PDA

Zobacz pełną wersję : Powitanie:)



AniaS79
31-03-2005, 09:21
Witam serdecznie:) Jestem tu nowa, ale mam nadzieję pozostac stałą bywalczynią i za kilka lat móc pochwalic się własnym domkiem:) Na razie remontuję mieszkanko, co - przyznaję - przychodzi mi ze sporym trudem, bo z wieloma rzeczami muszę sobie radzic sama. Bardzo chętnie wysłucham wszelkich porad i opinii. Wkrótce postaram się zilustrowac kolejne etapy remontu. Tymczasem pozdrawiam wszystkich i lecę na forum podziwiac Wasze domki i mieszkania:)

Sonika
31-03-2005, 13:38
Witamy serdecznie wśród nas.
My też Cię serdecznie pozdrawiamy, a jak będziesz mieć jakieś problemy, to pytaj śmiało.
My tutaj jesteśmy tak jak taka mała rodzinka - lubimy sobie pomagać, chociaż i ostrzejsze zdania też się zdarzają :wink: :wink: :wink:

AniaS79
01-04-2005, 13:50
Bardzo dziękuję za tak ciepłe przyjęcie:) Z pewnością nie zawaham się poprosić o radę, a i sama pomogę w tym, na czym akurat się znam.

Pozdrawiam serdecznie.

PS. A tak przy okazji Soniko - jaki Ty masz pięęęękny domek!!!

rrmi
30-04-2005, 00:46
Czesc tez jestem nowa , moze razem bedziemy zaczynac?

AniaS79
30-04-2005, 10:13
Jasne! Chętnie:) Witamy Cię zatem serdecznie - ja i mój (lada chwila) Mąż;)

PS. Remoncik? Budowa? Czy na razie gromadzenie doświadczeń?

rrmi
30-04-2005, 15:46
Ale wam dobrze , jeszcze nawet nie po slubie a juz sie do domu przymierzacie. Czasy sie jednak zmieniaja , bardzo dobrze. Zycze powodzenia. U mnie to narazie zbieranie info przed budowa . Bedzie to 2 budowa dla nas , poprzednia byla o tyle latwa , ze kupilismy rozpoczeta , sciany parteru bez stropu. Takze odnawialismy tylko pozwolenia na budowe . Troche mnie przerazaja te formalnosci , ale budowa bardziej. Narazie rozgladamy sie za dzialka , ale nie jest to proste , gdyz fizycznie nas tam nie ma . Polega to na ogladaniu zdjec przez internet , a to nie jest latwe . Chce mieszkac pod Warszawa , ale szczerze mowiac nie znam tej okolicy i nie wiem na co patrzec , poradzcie moze gdzie warto sie rozgladac ?Nie wiem jednak czy bez zobaczenia na tzw.wlasne oczy zdecydujemy sie . Tak bardzo chce mi sie juz miec te swoje miejsce , jednak zdrowy rozsadek podpowiada co innego, co myslicie?

AniaS79
03-05-2005, 22:06
Nie mamy AŻ TAK dobrze:) Nie budujemy jeszcze domku. Na razie to tylko remont mieszkania. Ale i tak jesteśmy szczęśliwi - własne mieszkanie to dziś nie tak prosta sprawa. Cieszymy się każdą najdrobniejszą zmianą, która czyni nasze mieszkanie jeszcze bardziej NASZYM:)
A co do Waszego miejsca - nie znam okolic Warszawy (jesteśmy ze Śląska), więc nie mogę nic doradzić. Nie wiem za to czy byłabym na tyle odważna, żeby kupować ziemię "na odległość". W końcu ani zdjęcie ani nagranie video, choćby nie wiem jak było wykonane, nie odzwierciedli w pełni rzeczywistości. Nie pokaże dokładnie okolicy ani sąsiadów np.;) Wbrew pozorom, to też ważne. No i zapach- a co jeśli niedaleko ktoś ma fermę lisów?... albo jeszcze co innego?;) Może trochę przesadzam, ale w życiu różnie bywa...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych "łowów":)

rrmi
04-05-2005, 00:27
Najgorsze , ze ja wiem , ze masz Aniu racje , ale tak mi sie chce juz miec . Zycze Wam udanych wyborow , nie tylko odnosnie nowej glazury i terakoty, pewnie i tak bedziemy sie tu spotykac , to narazie

AniaS79
18-08-2005, 09:00
Dawno tu nie zaglądałam, a zżera mnie ciekawość jak tam dalej potoczyły się Wasze losy... Ziemia ostatecznie wybrana? A może i domek stoi?:) czekam z niecierpliwością na wiadomości.