PDA

Zobacz pełną wersję : murator 04 - gaz płynny



AUTOMIK1
21-03-2005, 14:34
Drogi Muratorze!
Jestem Waszym wiernym czytelnikiem . Większość prac wykonywałem na podstawie Waszych artykułow . Zbudowałem wg . projektu gotowego ( C14). Każdemu, kto jest zainteresowany budową polecam własnie Was . Własciwie jesteście jak Ojciec i Matka - oczywiście w kwestiach domku i działki.
Coraz bardziej przeraża mnie jednak Wasze oddalanie się od rzeczywistości , jeśli chodzi o kwestie ogrzewania .
Najgosze , że wspólnie z sąsiadami comiesięcznie ( lub dwu) porównujemy swoje koszty ogrzewania i wszelkich rzeczy z tym związanych ...
Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...
Po co ludzi wprowadzać w błąd .
Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.
Pozdrawiam

Redakcja
21-03-2005, 15:20
Z wielką przyjemnością odwiedzimy Pana i opiszemy Pana doświadczenia i budowlane, i związane z kosztami utrzymania domu.
Pozdrawiamy serdecznie
Dział Publicystyki "Muratora"

NOTO
28-05-2005, 16:31
Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...
Po co ludzi wprowadzać w błąd .
Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.

Byli ? Co powiedzieli i kiedy to opiszą.
Aby cię zmartwić powiem, że za tydzień wzrasta akcyza i gaz bedzie droższy o ok. 30 gr.
Aby nie było że jestem złośliwy .... też grzeje gazem i patrzę w kierunku ogrzewania prądem.