PDA

Zobacz pełną wersję : wodociag według nowych przepisów



fotofox
24-03-2005, 16:20
wie ktoś może jak bedzie wygladała sprawa doprowadzenia wody na działke według zmienionych przepisów.cos mi sie obiło o uszy,ze wodociagi maja ponosic koszty przyłacza do granicy działki.Jest to prawda,daj Boze?A co z kanalizacja?

Jezier
24-03-2005, 16:26
Z kanalizacją tak samo.

fotofox
24-03-2005, 16:36
ale jak to bedzie działało.mam w technicznych warunkach z wodociagów okreslone,że jest możliwość włączenia w wodociąg i zapewniaja dostawę wody.jesli teraz zrobimy wodociąg to mpwik zwróci nam kasę?

msobanie
25-03-2005, 06:04
Witam,
Macie jakies konkretne wiadomosci na ten temat? Jakis link?
Mirek

Janewa
25-03-2005, 06:18
Jestem sceptykiem i pesymistką w tej kwestii. Wydaje mi się, że tak było zawsze - tylko terminy...Jak wodociągi dają w umowie terminy kilkuletnie - to i tak prawie każdy inwestor robi to we własnym zakresie. Chyba, że będą zobligowane do zwrotu kosztów - to nawet, gdyby zwrot pieniędzy nastąpił za kilka lat, byłoby to korzystne.

Patos
25-03-2005, 06:35
Jak jeszcze się dowiem, że z gazem jest tak samo, to chyba wątroba będzie zagrożona :P
Pomarzyć dobra rzecz :roll:
Dali wam coś kiedyś za darmo? :roll: grabie grabią zawsze do siebie :evil: innych jeszcze nie wynaleźli :wink:

Darek Opole
25-03-2005, 08:24
Podajcie jakieś konkretne informacje!

Darek

Jerzysio
25-03-2005, 08:35
W kwestii formalnej, prosze Kolezenstwa :wink:

Wodociag to uliczny przewód wodociagowy,
odcinek "rury" od wodociagu do budynku/ studni wodomiezowo-zdrojowej to - przylacze wodociagowe, tak jak np. przylacze gazowe.

Co do spraw o których mowa, to taki jest projekt, ale jeszcze nic nie zostalo "klepniete" !

Wesolego Zajaczka forewryone :D

J

19-05-2005, 20:36
podciagne-moze juz cos klepniete?