PDA

Zobacz pełną wersję : Odbudowa częsci profilu pcv



xader
21-11-2016, 22:30
Czym uzupelnić wyrwe w profilu okna z PCV?

Ktoś użył łomu zeby włamać sie na altanke, poprzedni własciciel sprzatając wyrzucil resztki profilu.
Chce wypelnić to czymś, i zeszlifować + maznąć farbą.
Epoksyd się nada?. Uzyć prędzej jakiegos rozpuszczalnika czy tylko zeszlifowac?

nikt ważny
21-11-2016, 22:55
Sa specjalne szpachle do PVC do uzupelniania ubytkow

Ted Bear
22-11-2016, 20:24
Jest firma która prowadzi tego typu asortyment a którym mówi kolega wyżej. I mają w tej kweti duże doświadczenie. Z ze względu aby nie było to odebrane za reklamę nazwy nie podam. na pewno na nią trafisz wpisując w wyszukiwarce szpahle do PCV

Ps. Taka samą nazwę mialy kiedyś męskie buty w ccc; )

xader
23-11-2016, 07:51
Hmm, mam wątpliwości co do możliwości odbudowy tej części, szpachla jak szpachla wypełnić ubytki po śrubach powinna być w stanie ale tutaj brakuje całkiem duży jego kawałek.

Tak se myślę że kupię klej do rur PCV żeby rozmiękczyć resztki profilu, na to mata szklana z żywicą i na to ewentualnie rzekoma szpachla albo zwykla szpachla + farba.

Być może ktoś miał sukcesy w używaniu szpachli do PCV do odbudowy (nie samego maskowania).?

nikt ważny
23-11-2016, 09:22
Uwierz. Szpachla do tego celu jest idealna. I mowie to z doswiadczenia a nie reklamy TV.
Jedynym problemem moze byc inny odxien bieli ale z tym.mozesz tez sobie poradzic odpowiednimi ruchami polerujac pozniej profil Cosmofenem

finlandia
23-11-2016, 12:25
Jeśli to uszkodzenie na skrzydle, to może spróbować wymienić skrzydło? Bo czym byś nie szpachlował, to nowego z tego nie zrobisz.

xader
23-11-2016, 12:44
Uwierz. Szpachla do tego celu jest idealna. I mowie to z doswiadczenia a nie reklamy TV.
Jedynym problemem moze byc inny odxien bieli ale z tym.mozesz tez sobie poradzic odpowiednimi ruchami polerujac pozniej profil Cosmofenem
Zamowione :)


Jeśli to uszkodzenie na skrzydle, to może spróbować wymienić skrzydło? Bo czym byś nie szpachlował, to nowego z tego nie zrobisz.

samego skrzydla nie moge dostac, zastanawialem sie nad wymiana calej framugi, ale nie jestem pewien konstrukcji altanki i czy przebiegnie to bezproblemowo, zreszta wolalbym to robic na wiosnę tym bardziej że jesienia / zima nie ma wjazdu pod sama altanke.