PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kanalizacja - przepompownia sciekow



Barbicha
22-03-2005, 15:52
Na oczyszczalnie sciekow nie ma miejsca chociarz dofinanswuja umnie w gminie a do kanalizacji mam podgorke okolo 10m :( zaproponowano mi przepompownie jak sie do takiej konsrukcji zabrac bo niestac mnie na przepomownie Wavina za okolo 8k PLN

Jerzysio
23-03-2005, 08:02
Tanszy jest Preskan.
Kliknij :
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=16892&highlight=preskan
Pozdro
J

Cezarr
23-03-2005, 09:33
Mam podobny problem tzn kanalizacja pod górkę i podobnie jak Ty nie uzyskałem żadnych infoemacji na tym forum od uzytkowników pomp. Ze wzgledu na rodzaj gruntu i powierzchnię działki nie zdecyduję sie chyba na POŚ(z resztą kanalizacja w ulicy, więc może byc problem z pozwoleniem) Mój miejsowy wod kan proponuje mi pompę, które od jakiegos czasu ponoć montują na tym terenie (bo teren nierówny).producentem jest INWAP typ PWSE 1 1/4. Kompletna przepompownia z montażem (oferta dla UG) to 3100 netto (3faz, 1,1kW),gwarancja 36m, ale bez studzienki.Studzienkę proponują z betonowych kregów (sporo tańsza). Może ktoś słyszał o tej przepompowni i czy warto budowac betonowa studzienkę, czy kupowac jednak drogi zbiornik z tworzywa?
Mam wszystkie parametry tej pompy, jesli ktoś potrzebuje, a także jestem zainteresowany innymi ofertami w tym temacie.
Pozdrawiam