PDA

Zobacz pełną wersję : Informacja dla ogrzewających olejem opałowowym



kolo
31-03-2005, 07:08
Włos mi się zjeżył z samego rana, gdy przeczytałem co planuje nasz rząd "ukochany" :evil: . Poczytajcie- http://www.wp.pl/r/S1690

MaBi
31-03-2005, 07:20
Przeczytałem to już w Wyborczej i włos mi się zjeżył. Jedyny sposób naszych polityków to uderzyć w zwykłych uczciwych ludzi. Ten tydzień to dla mnie koszmar
- wczoraj dowiedziałem się że prezydent Szczecina chce wybudować niedaleko mojego gniazdka hale targowe na sprzedaz chińskich trampek itp i na dodatek chce on jeszcze za nasze pieniądze przebudować drogę aby był dojazd do tej prywatnej inwestycji (on nawet jest zdecydowany na kredyt aby to zrobić - tak powiedział)
- dzisiaj podwyżka oleju i to jaka - 795zł na 1000l
:evil: :evil: :evil: :evil:
Już boję się jutra bo ciekawe co i kto jeszcze wymyśli.

sakus
31-03-2005, 07:51
Niech łapia oszustów, a nie obciążaja swoją indolencją uczciwych posiadaczy kotłów na olej opałowy. I tak nie jest to tanie źródło ogrzewania, a jeszce chcą dopier....... :evil: .

ez
31-03-2005, 12:31
oni wszystko licza na kasę coraz więcje ludzi ogrzewa olejem więc chcą uderzyć w nas mi tez ręce opadły, bo rekompensaty na pewno sie nie dozekamy to tak jak mieli VAT rekompencować

jacekm22
31-03-2005, 18:36
Rece i nogi opadaja !!!
Co za debil z MF to wymyslil??? Czy jedynym zadaniem tych urzednikow jest myslenie - nad tym komu by tu co podniesc , by wycisnac jeszcze wiecej kasy?? :evil:
Czy jestesmy na prawde narodem debili?? Wynik Samobrony w sondazach 19 % , by to potwierdzal !! :cry:
Rezultaty podniesienia akcyzy - piece na wegiel , rabunkowe wycinanie lasow , palenie w piecach czym sie da ......