PDA

Zobacz pełną wersję : Kominki Byrski - ktoś zna?



mmarysia
29-03-2005, 08:35
Witam serdecznie - pewna hurtownia instalacyjna poleciła mi kominek z płaszczem wodnym firmy Byrski- na forum nie znalazłam ani jednego slowa na jej temat - czy ktos z was na etapie poszukiwań kominków natknął sie na takiego producenta?? Ta hurtownia bardzo mi ich polecała jako alternatywe na Makrotermu - ale dziwi mnie ze nie moge nic na ich temat znaleźć na forum - dla zainteresowanyc ich strona www.byrski.pl Pozdrawiam

Zdun Darek B
29-03-2005, 18:44
Znam ale słabo , widziałem pierwsze egzemplarze spawane w domu własciciela. Jedno jest pewne blacha jaka tam spawali była wyjatkowo pancerna.

mmarysia
30-03-2005, 08:17
Dzięki za tą informacje - to jednak wciąż mało - moze jeszcze ktoś na etapie wyboru kominka natknął sie na tą firmę?? Pozdrawiam

Maciaszek
31-03-2005, 09:07
Spotkałam się z firmą Byrski wiele razy,a zwłaszcza na licznych targach
budowlanych,na których sam prezes tej firmy,(czasem tylko jego pracownicy)odbierali zasłużone moim zdaniem nagrody za produkt.
Sama jestem zadowoloną ich klientką.
Łatwo znalazłam ich produkty na str.www.kominki.byrski.pl i po fachowym doradztwie z ich strony i ciekawych rozwiązaniach-zaufałam im i bardzo się cieszę. :lol:

joanka77
10-08-2006, 12:45
Podnosze temat. Czy Ktoś na forum korzystał z usług firmy Byrski ?

10-08-2006, 15:56
Maciaszek (1 post) napisał/a:
Sama jestem zadowoloną ich klientką.
Łatwo znalazłam ich produkty na str.www.kominki.byrski.pl i po fachowym doradztwie z ich strony i ciekawych rozwiązaniach-zaufałam im i bardzo się cieszę.
Ale czad!!! :lol:

Pozdrawiam,

Majka
10-08-2006, 16:05
Maciaszek (1 post) napisał/a:
Sama jestem zadowoloną ich klientką.
Łatwo znalazłam ich produkty na str.www.kominki.byrski.pl i po fachowym doradztwie z ich strony i ciekawych rozwiązaniach-zaufałam im i bardzo się cieszę.
Ale czad!!! :lol:

Pozdrawiam,

:lol: :o 8)

Wiech
11-08-2006, 07:42
Majko widze że zauważyłaś to samo co ja :roll: :roll: :wink: .Grunt to reklama .Przepraszam jeszcze za tymi kominkami wypowiadają sie dwie osoby kryjące sie chyba pod jedna postacią.Pozdrawiam Wiech.(czuje że wywołam burzę w szklance wody) :wink:

adrian
11-08-2006, 07:55
Za jakiś miesiąć, dwa będę mógł coś powiedzieć o ich modelu 12kW - będę go miał.

Wiech
11-08-2006, 10:10
Adrian z całym czacunkiem ,ale żeby cos powiedziec o kominku trzeba na to czasu.Przynajmniej 1 sezon palić w nim .Nie mam nic przeciw kominkom Byrski (nie znam ich) i dlatego się nie wypowiadam na temat jakości.Nim zakupisz popytaj tych co mają 1-2 lata.Tylko musisz odróżnić faktycznych użytkowników od osób z reklamy.Pozdrawiam Wiech

adrian
11-08-2006, 11:07
Wiechu - całkowicie zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

Miałem na myśli, że za miesiąc, dwa będę mógł już co nieco powiedzieć bo już pewnie z raz lub dwa w nim napalę i poobserwuję efekty tego palenia.
Zdaję sobie sprawę, że nie będę jeszcze wtedy pełnowartościowym źródłem informacji o tych kominkach, ale coś już będę mógł powiedzieć np. "Skrzypią drzwiczki", "Ciężko się rozpala", "śmierdzi" itp (odpukać! :D )

Wybrałem go, bo szukałem czegoś małego, o niedużej mocy. Brałem pod uwagę jeszcze iskierkę - ale instalator mi odradził. Stwierdził, że byrski jest zdecydowanie solidniej wykonany (twierdzi, że montował już obydwa). Przekonam się na własnej skórze :D

Zdun Darek B
11-08-2006, 19:30
Napewno komninki wodne maja wielu zwolenników ale z naszego doświadczenia to wcale nie jest takie wszystko ekstra jak w reklamie pisza. Kominek c.o. wykonany w całości w płaszczu wodnym bardzo obniża temperatury w palenisku... Widok ognia jest super pod warunkiem że go widać... Optymalne palenisko z wodnym odbiorem ciepła to "spalarnia drewna" na dole i odbieranie energii ponad paleniskiem . Takią budowe maja np paleniska Brunner. Darek B www.kafle-kominki.pl [/url]