PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY! Poszukuję elektyryka. Zakład Energetyczny Pruszków



marekpatterson
24-03-2005, 09:57
Potrzebuję namiarów na sprawdzonego elektryka, który może dopiąć temat w ZE Pruszków. Mam podpisaną dosyć dawno temu umowę z tymże zakładem, elektryk, który robił mi w domu instalacje przegiął totalnie pałę. Nie chcę tego opisywać w szczegółach ale chodzi o nieustanne wyciąganie ręki po pieniądze, olewanie terminów, niedotrzymywanie warunków umowy w zakresie ilości punktów, jakości etc. Wprawdzie po ostrej wymianie słów z tym gościem obiecał poprawę i dokończenie roboty ale ja już mam tego dosyć. Gość przestrzegał mnie żebym tylko nie brał kolejnego elektryka bo oni w Pruszkowie mają takie układy, że nie biorą po kimś roboty. Nie wiem na ile w tym szantażu a na ile prawdy w każdym razie nie zamierzam z tym gościem rozmawiać. To co teraz potrzebuję to przede wszystkim zeby nowy elektryk zlozył papier w ZE i żeby przyjechali z licznikiem. W ZE oficjalnie twierdzą, że oni nie widzą problemu, zeby mi dac prąd tylko elektryk musi przywieść papiery a jak nie mogę dogadac się z tym to żeby to zrobił inny.
Jestem świadomy, że to wiąże się z kasą. Z postów, które przejrzałem wynika, że jest to cecha ZE Pruszków. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zabierze się za tą mafię :evil: Jedna pani od przepisywania umów, inna pani od zawierania, inny pan od wydawania warunków technicznych i każdy w swoim pokoiku sobie siedzi, klient chodzi od pokoju do pokoju a kaska leci... :evil: Ach szkoda gadać. Bardzo was proszę pomóżcie!!!
I jeszcze jedno czy można na tym forum podać nazwisko tego nierzetelnego elektryka jako ostrzeżenie dla innych?

Senser
24-03-2005, 12:36
Z pewnością można...ba nawet trzeba....fakt faktem że musisz to wziąść na własne sumienie i odpowiedzialność...na tym forum wiele razy padały nazwiska w złym świetle opisane...

bogusia
24-03-2005, 12:38
Cześć! Też niestety jestem w rejonie energetycznym Pruszków. Specjalnych kłopotów nie miałam, ale rzeczywiście do wykonania przyłącza brałam elektryków z zakladu oczywiście nieoficjalnie. Fakt, że jak na tym zarobili to papiery w zębach mi przynieśli. Instalację w budynku robil mi zupełnie inny elektryk po prostu z ogloszenia i byłam bardzo zadowolona. Publikowanie nazwiska na forum na razie odradzam bo dopiero mogą Ci zacząć rzucać kłody pod nogi. Poczekaj aż wszystko zakończysz i umowę będziesz miał w ręku. Potem to Ci mogą....... Mogę Ci dać namiar na trzech elektryków z którymi miałam doczynienia i było w porządku
Powodzenia i Wesołych Świąt !!!

bogusia
24-03-2005, 12:49
Ale narozrabialam chciałam na priv tę wiadomość może moderator mi pomoże HELP!!! Wszystko przez te porządki świąteczne

krzysztofh
24-03-2005, 12:53
Możesz sama swoją informację edytować.

marekpatterson
24-03-2005, 12:55
Cześć! Też niestety jestem w rejonie energetycznym Pruszków. Specjalnych kłopotów nie miałam, ale rzeczywiście do wykonania przyłącza brałam elektryków z zakladu oczywiście nieoficjalnie. Fakt, że jak na tym zarobili to papiery w zębach mi przynieśli. Instalację w budynku robil mi zupełnie inny elektryk po prostu z ogloszenia i byłam bardzo zadowolona. Publikowanie nazwiska na forum na razie odradzam bo dopiero mogą Ci zacząć rzucać kłody pod nogi. Poczekaj aż wszystko zakończysz i umowę będziesz miał w ręku. Potem to Ci mogą....... Mogę Ci trzech elektryków z którymi miałam doczynienia i było bez problemu.
Powodzenia i Wesołych Świąt !!!
Dzięki. Na szczeście żadnen z nich to nie ten mój. Jeżeli ktoś ma jakieś jeszcze nazwiska to proszę o pomoc

bogusia
24-03-2005, 13:07
Usuń proszę ten post jeśli to możliwe wysłałam Ci namiary na priv PROSZĘ

bogusia
24-03-2005, 13:13
Co mi z tego że zmieniłam, kiedy zaraza wróciła jak bumerang w poście od marekpattersen HELP !!!!

marekpatterson
24-03-2005, 14:07
Co mi z tego że zmieniłam, kiedy zaraza wróciła jak bumerang w poście od marekpattersen HELP !!!!
spokojnie :D usunałem te namiary ze swojego postu, chociaż tak swoją drogą nie wiem dlaczego tak chcesz utajniać te kontakty, jeżeli są dobrzy to można ich promować

bogusia
24-03-2005, 15:32
DZIĘKI! Tak sobie myślę, że nie każdy może sobie życzyć by jego nazwisko i nr telefonu znalazło się na publicznym forum, jeśli ktoś będzie potrzebowal to wyślę na priv, no chyba, że znowu coś pokręcę, dzisiaj czuję się usprawiedliwiona bo piszę w ramach odpoczynku pomiędzy myciem kolejnych okien. Swoją drogą po co w domu tyle okien????? Święta tuż, tuż a ja wciąż do tyłu ze wszelkimi pracami. Pozdrawiam wszystkich świątecznie!!!!!