PDA

Zobacz pełną wersję : Kleje FAST



zibicwikla
23-03-2005, 15:59
Zaproponowano mi bardzo dobrą cenę na kleje tej firmy do wełny mineralnej (metoda lekka mokra). Czy można im zufać? Czy ktoś zna te firmę?

zibicwikla
23-03-2005, 16:24
no co jest, pomóżcie, nikt nie zna, jak przykleje i odpadnie to macie mnie na sumieniu....

Sp5es
28-03-2005, 10:19
Chcesz najtaniej - weź cement z piachem.
Cuda niskich cen to kleje wyjałowione z substancji dodatkowych (dyspersje akrylowe, opóźniacze wiązania), bo skąds ta oszczędność.

Pracowałem u producenta.... Nic za darmo.

Ponadto - jak wymieszasz system, to nie ma na niego gwaranta. Weź wszystko od jednego. jak udowodniśż który materiał systemu był zły?

Tanie mięso jedzą psy. Oszczędzaj,a le po przekroczeniu granic bólu technologicznego strzelasz samobója.

Nie znam FAST, widziałem tylko raz popękaną siatkę zbrojącą z klejem tego systemu (wykonawcza "oszczędził" na dodatkowo na grubości, na szkole pod Zieloną Górą).

pewnie papiery ma, ja wolę wybrać średnią cenę i renomowanego producenta. taki w razie kłopotów mniej się "miga" bo zależy mu na reputacji.

POLO81
28-03-2005, 11:27
Podpisuje się się dwoma rękoma i jedną nogą :D .Z czegoś się ta cena musi brać.A FAST chyba nie jest na rynku za długo więc bym nie zaufał

Grzes z Krakowa
28-03-2005, 19:59
Jezeli to jest FAST firmy WIRSBUD z Woli Batorskiej (okolice Krakowa) to absolutnie odradzam.
Kiedys kupilem z tej firmy preparat do gruntowania (odpowiednik Unigruntu z Atlasu) i okazalo sie to duza porazka. Mialem wrazenie ze jest to rozcienczony woda unigrunt. Miejsca wczesniej zagruntowane Unigruntem wygladaly zupelnnie inaczej niz to gdzie byl FAST- nie tworzyla sie zadna powloka a po wyschnieciu nie bolo zadnego sladu poporstu tak jakby bylo pomalowane zwykla woda.
Na tej podstawie smie twierdzic ze pozostale ich produkty rowniez moga byc do d..py.