PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchnia wyzwanie



Aga_somewhere
20-11-2016, 22:30
Witam,

Może ktoś coś pomoże- myślałam, że już mamy projekt, ale pokazaliśmy mieszkanie 2 znajomym, którzy interesują się wnętrzami i przedstawili nam swoje wizje i rady (oczywiście wykluczające się) i teraz jestem w kropce.

Ogólnie chcielibyśmy nie zmieniać instalacji, jedynie wyburzyć ściankę w kuchni i przesunąć grzejnik, zrobić dodatkowy blat. A od lodówki zrobić przedłużenie szafki w przedpokoju- aby tworzyła linię ciągła i spójną.
Zamiast toalety chcemy zrobić składzik z pralką.

Jedną z sugestii jest jednak wyburzenie ścian toalety inpowoększenie tym samym przestrzeni i zupełnie inne zaprojektowanie kuchni.


Może ktoś spojrzy świeżym i krytycznym okiem?

LukasDoUrden
21-11-2016, 09:22
Wydaje mi się że wizja przedstawiona na 2 zdjęciu jest ok (jesli dobrze doczytuje to co tam jest narysowane :)). Zamiast przedłużać ścianę koło lodówki można tam zrobić po bokach i od tyłu zabudowę z tego samego materiału co meble. Lodówka będzie ukryta, chociaż nie zabudowana (a nad nią dodatkowo można dać szafkę jakąś).

Przedłużenie blatu od strony salonu też jest ok, zobaczcie tylko czy będzie wystarczająca ilość miejsca na wejście do kuchni. Likwidowanie łazienki nie ma sensu tym bardziej że między kuchnią a łazienką macie miejsce na rury i wentylacje - to i tak musi zostać. Ewentualnie jeśli łazienka nie jest potrzebna, można pomyśleć o jakiejś spiżarni przy kuchni.