niej ( w końcu to okres niezdecydowania)

KKinga
24-03-2005, 14:47
Oczywiście ale chodzi też o inspiracje dla niej ( w końcu to okres niezdecydowania)

Spróbujcie z katalogu mebli Black Red White (katalogi są dostepne
w każdym sklepie z tymi meblami). Uważam, że mają naprawdę
fajne meble, poszczególne elementy można dowolnie zestawiać.
Dla nastolatki może wersja Pop System?

Kinga

17-04-2005, 00:50
http://www.mebledanuta.pl/p/mazurskie/rockrollsyp.jpg
znalazłam takie zdjęcie,choć osobiście preferuję szaleństwa z Ikea

Wowka
17-04-2005, 08:15
mimilapin
Jak dla 15-letniej panny to zwłaszcza te rękawice bokserskie wiszace na drzwiach szafy są rewelacyjnym pomysłem :P :P :wink:


A tak na poważnie. To ta 15-letnia panna "lada chwila" będzie miała lat 18 i cokolwiek inne potrzeby i inny gust.

17-04-2005, 08:47
Wowka
jak obserwuję te moje skarby,sama już czasem nie wiem,czy te rękawice nie zawisną za 5 lat w pokoju Pysi :roll: :D
Pochwalę się moją kruchą,10 letnią blondyneczką,że pokonała w skoku w dal i biegu na 1000m nawet chłopaków z klasy,tak że wolę już nie przewidywać,co zawiśnie na jej szafie :roll:
Tym bardziej,że potrafi nurkować,jeździć konno,żeglować,pływać na desce surfingowej...A dzisiaj idzie na żużel - oby nie załapała bakcyla,bo Martyna Wojciechowska to jej ulubina prezenterka.
A co do swojego pokoju - pozwoliła by mi zaprojketować ,ewentualnie,ale z wybranych przez siebie mebli.
Na razie jednak podobają się jej zestawy przedszkolakowe i młodzieżowe z Ikea,zwłaszcza drabinki,materace - bujaki,huśtawki.Reszta jakoś mniej ważna :D .

EDZIA
17-04-2005, 09:00
Duduś a Ty rozmawiałaś ze swoją 15-latką o urządzeniu jej pokoju, czy chcesz podsunąć jej gotowe inspiracje.
Moja 16-letnia córka odnawia stare krzesło, które będzie "pracować" za półkę i to będzie "koronny mebel" w jej pokoju. W tym stylu będzie dobierać resztę detali.
U dziewczyn jest to okres przekory, przekory przeciw temu co piękne i takie ułożone. I mają swoje wizje, często szokujące :wink:
A może to tylko moje są takie zakrecone :roll: :wink:

O rękawicach bokserskich i worku treningowym na balkonie marzyłam, jak moje dziewczyny były małe i często miały "niehumorzaste dni", prowadząc wieczne wojny. Po takich dniach marzyłam żeby wieczorem wyżyć się w ten sposób. :wink:
pozdrawiam
Edzia

duduś
17-04-2005, 09:45
U dziewczyn jest to okres przekory, przekory przeciw temu co piękne i takie ułożone. I mają swoje wizje, często szokujące " - no właśnie i dlatego najbardziej "wkurza" mnie ten święty zaplanowany materac na podłodze w jej pokoju
:evil:

17-04-2005, 15:15
duduś,materac jak najbardziej,ale na nóżkach - są takie w ikea,bo na podłodze jest niezdrowo :)
tam sa super materace - przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona,w przeciwienstwie do materacy IJSK,które mają spreżyny na wierzchu po roku i kładę na nich teraz grube podkładki,by przetrzymać ten rok na tych gratach.