PDA

Zobacz pełną wersję : D09b kto buduje lub zbudował???



martadela
25-03-2005, 19:33
Witam,
jestem zauroczona tym projektem. Chciałabym jednak dowiedzieć się czy jesteście zadowoleni z wyboru, czy spełnił wasze oczekiwania, czy coś byście zmienili, no i oczywiście ile kosztował stan surowy zamknięty i instalacje???. :roll:

Mam działkę, kasę właśnie zbieram, pomysł na małe zmiany też mam np.garaż na 2 auta, wyjście z sypialni do ogrodu, duża łazienka z wejściem z sypialni "rodziców".Standart wykończenia... średni bez extrasów. Tylko nie wiem ile tej kasy mam zbierać... 160 000zł na stan sur zamknięty + instalacje - wystarczy???

Pozdrawiam
Martadela :)

jacekkkk
25-03-2005, 21:50
kwestia projektu jest sprawą indywidualną to twoje oczekiwania musi spełniać i użytkowe i wizualne, a więc zobacz ten dom oczami duszy na dzialce na której ma stać zobacz gdzie słońce będzie grzało a gdzie będzie chłodniej [najcieplejsze poludnie, zimna północ] przemyśl swój plan dnia w tym domu itp pamiętaj wygląd na obrazku to nie wszystko każdy dom będzie piękny jak go ładnie wykończysz on musi spelniać większość potrzeb twoich i rodziny. Ja obejrzałem ok.1000 projektów wybrałem drogą eliminacji D22 z muratora

KrzysiekMarusza
26-03-2005, 16:02
Ja zbudowałem (a dokładnie - firma mi zbudowała :) ) D09 w wersji podstawowej (u mnie - 100.9 m2 użytkowej), jakiś rok temu. Surowiec zamknięty z instalacjami nie zmiescił się w 160 kzł, ale był chyab dość blisko :(

pozdr - Krzysiek

martadela
15-01-2008, 22:00
odświeżam pytanie :lol:

Krzysztofik
15-01-2008, 22:09
Witam,
jestem zauroczona tym projektem......
http://projekty.muratordom.pl/pliki/dom_211_8.jpg
Podziwiam stałość w uczuciach.
Skoro po 3 latach podoba się nadal , to trzeba coś z tym zrobić :wink:

martadela
15-01-2008, 22:12
Podziwiam stałość w uczuciach.
Skoro po 3 latach podoba się nadal , to trzeba coś z tym zrobić :wink:

:lol: :lol:

No właśnie zaczynam budowę tego domu :D
Szukam więc innych których on również "zauroczył" szczególnie w ostatnim czasie.

Chciałabym ceny robocizny porównać, i pomysłami się wymienić... i takie tam...

:wink: