PDA

Zobacz pełną wersję : Fachowiec od ogrzewania poszukiwany - śląsk/małopolska



granata
04-11-2016, 15:42
Witam,

Z góry przepraszam jeżeli piszę w złym dziale.
Piszę w imieniu ojca, który z forami internetowymi nie jest na bieżąco że tak powiem. Problem jest tego typu, iż porównując ceny za ogrzewanie naszego domu z innymi, dochodzimy do wniosku, że większość pieniędzy ucieka do atmosfery. Ludzie w 'internetach' piszą i chwalą się, że to powinno być zrobione tak i tak, że jeden płaci 2000zł rocznie a drugi tylko 1300. Wszystko ok, tylko że ja się na tym nie znam i nawet nie za bardzo mam czas się tym dogłębnie zająć.
W związku z tym: Czy możecie polecić mi osobę / firmę, która przyjedzie, wykona audyt domu (którędy ucieka ciepło) oraz będzie w stanie kompetentnie odpowiedzieć na pytania co w konkretnym przypadku warto zmodyfikować?
Tak jak napisałem, nie jestem z tej branży, dlatego liczę na Waszą pomoc. Posesja znajduje się przy granicy śląska i małopolski (Jaworzno, Chrzanów).

Pozdrawiam.

Arturo72
04-11-2016, 19:58
Witam,

Z góry przepraszam jeżeli piszę w złym dziale.
Piszę w imieniu ojca, który z forami internetowymi nie jest na bieżąco że tak powiem. Problem jest tego typu, iż porównując ceny za ogrzewanie naszego domu z innymi, dochodzimy do wniosku, że większość pieniędzy ucieka do atmosfery. Ludzie w 'internetach' piszą i chwalą się, że to powinno być zrobione tak i tak, że jeden płaci 2000zł rocznie a drugi tylko 1300. Wszystko ok, tylko że ja się na tym nie znam i nawet nie za bardzo mam czas się tym dogłębnie zająć.
W związku z tym: Czy możecie polecić mi osobę / firmę, która przyjedzie, wykona audyt domu (którędy ucieka ciepło) oraz będzie w stanie kompetentnie odpowiedzieć na pytania co w konkretnym przypadku warto zmodyfikować?
Tak jak napisałem, nie jestem z tej branży, dlatego liczę na Waszą pomoc. Posesja znajduje się przy granicy śląska i małopolski (Jaworzno, Chrzanów).

Pozdrawiam.
Masz w okolicy audytorów energetycznych na pęczki,do tego badanie termowizyjne również.
Działaj

granata
04-11-2016, 21:45
Ok, a może ktoś polecić kogoś z kim miał już do czynienia? Czy nie wolno tego robić na forum...

Arturo72
04-11-2016, 22:03
Ok, a może ktoś polecić kogoś z kim miał już do czynienia? Czy nie wolno tego robić na forum...Wolno robić ale po jaką cholerę ?Jak znajdziesz sobie sam będzie na pewno taniej i pewniej.Na forum "pijawki" bazują na nie wiedzy łykając owieczki do strzyżenia jedynie ;)Masz dojscie do neta to wpisz w google "audytor energetyczny chrzanów" podobnie z badaniami termowizji.Na forum mozesz jedynie konsultować ceny a nie brać łachudrów forumowych...

asolt
04-11-2016, 22:07
. nie wiedzy.

Niewiedzy piszemy razem.

Arturo72
04-11-2016, 22:13
Niewiedzy piszemy razem.Może masz i rację ale na pewno nikt jarzący nie zwróci się do ciebie o to bo będzie wiedział,że ma za miedzą takiego samego audytora jak ty i to tańszego.I dlatego jesteś pijawką wykorzystując forum i wykorzystujac "ciemnych" pod tym wzgledem forumowiczów...

asolt
04-11-2016, 22:25
Może masz i rację ale na pewno nikt jarzący nie zwróci się do ciebie o to bo będzie wiedział,że ma za miedzą takiego samego audytora jak ty i to tańszego.I dlatego jesteś pijawką wykorzystując forum i wykorzystujac "ciemnych" pod tym wzgledem forumowiczów...

Czy myslisz ze bede jechał 150 km za stawke ustaloną przez Ciebie?, nawet za swoją bym nie pojechał bo nie mam czasu, podejrzewam tez ze zaden z miejscowych audytorów nie bedzie liczył wg twoich cen. Wiem ze chcesz zostac takim forumowym regulatorem cen na wszelakie usługi zwiazane z budową domu, ale raczej kazdy sobie sam ustala swoje ceny, mając twoje zalecenia daleko gdzies. A tak przy okazji zauwazyłem ze nie ustalasz cen za usługi architektów, projektów przyłaczy, czyzby małe niedopatrzenie, moze oni tez nie wiedzą na ile liczyc swoje usługi, powinienes załozyc swoją strone ze ustalonymi przez Ciebie cenami rozesłac informacje do wszystkich firm zajmujących sie usługami zawartymi w twoim cenniku, rozreklamowac wsród potencjanych inwestorów, ich wdziecznosc bedzie dozgonna.

Arturo72
04-11-2016, 22:30
Czy myslisz ze bede jechał 150 km za stawke ustaloną przez Ciebie?, nawet za swoją bym nie pojechał bo nie mam czasu, podejrzewam tez ze zaden z miejscowych audytorów nie bedzie liczył wg twoich cen. Wiem ze chcesz zostac takim forumowym regulatorem cen na wszelakie usługi zwiazane z budową domu, ale raczej kazdy sobie sam ustala swoje ceny, mając twoje zalecenia daleko gdzies. A tak przy okazji zauwazyłem ze nie ustalasz cen za usługi architektów, projektów przyłaczy, czyzby małe niedopatrzenie, moze oni tez nie wiedzą na ile liczyc swoje usługi, powinienes załozyc swoją strone ze ustalonymi przez Ciebie cenami rozesłac informacje do wszystkich firm zajmujących sie usługami zawartymi w twoim cenniku, rozreklamowac wsród potencjanych inwestorów, ich wdziecznosc bedzie dozgonna.Facet,wali mnie to bo wiem,że zdzierasz z owieczek forumowych wirtualnie poprzez neta nie będąc na budowie pijawko.Ja tylko ostrzegam owieczki przez Tobą bo mają za miedzą takiego samego audytora jak ty,który zrobi im na miejscu dokładnie to samo to co ty.A że masz d..ę zamiast twarzy to inna brocha...