PDA

Zobacz pełną wersję : Geodeci - co to może być



NatkaB
24-03-2005, 09:25
Wczoraj przy moim domu pojawili się geodeci. Coś tam obmierzali - nawet nie weszli na sąsiednie działki (niestety - nie ja byłam świadkiem tylko moja mama). I tak sobie myślę, że może miasto postanowiło wyasfaltować mi drogę (w końcu to ulica miejska...) ?? Jest to możliwe? Czy się łudzę niepotrzebnie... :wink:

bajzi
24-03-2005, 09:57
zadzwoń do urzędu do wydziału inwestycji. to się dowiesz.

Coquelicot
24-03-2005, 22:37
Jest to możliwe aczkolwiek uważaj, bo może któryś z sąsiadów sprzedaje/ dzieli działkę i geodeci musieli wejść na Twój teren kiedy przeprowadzali pomiary... Ostatnio dzieliliśmy działkę i pamiętam dobrze panów geodetó zasuwających ze sprzętem w pobliżu okolicznych domów :wink:

james
25-03-2005, 22:55
Eee tam nie przejmuj się geodetami. Łażą , łażą ,mierzają a mapy jak były nieaktualne tak są dalej. Zresztą każdy wie, że geodeta i leśnik to
.... nie rzemieślnik!

25-03-2005, 23:01
a wlasnie ile biora u was za np mapke popradowa
inwentaryzacje geodezyjna

Darp
28-03-2005, 19:34
Witam
Przyczyn pojawienia się geodetów może być mnóstwo i nie musi to oznaczać prac inwestycyjnych w pobliżu, nawet przedmiot ich działania nie musi być związany z sąsiedztwem domów i działek w pobliżu których się kręcili. Pozdrawiam
Darp
geodeta :-)

NatkaB
29-03-2005, 07:51
Witam
Przyczyn pojawienia się geodetów może być mnóstwo i nie musi to oznaczać prac inwestycyjnych w pobliżu, nawet przedmiot ich działania nie musi być związany z sąsiedztwem domów i działek w pobliżu których się kręcili. Pozdrawiam
Darp
geodeta :-)
:( a już myślałam, że to jednak droga...

wlowik
29-03-2005, 17:40
:o ...może planują autostradę ?