PDA

Zobacz pełną wersję : Markizy - czym zasłonić okna od słońca z zewnątrz



ajk
23-03-2005, 07:38
podajcie mi jakie są u was ceny markizy załuzmy ok 4,80 szerokości i 3,10 wysięgu na taras. Ja zanalazłęm u dobrego producenta za 1586 zł brutto. Jak to wygląda porównawczo.

smartcat
23-03-2005, 08:25
podajcie mi jakie są u was ceny markizy załuzmy ok 4,80 szerokości i 3,10 wysięgu na taras. Ja zanalazłęm u dobrego producenta za 1586 zł brutto. Jak to wygląda porównawczo.

Pytanie zasadnicze. Znalazłeś żeby kupić dla siebie czy znalazłeś producenta którego produkty sprzedajesz? Jesli to pierwsze to miło ze sie z nami dzielisz informacja jeśli to drugie to zagajaj o markizach w dziele ogłoszen który tez jest na tym forum

smutna lidka
23-03-2005, 08:45
podajcie mi jakie są u was ceny markizy załuzmy ok 4,80 szerokości i 3,10 wysięgu na taras. Ja zanalazłęm u dobrego producenta za 1586 zł brutto. Jak to wygląda porównawczo.

Pytanie zasadnicze. Znalazłeś żeby kupić dla siebie czy znalazłeś producenta którego produkty sprzedajesz? Jesli to pierwsze to miło ze sie z nami dzielisz informacja jeśli to drugie to zagajaj o markizach w dziele ogłoszen który tez jest na tym forum


raczej to drugie skoro pierwszy post ajk to była reklama (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43688&highlight=) jakichs tam markiz ...



ajk
skoro nie wiesz jak to wygląda "porównawczo", to jakżeś chłopcze jeden post wcześniej zdołał ocenić, że to co nam tu wciskasz ma na_ reszcie zdrową cenę?

dzialasz mi na nerwy