PDA

Zobacz pełną wersję : Czy koniecznie razem?



Mirono
23-03-2005, 21:17
Posiadam warunki zasilenia ,ale nie ma jeszcze projektu trasy kabla do którego będzie przyłącze-całość energetyka zrzuca na odbiorców,czy do uzyskania pozwolenia na budowę muszę wykonać projekt kabla zasilającego-ok.80m do działki.?,a może bez przyłącza energetycznego??

Senser
23-03-2005, 22:30
A od kiedy fizycznie do uzyskania zezwolenia na budowę potrzebny jest prąd?? (mówię o względach formalnych). Ja dostałem zezwolenie bez oficjalnego przyłącza! Posiłkowałem się "pożyczką" od sąsiada...Do zezwolenia potrzebne są tylko warunki! A w warunkach nie ma nic, że budowę będziesz miał zasiloną proądem! Warunki to nic innego jak tylko deklaracja ZE że wogóle zelektryfikuje twoją działkę! i sama ta deklaracja wystarczy starostwu aby wydać ci zezwolenie na budowę!

A to o czym piszesz...o tych projektach...to jak wyczuwam nic innego jak tylko próba wykorzystania twojej niewiedzy przez BOK w zakłazie energetycznym....sam byłem ofiarą "dobrej rady" pani z ZE Pruszków...oni doradzają to co jest dobre i opłacalne i dobre tylko dla ZE...na pewno nie myślą o twojej kieszeni...